Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) boly


boly
tag

Sziasztok !

Nem tudom miért, de néhány napja nem tudok lemezt írni, mivel nem látja egy cd író program sem. XP alatt simán látható a meghajtó, sőt mindent beolvas.

A Nero pl. azt írja hogy nincs jogosultság és a nero Burn rights-ben adjak jogot, de ott rendesen be van állítva. Ashampoo pedig nem talál meghajtót, mikor van.

Már leválasztottam és újra telepítettem a meghajtót, de nem segített.

Mi lehet vele ?

Köszönettel.

(#2) Sweet Lou 6 válasza boly (#1) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Most akkor milyen op.rendszer alatt nem látod? Mert azt írtad, hogy XP alatt működik.

sweetlou6.wordpress.com

(#3) boly válasza Sweet Lou 6 (#2) üzenetére


boly
tag

Akkor pontosítok !
Xp alatt van ez a dolog, mivel mást nem használok. Csak a sajátgép alatt látható a meghajtó, sőt minden le is játszik. De ha írni akarok rá, akkor egy cd író progi sem tud vele mit kezdeni.
Ez egy LG DVD író, 1-2 éve megvan még nem volt vele semmi. Most néhány napja nem tudok csak írni.

(#4) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Először szerintem próbáld meg a driver újratelepítését. Eszközkezelőben (Sajátgép>jobb gomb: Kezelés>Eszközkezelő) tiltsd le, majd engedélyezd újra.
Ha ez nem segít, akkor megpróbálkoznék egy Rendszer-visszaállítással, végülis pár napja működött még.
Illetve nézd meg egy másik gépben, hogy a meghajtó biztosan rendesen működik.

sweetlou6.wordpress.com

(#5) boly válasza Sweet Lou 6 (#4) üzenetére


boly
tag

Na ez egy érdekes dolog volt.

Mikor letiltottam, ahogy írtad és utána engedélyezni szerettem volna egyből újraindult a gép.
A hiba most is megvan, de engedélyezte végül is De íráskor továbbra sem látják a programok.

Tehát most kék halál lett volna, ha nem lenne letiltva, így újraindult a gép.

(#6) IRON STORM válasza boly (#5) üzenetére


IRON STORM
őstag

Ezt a hibakeresési útmutatót elolvastad? link

Legközelebb az ilyen jellegű kérdéseidet a linkelt topicba tedd fel.

Csak a TDi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.