Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nfs:hp2 demo! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Thom!


Thom!
veterán

[L]http://iadlpredirvip.xlontech.net:60081/a_0_100366/xlon.3dgamers.com/3dgamers/games/needforspeed6/setup_us.exe[/L]

NAgyon über. Ezt mindenkinek ajálom.

NFS rulzzz.......

(#2) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Már szedem lefele kíváncsi vagyok hogy G400-al müxik-e.

(#3) Bozz


Bozz
tag

én is kipróbálom, de mondjatok már róla valamit amig töltöm...

(#4) emvy


emvy
nagyúr

Iszonyat lassú a szerverük.:(

while (!sleep) sheep++;

(#5) emvy válasza emvy (#4) üzenetére


emvy
nagyúr

Abba is hagyom.:((

while (!sleep) sheep++;

(#6) Bozz válasza emvy (#5) üzenetére


Bozz
tag

Télleg qrva lassú... De én azért lecibáltam...
Hát mit mondjak... szép-szép, de asszem eljött az ideje lecserélni a vgakareszt.

(#7) Yutani


Yutani
nagyúr

No, éjjel lerángattam ISDN-en, nagyon jól jött egy amerikai szerverről, 12-14k-val.

A lényeg: ez az egyik játék, ami miatt GF4 Ti-t vettem. És most itt van a demó. És nagyon jól néz ki!

Nekem nagyon bejön, gyönyörűek az autók, igényes a grafika, viszont az autókat nehezebb irányítani. Sebaj, így izgalmasabb! :)

Várom már a teljes gamét, tuti ütni fog, mint annak idején a NFS4:Hot Pursuit!

#tarcsad

(#8) rog


rog
addikt

[L]http://nfs5.gamesweb.com/clans/nfssd/nfs6.php[/L]

screenshotok a jatékból: PC,PS2,GameCube,XBox

(#9) Bozz válasza Yutani (#7) üzenetére


Bozz
tag

tényleg nehezebb irányítani, de igazából sztem a kamera miatt. másképp követi a kamera az autót mint eddig. legalábbis én úgy éreztem

(#10) Thom!


Thom!
veterán

A kocsikon kívül a grafika NFS3-hoz hasonlít a hangok átlagos (kocsik), de legalább van EAX. A gépi ellenfelek a rendőrökkel együtt nagyon gatya.
A gépigény óriási. XP1600+ Gf4Ti 40-60 fps 1024*768 max detials

(#11) rog válasza Thom! (#10) üzenetére


rog
addikt

azert en megkockaztatnam, hogy egy hangyanyi kulonbseg talan van a hatterek kozott..

(#12) Thom! válasza rog (#11) üzenetére


Thom!
veterán

igen hangyanyi kulonbseg talan
de a háttér textúrája kisfelbontású nagyon

(#13) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Itt egy gyorsabb link:
[L]ftp://free.supergamez.hu/demos/setup_us.exe[/L]

Nálam a Matrox G400-al rondábban néz ki mint az NFS5 valszeg a sok új hardveres feature miatt meg hogy ösztönözzenek a vga vásárlásra. :)

(#14) Thom!


Thom!
veterán

Exclusive Aussie Demo!
Coming this Wednesday is an exclusive Australian Need For Speed Hot Pursuit 2 PC demo!

No where else in the world will you be able to download the all aussie demo featuring the Ford TS50 and HSV Coupe GTS muscle cars. Try and outrun the cops along side such international beauties as the Lamborghini Murciélago and Ferrari Barchetta Pinifarina, as you scream along the breathtaking Calypso Coast track.

Sweat it out!
Be here Wednesday lunch time, and be one of the first to tell the world what aussie cars are made of.

[L]http://www.need4speed.com.au[/L]

Még 16 és fél órát kell rá várni...

(#15) Thom!


Thom!
veterán

Na meg hát a fizikája???????????????

(#16) danteshell


danteshell
aktív tag

4:18:22 a ferrarival, ki hogy nyomja? :)) :))
Amúgy most találtam ausztrál változatot, ott más autók vannak.

7447 óta folyamatosan...

(#17) aDamker válasza danteshell (#16) üzenetére


aDamker
aktív tag

Én a köridőt mértem (néztem) eddig.Az 2.07:36 :>

(#18) Pala


Pala
veterán

Húúú, ez marha jóóóó!
800x600x32, full detail: simán megy (XP 1700, Hercules Kyor2 64MB).
Az autók grafikája valami eszméletlenül szép!!!!!!

(#19) SpeedR


SpeedR
őstag

Én a táj grafikáján nem sok elörelépést látok ,mondjuk az NFS5:P.U. -hoz képes.A kocsik viszont valóban sokkal szebbek lettek(iszonyú jól néz ki a felni ,amit végre megcsináltak rendes poligonosra). Irányitás: hmm ,mintha egy kicsit lassan reagálna az autó.Ami a legfurcsább hogy billentyüzettel könnyebb játszani. A legnagyobb hülyeség pedig ez a bombázós helikopter(nem éppen valósághü).
Mindezek ellenére nekem bejön a game ,mindenképp beszerzem és végignyomom a véglegest is.

