Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) m3tr0


m3tr0
senior tag

sziasztok
Egy elég érdekes dolog történt velem a mai napon.
Szóval szerettem volna egy iskolába beiratkozni ma reggel...ment is minden mint a karikacsapás...aztán a regisztráció végén...a titkárság irodájába belépett az iskola igazgatónője..és meglátva engem.. hasonló szavakat intézte a velem foglalkozó hölgynek:
-A fiatal ember mit csinál itt.
Erre az ügyintéző hölgy:
-Most vettük fel a fiatal embert,éppen intézem.
Erre az igazgató nő:
-Nem nem vettük fel,szó sem lehet róla.
Mindenki nagyot nézett az irodában...mégis miért,aztán kimondta az igazgató nő: amíg ki nem veszi azt a micsodát a szemöldökéből,addig nem járhat ide!

tehát ma 2007.szept.19-én itt tartunk,hogy egy piercing miatt nem lehet beiratkozni egy OKJ-s tanfolyamra...mert az igazgató nőnek nem tetszik a testékszered.

Szóval ha valaki tud erről valamit...az írjon emailre,vagy ide.
Várom a véleményeket,linkeket,ötleteket!

Köszi

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#3) Rive


Rive
veterán

Egyrészt.

Test'ékszert' és a többi efféle cuccot legtöbbször azért pakolják magukra az emberek, hogy a többieknél kivágják vele a biztosítékot.
Mesmeg csodálkozol, hogy sikerült?

Másrészt lehet panaszt tenni illetékesnél, a dirit felül fogják bírálni. Más kérdés, hogy mennyire jó neked olyan diri alá járni, aki igazgatói movoltában megalázottnak érzi magát miattad, és jó eséllyel pikkel rád.

[Szerkesztve]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#4) KrAt


KrAt
veterán

Hát ez komoly.. Én tuti felnyomnám az iskolát, azért szvsz ez kissé több a soknál :U

(#5) Kicker válasza m3tr0 (#1) üzenetére


Kicker
senior tag

lenne egy képed magadról, hadd nézzük meg mi az ami nem fér bele az iskola image-be?! ;]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#6) m3tr0 válasza Kicker (#5) üzenetére


m3tr0
senior tag

hát...nézd..egy egyszerű sima...szemöldök piercing...ennyi.
abból is a sima kis golyós...nem is a hegyes,szöges,színes mittómén milyen.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#7) szjoci válasza Kicker (#5) üzenetére


szjoci
őstag

[link]

szerk.: inkább linkesítettem, nehogy megijedjen valaki a topikba kukkantva :D

[Szerkesztve]

(#8) Vandit.


Vandit.
addikt

Erre annyit mondok,ha cigány lennél tuti nem szólt volna érte. :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9) m3tr0 válasza Rive (#3) üzenetére


m3tr0
senior tag

én azért csináltattam ,mert tetszik..amúgy tényleg egy szerény,kis nemtommi.
nem egy durva kinézetű agyon piercingezett emberke vagyok.
:D

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#10) pilóta válasza m3tr0 (#6) üzenetére


pilóta
nagyúr

Vedd ki, íratkozz be, tedd vissza...

Egyébként miért hordod? Elég rusnya dolog...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#11) m3tr0 válasza szjoci (#7) üzenetére


m3tr0
senior tag

háttt őőőőőőőőőő ja.majdnem így nézek ki én is :DDD :DDD :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#12) m3tr0 válasza pilóta (#10) üzenetére


m3tr0
senior tag

mert tetszik.
eddig még soha nem volt gondom vele.
pedig dolgoztam olyan helyen is,ahol tényleg szolhattak volna érte.
(voltam egy nagy dohánycég területi képviselője is)

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#13) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ez olyan iskola, ahol esetleg zavarhat a viselése? (beleadkad valami, kiszakad. stb.)
Mert ha valami könyvelő vagy ilyen képzésnél már más a helyzet.

