Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aryon87


Aryon87
félisten

"ráadásul 90 wattos töltő, megfelelő teherbírású kábel és védőtok is jár a készülékhez".
Hát igen.. Full csomag, amit más kispóról..

Kíváncsian várom a tesztet.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#2) Pro Koryak


Pro Koryak
addikt

Itthon meg nem lesz 500e alatt, mivel sokkal erősebb a Forint, mint a Juró! :R

(#3) sfefe válasza Pro Koryak (#2) üzenetére


sfefe
őstag

Legalábbis nem annyi mint amivel a kamu apple számolt...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4) Gubu0101 válasza sfefe (#3) üzenetére


Gubu0101
veterán

~550 Listaaron saccperkabe szolgaltatonal :D (A pro 465)

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#5) DraXoN válasza Aryon87 (#1) üzenetére


DraXoN
addikt

Úgy rémlik jövőre már minden készüléket töltő (és kábel?) nélkül kell adni az EU-n belül (de lehet csak az újonan megjelent készülékekre vonatkozik majd).

De jó lesz. Részemről mondjuk mindegy, tényleg ritkán veszek telefont, de így is több töltőm és kábelem van mint ami kell ... a gyári töltőjét többnyire sose használom a telefonoknak. A mostani huawei mate 20x5g telefonom töltője és gyári kábele is a dobozában pihen érintettlenül.. egyszerűen "nem kell". másik "univerzális" (baseus) töltőm is tudja 40W-os gyors töltést adni, és van kábelem is nem egy ami elbírja.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#6) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Brutál jó lett, de az előd jobb volt a tavalyi konkurenciával szemben.

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#7) sebestyen93


sebestyen93
tag

Na majd nálunk lesz abból 600 ezer is. Mert miért ne. :U

Apple iPhone 13 Pro Max + Apple iPad 9th 10.2 + Apple Watch SE 2022 40mm

(#8) Injun


Injun
aktív tag

Remélem lesz rá vagy 2 év támogatás

(#9) Krisztián777


Krisztián777
csendes tag

Mihez képest nem drága... az ember normális telefont is vehet már ennyiért,nem értem miért venne akkor Kínai hulladékot.

(#10) janeszgol válasza Krisztián777 (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Eltevesztetted a topicot, ocsi.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) Damos válasza Krisztián777 (#9) üzenetére


Damos
tag

Érdekelne a véleményed, hogy a Xiaomi 13 Ultra miért hulladék.

(#12) dilajoska1 válasza Damos (#11) üzenetére


dilajoska1
őstag

Mert kínai :C :C :C :C :C :C

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#13) zorzy4 válasza Krisztián777 (#9) üzenetére


zorzy4
őstag

Ez nem a 90s évek, hogy ha valami kinai akkor bóvli! Bár lehet te akkor még nem is éltél, azért vagy ilyen bölcs.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#14) Cr00py válasza Krisztián777 (#9) üzenetére


Cr00py
senior tag

Bár én Apple termékeket használok, de szerinted azok honnan jönnek? :DD Avagy a többi nagyobb gyártó termékei?
Manapság már minden Kínai. Több mint egy évtizede nem használtam androidos készüléket, így nem igazán van viszonyítási alapom, de csak azért, mert valami "kínai".. még nem jelenti azt, hogy "hulladék" lenne.

(#15) Neck


Neck
veterán

Érdekelne, hogy hol lehet előrendelni, ugyanis a hivatalos német Xiaomi store-ban nyoma sincs. Nem mintha azonnal rárendelnék, csupán érdekelne, mit adnak ajándékba hozzá :)

A Xiaomi 13 esetében például van régi készülék beszámítás (100 EUR), 2TB Google One tárhely és Youtube Premium 6 hónapig, illetve, egy Xiaomi Buds 4 Pro van mellé ajándékba.

Ha egy ilyen csomaggal előrendelhető lenne mondjuk 1300 euró körül, az egészen jó ajánlat lenne (véleményem szerint)

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#16) szekra


szekra
őstag

Tükörtojást is lehet sütni azon az indukciós főzőlapon? :D

(#17) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Az a gáz mikor ilyeneket kijelentenek azt nem gondolják át hogy ott van pl. ez egyik legnagyobb node gyártó ahol legtöbb soc készül jobb technológiával mint a Samsung + ott gyártják/rakják össze a legnagyobb cégek telefonjait is.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#18) mrThomi válasza Krisztián777 (#9) üzenetére


mrThomi
addikt

Alapjáraton én sem szeretem a Xiaomit és ezért a Miui felelős. Olcsóbb telefonjaiknál még elviselem, de egy drágább telónál már tényleg van jobb rendszer ennyiért a piacon jobb támogatással viszont ahogy összerakják a flagship telójaikat, főleg a kamerát az ultra modellekben az előtt emelem kalapom

(#19) Shyciii válasza sfefe (#3) üzenetére


Shyciii
veterán

Egy "normális" cég, aki nem akar bedőlni a hülye gondolkozás miatt, az nem csak az aktuális árfolyammal számol, hanem árfolyam kockázatot is beleveszi. Ezért "más" az euró értéke náluk. És lehet az Apple-t utálni (én sem vagyok oda értük több szempontból sem), de ez egy normális gazdaságilag elfogadható gondolkozás mód. Nem az Apple a hibás, hanem a kedves kormányunk, meg a sok tanulatlan ostoba, akik újra meg újra megszavazzák őket.