XP1800+ ,Gef2MX400 ,256DDR -minden nagyjából közepesre állitva 800*600*16 -on elfogadhatóan megy (kb 30fps)

(#20) Bozz


Bozz
tag

nektek megvan már a full?

(#21) MrSummer válasza Yutani (#7) üzenetére


MrSummer
aktív tag

akko rák**rtál nekem riva tnt2-vel is ment szaggatásmentesen mongyuk alapbeállításon

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#22) SpeedR


SpeedR
őstag

A másik gépemen(cel950-512SDR-TNT1) minimum beállitással nekem is rezzenéstelenül fut. Elég jól skálázható a game ,igy legalább sokmindenkinek lehetösége van vele játszani.(De akkor én inkább elövenném az elözö részeket ,mert azért azok full grafikával csak jobban néznek ki ,mint a HP2 minimum beállitásokkkal)

(#23) SpeedR


SpeedR
őstag

Hoppáhoppá!! Letöltöttem a legujabb detonator-t (a tegnapi winxp installálás után elfelejtettem lecserélni a beépitett drivert:) és igy már 1024*768*16 full detailban nyomulok :) (1800+ ,gef2mx400) Nem rossz...

(#24) rudi


rudi
nagyúr

Nemtom mi tetszik Nektek ebben a gameban?! Újabb arcade sínautózás. Talán az NFS3hoz képest előrelépés de az 5nek SOKKAL jobb a fizikája (emlékeim szerint az NFS3 fejlesztői csinálták)! Lehet hogy szép meg csilli-vill de miért nem törik a cucc? Miért nem szaltózok ha ezerrel belezúgok a korlátba? Hogyhogy visszapattanok a falról minimális sebességvesztéssel?! Minek ez a barom helikopter?
2002 végén ez KEVÉS nagyon KEVÉS!!!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#25) Norbyte


Norbyte
tag

Ti melyiket nyomjátok? Az amcsit vagy az ausztrált?
Nekem az ausztrál van, abban 2:38-as köröket tudok csak menni.
A másikban 2 perc alatti időket is mennek emberkék.

(#26) SpeedR válasza rudi (#24) üzenetére


SpeedR
őstag

Igen ,ez egy arcade game ,amelynek a legföbb célja a szórakoztatás és nem a valósághüség.Izlés kérdése kinek melyik tetszik.

(#27) HEBI


HEBI
senior tag

Egyik ismerősöm felhívott, hogy megvan neki a full, de nincs kódja hozzá. Ötlet?

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#28) Kuznyikov válasza HEBI (#27) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Meg kell szerezni a kódot! :t

(#29) Kuznyikov válasza HEBI (#27) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Bocs...

(#30) HEBI válasza Kuznyikov (#29) üzenetére


HEBI
senior tag

Ja megtalálta, rajta volt a CDn.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#31) gyozi


gyozi
aktív tag

Ez a fos játék nem ismeri fel a videókártyámat, ami PowerColor R8500le!! Nem ír semmit ki a display cardhoz, a memory-t meg 1Mb!!! nak ismeri fel! Egyébként teljes verzió!

(#32) McJames válasza HEBI (#30) üzenetére


McJames
senior tag

Hová lett az angyal?

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#33) Kuznyikov válasza HEBI (#30) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Na ugye modtam... ez ilyen eccerű! :D

(#34) atty


atty
tag

Nekem a 800-as Celeroncson és Asus Ge2 MX 400-on pipecül megy. Viszont szerintem az NFS5-höz képest gagyi egy játék. Na jó, a grafika téleg jó, de egyébként: nem törik az autó, nincs tuninglehetőség, nem túl jól irányítható, stb.
:(

atty

(#35) bz


bz
tag

gondolom a 800-as celeroncsod 2 gigahzn megy :P

(#36) Clyde22_


Clyde22_
tag

Ahhoz, hogy egy játékban törjön egy autó, a gyártó cégnek hozzá kell járulnia. A NFS5:PU -ben csak egy céggel kellett megegyezni. A Rally Trophy-ban tök régi kocsik vannak.... A tök új kocsik (Murcielago... stb...) nem lesznek soha olyan játékban, amiben törik a gép. Nem jó reklám, nem adnak jogot rá a gyártó cégek. Ez van.

Ne egyél a sárga hóból!

(#37) Clyde22_ válasza Clyde22_ (#36) üzenetére


Clyde22_
tag

NFS5:PU == Need for Speed : Porche Unleashed

Ne egyél a sárga hóból!