(#14) m3tr0 válasza juliabrilke (#13) üzenetére


m3tr0
senior tag

idegenforgalmi szakmenedzser képzés...egy szakközépiskolában.
ez egy olyan iskola,vagy képzés,szerinted?

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#15) Kicker válasza m3tr0 (#12) üzenetére


Kicker
senior tag

pilóta 10-es hsz-e tűnik jó döntésenk...

vagy, ragaszd le órán... ha kérdezi, sebes... :DDD egyébként nem értem egy szem kis poercingért mit kell rinyálni egy iskola igazgatónak.... örüljön hogy van diák... diszkriminatív faszok... hol csinálják ezt? pesten?


[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#16) m3tr0 válasza Kicker (#15) üzenetére


m3tr0
senior tag

nem,siófokon.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#17) Kicker válasza m3tr0 (#16) üzenetére


Kicker
senior tag

mondhatom szép... mond azt, hogy kiveszed...

mész suliba, leragasztod, és azt mondod azért kell ragasztanod a helyét, mert amióta kivetted a piercinget, folyik belőle a genny... és csak úgy múlik el, ha visszarakod... :)) mi lesz? kirúgnak? nevetséges...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#18) m3tr0 válasza Kicker (#17) üzenetére


m3tr0
senior tag

hát nem tudom,valamilyen hasonló megoldást fogok választani.
vagy pilóta-10 ötletét.
hát vannak érdekes dolgok... :D

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#19) adalbert1


adalbert1
veterán

Nekünk még általánosban volt olyan tanárunk, aki simán kitépte a fiú diákok fülbevalóját, meg azt hiszem az igazgatónk is ilyen volt. Nem is hordott sok srác ilyet, sőt a kérdéses órák előtt még aki hordott az is kivette.

(#20) snecy válasza m3tr0 (#1) üzenetére


snecy
senior tag

Szerintem beiratkozás előtt igazán kivehetted volna, végülis nem állt volna semmiből.. :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#21) dabadab válasza snecy (#20) üzenetére


dabadab
titán

Tulajdonkeppen miert kellett volna ilyet tennie?
Az egy dolog, hogy egy kozepiskolanak lehetnek mindenfele eloirasai az oltozkodesi szokasokra, de ezeket a beiratkozas elott nem nagyon ismerheti senki se.

DRM is theft

(#22) csapos2 válasza Kicker (#15) üzenetére


csapos2
addikt

örüljön hogy van diák... diszkriminatív faszok..

Na, ezért tarunk ott, ahol, mert ha valami sérelem éri a kedves tanulót elkiabálja magát, és a köcsög jogvédők már szaladnak is a karóval és dugják fel, annak aki éppen csúnyán nézett a nebulóra.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#23) dabadab válasza csapos2 (#22) üzenetére


dabadab
titán

A ''kocsog jogvedok'' meg azert vannak, mert eleg sokan visszaelnek a helyzetukkel, pl kocsog nevelointezeti dolgozok.

Az igazi az lenne, ha mindenki korrektul viszonyulna a masikhoz - ebben az esetben ezt egeszen konkretan az igazgato torte meg.

DRM is theft

(#24) #64791808


#64791808
törölt tag

Rive kolléga mindent elmondott. Ott az a szar a szemöldöködben, hogy mindenki azonnal lássa, te különleges vagy, te ettől vagány vagy, és bekaphatja mindenki, akinek nem tetszik.

Hát most te kapod be.

(#25) doc


doc
nagyúr

írd meg a homárnak, az szokott kattanni az ilyen témákra :)
meg ahogy már írták előttem, az oktatási biztost is érdemes megkeresni az ügyben

Cerebellum:
azért ez nem így működik...
nekem ugyan sosem volt sem piecringem, sem fülbevalóm, meg nem is lesz, sőt, nem is tetszik, de akinek igen, ugyanmár hadd hordja
ilyen erővel abba is beleköthet, ha egy fiú vmilyen nyakláncot, nyakörvet, stb hord?
innen mi jön már, lányok csak bokáig érő szoknyában járhatnak?
ha nem megbotránkoztató a dolog (márpedig ahogy látom, nem az) Qrvára semmi köze hozzá
a bunkó stílussal meg már kapásból kiérdemelte magának a balhét az igazgatónő!

