Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Busterftw válasza ghiottone (#49) üzenetére


Busterftw
veterán

Nálam a OnePlus 7Pro nem az. :N

(#52) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én telón nem tudtam kegszokni a gta-k irányítását és egy-két próbálkozás után töröltem őket.

(#53) #64638144 válasza jozsef8 (#34) üzenetére


#64638144
törölt tag

Abban még nem a Samsung processzora van? Mert az S23-ban Snapdragon van és azzal megy.Az S22-ben is az van? Vagy abban még az Exynos?

(#54) Busterftw válasza SkyLine3000 (#52) üzenetére


Busterftw
veterán

Kontrollerrel jobb.

(#55) SkyLine3000 válasza Busterftw (#54) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Kontrollert sosem szerettem. Ha meg már kontroller, akkor inkább leülök a gép mellé és nem bohóckodom telefonon. :)

(#56) YAN-CHEE válasza #64638144 (#53) üzenetére


YAN-CHEE
csendes tag

S21 Ultrám van exynos procival, gond nélkül megy rajta mindegyik.

(#57) Palibá


Palibá
tag

S23 - mind3 megy ;)
A41 - egyik sem megy
Tab S5e - egyik sem megy

ja, és Dex-el billentyűzettel, egérrel, nagy monitoron játszhatóak az S23-al. :))

[ Szerkesztve ]

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#58) jozsef8 válasza #64638144 (#53) üzenetére


jozsef8
aktív tag

S22 Ultra Exynos verzió van nekem, és nem működik. Van akinek Snapdragonnal se megy, és van akinek Exynossal is megy. :)

(#59) #64638144 válasza jozsef8 (#58) üzenetére


#64638144
törölt tag

Akkor szerintem régió miatt nem megy. Vagy a telefon külföldi régíós, vagy a Netflix, vagy a Google fiók.

(#60) JanR válasza #64638144 (#59) üzenetére


JanR
addikt

Esetemben is így van. A felésegem S23+án megy.
Samsung.hu-s telefon mind a kettő, magyar netflix és google..

Kíváncsi lennék, hogy mi az oka ennek, mert egyelőre mindenki csak találgat.

(#61) Kleroo


Kleroo
veterán

Poénból kipróbáltam. Le kéne már huzni a WC-n ezt a felujitott kiadást.
(akinek nincs meg: Ez nem egy polirozgatott verzió, hanem egy teljesen másik, új grafikus motorra egy 0-ról újra megirt jatek. Szerintem érdemileg szebb nem lett, nem hiányzik az, ami szebb, cserébe pár ikonikus dolog nem annyira jó.A fizika pedig az elsoben is rossz volt, de itt megrosszabb) A HW igény pedig... Az eredeti tán a Galaxy S2-m idején jött ki, és futott szépen. Ez meg a 23Ultrámon is be tud mikrolaggolni max felbontás mellett. Nagyon nagyon nagyon sok hűhó semmiért. :D Csapassátok az eredeti verziókat! ;) (PC-n toltam oket mindig is, telon csak bohockodni volt fent)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#62) Salbemark


Salbemark
csendes tag

Az utóbbi időben csak levélnehezékként használt Stadia kontrolleremmel kiválóan működik :)

(#63) Dilikutya válasza Curtain (#21) üzenetére


Dilikutya
félisten

7000 Ft 3, egyáltalán nem rövid játékért szerintem nem sok. Kivéve, ha szarul van megcsinálva. A mobilosakban nem tudom, milyen javítások vannak, de PC-n elvileg még most is komoly grafikai bugok vannak, pedig 2 éve jelent meg.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#64) #64638144 válasza Dilikutya (#63) üzenetére


#64638144
törölt tag

Hát persze, hogy komoly grafikai bugok vannak, hiszen Rockstar.

(#65) Dilikutya válasza #64638144 (#64) üzenetére


Dilikutya
félisten

GTA V-ben, RDR2-ben nincsenek, és azok is Rockstar.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#66) adamklark válasza Dilikutya (#65) üzenetére


adamklark
senior tag

Voltak azokban rendesen, ps4 és PC verziókhoz is volt szerencsém :D, remek játékok de na

(#67) #64638144 válasza Dilikutya (#65) üzenetére


#64638144
törölt tag

:DD hát lehet, hogy a konzol verzióban nincsen hiba, de PC verzióban van bőven.

(#68) Dilikutya válasza #64638144 (#67) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én 1 évesen játszottam először a RDR2-vel, addigra már nem volt benne. A GTA V-öt mondjuk jóval később, 5 éves volt a PC verzió, addigra abban sem volt, bár ez ugye nem nagy erény 5 éves korában. A Definitive Trilogy-ban most is van, 2 évesen azért már látványosnak nem kéne lennie.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#69) icemanke


icemanke
tag

Mindig érdemes felnézni az oldalra.

Köszi a tippet már töltöm is mindet! :C :R

(#70) jozsef8 válasza #64638144 (#59) üzenetére


jozsef8
aktív tag

Az én verzióim közül az összes magyar, és így sem kompatibilis. Érthetetlen...

(#71) Narxis


Narxis
nagyúr

Nekem pont Nord 3-mal nem kompatibilis, Samsung Glaxy Tab S7 Plus-ra és Poco X3 Pro-ra engedte volna telepíteni, mivel a Nord 3-on rajta van az Anniversary Edition amit korábban megvettem így összehasonlításképpen nem hivatalos módon de rátetettem a Netflix-es Vice City-t. Tényleg jobbnak tűnik a grafika, nem akadozott, az irányítás terén is van néhány kedvező változtatás. Szerintem összeségében jó port de nekem továbbra is könnyebb PC-n játszani. Ja és bár töröltem a játékot de van Netflix előfizetésem mielőtt jönne a warez vád...

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#72) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Samsung S10e-n is megy, pedig az csak Android 12. :P

(#73) #85679616


#85679616
törölt tag

Próbálgatom őket, eddig abszolút hozza a feelinget, az irányítást szokni kell (mondjuk én kontrollerrel sem tudtam játszani soha😅).
Definitive ide, vagy oda, akinek van Netflix, annak mindenképp érdemes kipróbálnia, egyébként egy kisebb rablás az a 8 000 Ft.–/game.

(#74) hegedus001


hegedus001
aktív tag

Update:

le ne töltsétek, egy bugos romhalmaz…… azonnal ment a kukába, de jó hogy egy forintot sem adtam érte végül :C

(#75) Osnyak


Osnyak
lelkes újonc

De jó hogy a Snapdragon 865-ös S20 FE telefonra nem engedi letölteni... Annak azért vinnie kéne szerintem.

(#76) JanR válasza Osnyak (#75) üzenetére


JanR
addikt

Biztos, hogy nem a hardverrel lesz a baj. Ismerősi körben valakinek megy az S22U-jan, nekem meg nem.. és teljesen ugyan az a két teló, 1 forrásból származnak és mind a kettő Exyonos procis..

(#77) Dilikutya válasza #85679616 (#73) üzenetére


Dilikutya
félisten

PC-re az Epicről most 7000Ft a teljes csomag. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#78) pepe792


pepe792
tag

S22U-n most már telepíthető a gta.

(#79) JanR válasza pepe792 (#78) üzenetére


JanR
addikt

Nekem továbbra sem működik.

(#80) jozsef8 válasza JanR (#79) üzenetére


jozsef8
aktív tag

Nekem sem jó továbbra sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.