Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Nforce 3.14 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Phobos


Phobos
aktív tag

nForce 3.14 J Remix - 22/12/03 - Solomon


Received a repackaged nForce driver for those looking for the best performance and stability the nForce drivers have to offer. Mussels sends the word that this package is the best of both worlds. You get the stability and performance from this package as well as ATi video card users who don't want the video card drivers from the nForce package. I highly recommend using this J Remix package if you want stability and performance. Below is the scoop:


nForce J Remix Package
v3.14
Date: Dec 21, 2003
Size: 3.24Mb
Download Here http://www.3dchipset.com/#712

Release Notes:
IDE driver is the most stable reported one, please not that the Nvidia driver is unstable on some systems, and if it is so on yours, or if you just don't trust nvidia select ''no'' at the prompt to install microsoft certified N-force IDE drivers

As always, please use Driver Cleaner or a similar program to remove all previous N-force drivers prio to install
Networking driver is an older version to avoid CPU ''spikes'' (uses up to 7% of a 3200+ CPU's power)
No video driver to save bandwidth -also handy for ATi video card users
As these are remixed drivers i wish to thank the author

Nem lesz hazája senki másnak, Erdély örökre Erdély marad.

(#2) b.bone


b.bone
senior tag

légyszi próbáld ki te azt az Nvidia IDE SW drivert:) és majd szólj hogy milyen:)
eddig minde aztmondták hogy most már jó én mindig bevettem és mindig uj rendszert kellett raknom:)

kérdés előfordult már valakinél hogy működött?:DD

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#3) Phobos


Phobos
aktív tag

sajan én nem használom, mert ezzel az új maytor gyorsító progival nem tud együtt múködni


ja az a link amit megadtam crc. keresettek egy másikat a neten én is ezt tettem. most lépnem kell

Nem lesz hazája senki másnak, Erdély örökre Erdély marad.

(#4) tildy válasza Phobos (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

maxtor gyorsító progi?hol?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) Phobos


Phobos
aktív tag

a hírekben is bent van , megy fórumtéma is van róla

Nem lesz hazája senki másnak, Erdély örökre Erdély marad.

(#6) HiperG


HiperG
addikt

Nekem fennvan az IDE SW driver, azt tapasztaltam, hogy a boot sokkal gyorsabb

(#7) Tibe válasza Phobos (#3) üzenetére


Tibe
aktív tag

Neked megy a maxtor gyorsitó progija? Nekem egy asus a7n8x deluxe lap alatt nem találta a winyót, ugyanezzel a winyóval egy abit nf7-s alatt kékhalálozott a progi :)

(#8) Tombi válasza Tibe (#7) üzenetére


Tombi
senior tag

asus a7n8x deluxe 2 db maxtor 3.14 -es hibátlanul futnak..

(#9) Chapell


Chapell
aktív tag

Asus A7N8X Deluxe Ati videokari, 3.14j remix driver, minden megy mint a karikacsapás. Sőt, még a Soundstorm is megjavult :)

[Szerkesztve]

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#10) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Nekem nem jön be! A 3Dmark2001 is lassab lett mint volt valamint azóta már párszor magától újraindult a gépem ami eddig nem volt. Ennyi

Öreg vagyok már bohócnak!

(#11) Calogero


Calogero
addikt

Nekem sincs problemam sincs a IDE SW driver-el (kopp kopp)
Nekem 3.13-as csomag van fent. Miben jobb a 3.14-es?
Erdemes lecserelni?

[Szerkesztve]

(#12) fokukac


fokukac
nagyúr

gyerekek, honnan töltöttétek ti ezt le?

mert az nvidia honapján nincs fenn, csak a 3.13-as verzió...

tehát nekem ez valami nemhivatalos dolognak tűnik.... ezért én inkább óvatos lennék.

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Nforce 3.14 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.