[Szerkesztve]

(#26) gregorik


gregorik
senior tag

M3tr0, az igazgatónak teljesen igaza volt, főleg ha ez egy idegenforgalmi szakmenedzser képzés, ahol komolyan veszik magukat. döntsd el, hogy hajlandó vagy-e felnőttként viselkedni, vagy maradsz feltűnősködő kölyök, de akkor felejtsd el a komolyabb kurzusokat. elnézésedet kérem.

én se vagyok öregfiú, de a rasztámat vágattam le nemrég pont azért, hogy komolyabban vegyenek.


[Szerkesztve]

(#27) csapos2 válasza dabadab (#23) üzenetére


csapos2
addikt

Tudom, te egy jólképzett, sokat tapasztalt, széleslátókörű tökéletes jellem vagy. Így, nem érhetek fel hozzád - nem mintha akarnék - de azért egyvalamit még nem tudok.
A nevelőintézet dolgozóiról alkotott képedet a szüleidnél töltött időben alakítottad ki, vagy esetleg láttál már olyat?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#28) dabadab válasza gregorik (#26) üzenetére


dabadab
titán

''döntsd el, hogy hajlandó vagy-e felnőttként viselkedni, vagy maradsz feltűnősködő kölyök''

Bocs, de ezt egy (gondolom) 14 eves sracnak ezt nekiszegezni egy kicsit vicces. Mikor legyen valaki feltunoskodo kolyok, ha nem ilyen idosen?

DRM is theft

(#29) Rive válasza #64791808 (#24) üzenetére


Rive
veterán

Izé. Nem egészen ezt mondtam azé'.


Ha nem annyira kemény csávó, akkor - legalább suli idejére - kiveszi. Ha tökös legény, akkor nem ;]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#30) szjoci válasza dabadab (#28) üzenetére


szjoci
őstag

mivel okj-s képzés, szvsz már elmúlt 18 ;)

(#31) dabadab válasza csapos2 (#27) üzenetére


dabadab
titán

Nem kell feltetlenul magadra venni minden inget :) Azt viszont eleg nehez lenne tagadni, hogy akinek a kezeben hatalom van (barmilyen hatalom), ott arra is van esely, hogy vissza fog vele elni. Nem mindenki es nem mindig - de kelloen nagy szamu embernel biztos lesz egy par, aki igen. Arrol meg nem nagyon tudnal meggyozni, hogy a neveloknel (nem csak most, hanem evszazados tavlatban is) olyan szigoru felveteli rendszer van, hogy az ilyenek meg csak veletlenul sem kerulhettek be.

DRM is theft

(#32) dabadab válasza szjoci (#30) üzenetére


dabadab
titán

Ize, az en idomben meg nem volt ilyen, akkoriban kozepiskolaba leginkabb 14 evesen iratkoztak be (bar persze akkor is voltak mar erettsegi utani szakkepzesek - ez is vmi ilyesmi?)

[Szerkesztve]

DRM is theft

(#33) szjoci válasza dabadab (#32) üzenetére


szjoci
őstag

most belegondolva nem egészen, mert én is középsuliba járás mellett végeztem el egy ilyen okj-s tanfolyamot (mondjuk ötödévben, szóval elképzelhető hogy felnőttképzés) :B De írta a topiknyitó valahol hogy már dolgozott is, szóval több mint valószínű hogy túl van már legalább a középsulin

[Szerkesztve]

(#34) csapos2 válasza dabadab (#31) üzenetére


csapos2
addikt

Te, mint egyik élharcosa a toleranciának, miért a rosszat látod, miért nem tudod egy kicsit naívabban szemlélni a világot és a jót meglátni az emberekben?