(#38) McJames válasza Clyde22_ (#36) üzenetére


McJames
senior tag

Annyira ez van, hogy x.y-t, aki mellesleg nem egy nagyon ismert személy a *** autó-gyártó cég figyelmeztette, hogy a motorháztetőt nyílt utcán ne nyitogassa ok nélkül. (Egy barátjának mutatta meg, milyen belülről...) :t

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#39) Joe_007


Joe_007
tag

Ilyen grafikával kellene valami király szimulátor.

(#40) Superman


Superman
nagyúr

Én bolond fejjel kipróbáltam a teljes játékot, bár ne tettem volna. Ízlések és pofonok különbözőek, én nem szeretem az arcade játékstílust. Inkább a valódi autószimulátorokhoz vonzódom. Nem baj, gondoltam, legalább szórakozom egy jót. Ebből semmi sem lett. A fizika még egy arcade játékhoz képest is pocsék, az irányítás nehézkes. A legbénábban az néz ki, amikor valami spéci sportkocsiban ülsz és a zsaruk MEGELŐZNEK az egyenkocsijukon, meg leszorítanak az útról. Remek triggerek vannak a játékban, mert ha egymás mellett megyünk, nem lehet megelőzni őket, mert egyszerűen nem gyorsul a kocsid.
Ilyet utoljára a Microsoft Monster Truck Madness című játékában láttam, igaz az is jókorát bukott.
Ez a stílus benne volt a GTA3 - ban is. Ott is elég bénán hatott, amikor egy sportkocsiban ültél és bárhogy hajtottál is, a zsaruk megelőztek.

(#41) bz


bz
tag

a zsaruk hasonló autóban ülnek mint te, akár Diabloban is

(#42) atty


atty
tag

Bz-nek: a 800-as Celeroncsom nincs húzva !!! :))

atty

(#43) Thom!


Thom!
veterán

Cheat nincs hozzá mert nincs időm végigjátszani a játékot mert annyira nem jó, de azért CMR3-ig jó lesz elpörögni vmin.

(#44) atty


atty
tag

Télleg, jő a CM3 is, alig várom, a 2 egész jó! :DD

atty

(#45) gyozi


gyozi
aktív tag

Senkinek sincsen olyan problémája, hogy nem ismeri fel a játék a videókártyáját?? Radeon 8500 tulajok, nálatok normálisan fut a játék, mert nálam 3perc után lefagy!!! VAlaki írjon!

(#46) <Adamsky> válasza rudi (#24) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Sziasztok!

Teljesen egyetértek ''rudi''-val! Ez az új NFS csapnivalóan sikerült:
Az egyetlen pozitívum a grafika, ez ugyanis tényleg szép lett (főleg
az autók), viszont:
- az AI az esetek többségében igen bamba
- a grafika csak durva lépésekben állítható
- a kézifék működése rémálom (=gyenge)
...
sorolhatnám még az apróbb problémákat, de ami legjobban idegesít,
hogy nagyon sokat romlott az autó irányíthatósága (Porsche Unleashed-hez
képest). No és ott vannak a hangok...
Egyszerűen nem lehet egy kalap alatt említeni az előző verzióval.

Nekem nagyon az az érzésem, hogy ezt a részt elsődlegesen konzolra
fejlesztették, majd az utolsó pillanatban tették át PC-re.

(#47) twollah


twollah
nagyúr

Volt hozzá trainerem, de valahogy eltökítettem.
Amúgy a gáma nem vmi nagy durranás lehet, hogy hamarosan az F8 martaléka lesz.
Többet vártam tőle az előző részek ismeretében. :(

(#48) Superman


Superman
nagyúr

Változatlanul nem értek valamit. Nézem a sebességmérőt, ami 160 mérföld/órát mutat és a zsarukocsi leszorít, lehagy!!! valaki írta, hogy a zsaruk is sportkocsival mennek. lehet, hogy az én hibám, de én a rendőrautókat sima, szériaautóknak látom. Szóval egy nagy semmi ez a játék. F1 2002 és GP4 az igazi! Meg persze CMRae Rally2.

(#49) gyozi


gyozi
aktív tag

Jólvan *****us, akkor válaszolok magmnak, hátha valaki tanul belőle! Szóval a readme-ben azt találtam, hogy R8500-zal problémás lehet a program, ha túl nagy felbontást, és részletességet választunk ''ez a rendszer instabilitását okozhatja'', így ki is próbáltam, és láss csodát, 640*480-ban, 16biten nem fagyott ki!

Kösz, hogy nem segítettetek!

(#50) Cathfaern válasza gyozi (#49) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Figyelj haver, azért mert nem ugrik mindenki azért,mert valami gondod van, nem kell rögtön pattogni! :((( Azt el sem tudod képzelni,hogy esetleg nem tudtuk mi a gond nálad? Esetleg azt várod, hogy mindenki leírja,hogy ''sajnos nem tudom mi a probléma''? Arról meg már ne is beszéljünk,hogy a ''Readme''-t nem azért találták ki,hogy foglalja a helyet a CD-n.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nfs:hp2 demo! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.