[ Szerkesztve ]

(#20) edward2 válasza Damos (#11) üzenetére


edward2
addikt

Egyetlen xiaomi után gondolom ha megpróbálok egy másik launchert feltenni akkor a gesztus vezérlés ugrott. Szerintem ez ennyi pénzért elfogadhatatlan. (én közel 1/3ért se fogadtam el végül)

(#21) janeszgol válasza edward2 (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

A MIUI nem csak egy launcher. Ahogy a One UI sem az.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) edward2 válasza janeszgol (#21) üzenetére


edward2
addikt

Ez most mire válasz?

1500 euróért nem úgy haszálhatod a telefont ahogy szeretnéd.

(#23) Shyciii válasza janeszgol (#21) üzenetére


Shyciii
veterán

edward2 arra gondol, hogy a Xiaomi (legalábbis amin próbálta), a gesztusvezérlést nem a MIUI részeként programozta bele, hanem magába a launcherbe. Ez egyébként egy igen nagy hiba. Régen a Samsungnál is előfordult, de szerencsére feladták ezt az ostoba döntésüket.

(#24) LosBlancosRM válasza dilajoska1 (#17) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Tsmc nem kínai. Mondjuk Kína nem lenne ellene. :D

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#25) gretzky77 válasza janeszgol (#21) üzenetére


gretzky77
veterán

Kolléga arra gondolom amit Shyciii kolléga is írt! Xiaomi 13 esetén is ha pl Nova Launchert használnál akkor bukta a gesztusvezérlés! Ez valóban nagyon gáz sztem is!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#26) dilajoska1 válasza LosBlancosRM (#24) üzenetére


dilajoska1
őstag

[link]

Bocsánat Taiwan

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#27) Gubu0101 válasza Neck (#15) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem nemet boltot linkeltem hanem holland,utolag neztem :DDD
Nem konnyu talalni,atdurtam par kinti boltot.Media,saturn-nal egyenlore nincs se kinti telekomnal.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#28) worxland válasza sfefe (#3) üzenetére


worxland
addikt

Nem csak az Apple. Nézd meg egy Samsung Galaxy Z Fold 4 árát a magyar Mediamarkt-ban. Utána a német Mediamarktban.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#29) Neck válasza Gubu0101 (#27) üzenetére


Neck
veterán

Ezt nem értem.
Nem látom, hogy linkeltél volna valamit, és AliceWake sem.
Biztos van ilyen bolt, ahol már előrendelhető, de nem találom.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#30) Gubu0101 válasza Neck (#29) üzenetére


Gubu0101
veterán

Amit linkeltem az holland bolt volt,azert toroltem.Te nemetet kerdeztel.Nemetben sehol nem latok meg egyenlore lehetoseget elorendelesre.Annyit olvastam,hogy Telekom,O2 es vodafone tuti fogja forgalmazni.De gyanus,hogy lesz mediamarkt,saturnal is meg ugye a mi store.Vannak nemet mobilos oldalak ahol irnak arakat pl.: [link]
[link] Talaltam egy shopot is.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#31) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Mintha a Pro lenne 500e alatt normális helyen...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#32) A Molyember válasza Cr00py (#14) üzenetére


A Molyember
tag

Ez egy altalanos tevedes. A nagyobb cegek, akik Kinaban gyartatnak az occo munkaero es az igencsak laza szemelyi jogok miatt, sajat gyartasi terv es komoly minosegbeli elvarasok alapjan teszik ezt. Magyaran ezek a cegek hatarozzak meg, mi merre hany meter. Ha nem teljesitik ezt a gyarak, zokszo nelkul kispadra kuldik oket. Ahogy azt tette az Apple a BOE-vel. Ezt nem hivnam “kinainak”.

Azonban az echte kinai cegnek meg nagyon mas a termelesrol az elkepzelese… :)

[ Szerkesztve ]

(#33) rosta11 válasza A Molyember (#32) üzenetére


rosta11
tag

Ilyesmiket mondtak valamikor a japánokról, meg a koreaiakról is.... :U

(#34) mjani1172 válasza rosta11 (#33) üzenetére


mjani1172
addikt

Lehet, hogy mondták. De ettől még nagyon különböző kultúrák,nem mindenki ugyanolyan, csak mert arrafelé él.
Pl: azt is mondták (no csak csöndben, mert piszi van) hogy az afrikaiak nem olyan szorgalmasak, na meg nem is annyira precízek, mint pl a japánok.
És látjuk mekkora tévedés.......már ott lihegnek szorosan a nyakukon.

(#35) Cr00py válasza A Molyember (#32) üzenetére


Cr00py
senior tag

Érthető, bár sokan hajlamosak mindenre rávágni, hogy "kínai", s emiatt ódzkodnak is tőle.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.