Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raximaxi


Raximaxi
csendes tag

************ ez egy olyan reklám nézegetős pénzkeresős oldal, ami fizet is tényleg. Bár így elsőre nem tűnik túl vonzónak, hiszen elég fárasztó a reklámoknál várakozni fillérekér. De ehhez viszont van autoclicker ;) Az ********* oldalról letöltöd a megfelelő autoclickert, kicsomagolod megadod a regelt felhasználónevet és jelszót és start. A beállított időközönként felmegy az oldalra, és csinálja amit kell :) Semmi hátránya nincs, mert max 1 mega ramot használ a program, procihasználata nem mérhető, és tök automatikus. Nem vírusos, ha esetleg valami selejt irtó azt írná (mint ahogy a fél netre), töröld le, és tegyél fel normális irtót, mondjuk nod32-t.

[ Módosította: Racecam ]

(#2) Vamp válasza Raximaxi (#1) üzenetére


Vamp
senior tag

Nemsokára kapsz egy kiadós bant, a topicot meg törlik. Grat!

(#3) westlake válasza Raximaxi (#1) üzenetére


westlake
félisten

elarulnad, hogy miert kellett ehhez uj nick-et letrehoznod? ha ez egy "normalis" penzkeresos okossag lenne, akkor felvallalnad a valodi neved.. szerintem :U ;) (felteve, ha tenyleg nem vadi uj user vagy :D )
#2: ezt tiltja az alapszabalyzat?

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#4) Viktor77 válasza westlake (#3) üzenetére


Viktor77
titán

Elméletileg nem. De.

1. Aki hisz az ilyesmiben...
2. Aki feltesz egy programot, ami magától felmegy egy mittudoménmilyen oldalra...

... az meg is érdemli.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) westlake válasza Viktor77 (#4) üzenetére


westlake
félisten

vegiggondolva az egeszet, az a legvaloszinubb, hogy az autoclick-erben van valamilyen okossag..

Play nice!

(#6) Darth_Revan válasza Raximaxi (#1) üzenetére


Darth_Revan
veterán

"[Regelj itt]" -> http://bux.to/?r*****1 kis plussz "bevétel"? Mennyit kapsz azért, ha valaki ráklikkel erre a linkre? :)

[ Módosította: Racecam ]

(#7) westlake válasza Darth_Revan (#6) üzenetére


westlake
félisten

hehe.. ez is megfordult a fejemben.. valoszinuleg jarja a forumokat es linkelget ;)

Play nice!

(#8) Sanyix válasza Darth_Revan (#6) üzenetére


Sanyix
őstag

Semmit nem kap érte, csak ha regel valaki alá, és csinálja a dolgot akkor kap részesedést.
Én regeltem régebben, most kezd beindulni, napi 2 dollár egy kifizetést már elindítottam, hogy tényleg megjön-e, de standart ügyfeleknek sajnos 60 nap a kiküldési határidő :| szal még várhatok.

Egyébként olvastam erről az oldalról, van pár magyar leírás is róla, elvileg ez a legmegbízhatóbb ilyen oldal, és ennek van a legtöbb felhasználója (1 millió +).

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#9) Racecam válasza Raximaxi (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ilyet itt nem tűrünk meg!! Zártam.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.