Igen, előfordulhat, hogy visszaélnek a ''hatalmukkal'', elő is fordul, de ahogy írtad is nem mindenki, és nem mindig. Ők pedig a nem megfelelő felvételi rendszer hiábái. De. Ez a rendszer azért alakulhatott ki, mert nem minden diplomás, csodagyerek álma egy kirakott, vagy elhanyagolt kisember gondozása (és itt minden szülő feladatot értsd), szóval kellenek az olyan töltések is, mint én.
De a hatalom lassan nem a mi kezünkben lesz, ahogy azt azt hiszem Viszlát egy cikkében felvetette. (tudom az egy másik helyzetről szólt, de alkalmazható esetünkben is)

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#35) #51736960 válasza m3tr0 (#1) üzenetére


#51736960
törölt tag

%moderálva - kalandor%

Másfelől pedig, faterom mindig azt mondogatta: ''fiam, soha ne pisálj széllel szemben''. Úgyhogy szvsz ragaszd le a piercinget, iratkozz be a suliba, végezd el, aztán röhögj a hülyéken.

(#36) dabadab válasza csapos2 (#34) üzenetére


dabadab
titán

''Te, mint egyik élharcosa a toleranciának, miért a rosszat látod, miért nem tudod egy kicsit naívabban szemlélni a világot és a jót meglátni az emberekben?''

1. Nem vagyok kulonosebb elharcosa a tolerancianak.
2. Nem en kezdtem el kocsogozni - sot, a magam szereny, szarkasztikusnak szant eszkozeivel arra probaltam felhivni a figyelmet, hogy talan igazsagtalanul egyszerusitesz az ugyben.
3. A naivsag es a josag meglatasa ket kulonbozo dolog: lehet naivan gonoszsagot latni a vilagba es ugy is lehet szepet talalni, hogy az ember a felszinnel vmivel melyebbre lat a dolgokba.

Kulonosebben nem akarom megvitatni a nevelointezetek mukodesenek problemait (es ha megis, akkor azokkal a szulokkel kezdenem, akik ott tartjak a gyerekeiket), a szemelyedet meg plane nem akarom tamadni (nem kovetnem el azt a hibat, hogy par forumos hozzaszolas alapjan dontsem el, hogy milyen is vagy), csak egyreszt zavart az ilyesfajta egyszerusites.

[Szerkesztve]

DRM is theft

(#37) m3tr0 válasza snecy (#20) üzenetére


m3tr0
senior tag

azért nem vettem ki,mert nem is gondoltam,hogy az iskolában ahova jártam,és végeztem ...vissza térve iylennel fogad az igazgató nő

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#38) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

engem első középsuliban 1 fülbevaló miatt akartak kirugni, aztán végül csak meghúztak, mert az nem olyan feltünő.... :(((
utána pár év kihagyással és pár új fülbevalóval egy másik suliban senki nem szól semmit, pedig az igazgató jópár évvel idősebb volt mint az első suli igazgatója.

Egyébként nem mindenki hord azért testékszereket, hogy feltünősködjön, (sőt néha idegesítő h. bámulnak az utcán), én csak egyszerüen így érzem jól magam.

(#39) csapos2 válasza dabadab (#36) üzenetére


csapos2
addikt

Az ügy horderejére tekintettel próbáltam egyszerű lenni. Igazságtalan nem szerettem volna lenni.

Szerintem kicsit túl van bonyolítva az élet mostanában, ezért próbálok egyszerűen élni. És emiatt nem érzem magam felszínesnek.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#40) m3tr0 válasza #64791808 (#24) üzenetére


m3tr0
senior tag

érdekes amit írsz,főleg ahogy leírtad.
én mérges voltam,mégis kultúráltan beszéltem ott is..

és kultúráltan írtam a topikba is...

amiket leírtál,vagány vagyok meg ha van a szemöldökömben egy ''szar'' akkor mindeki bekaphatja...abszolút nincs erről szó. dolgoztam pár helyen,jártam több iskolába is,eddig sehol nem szóltak meg,pedig mitn már írtam volt olyan munkahely ahol tényleg szólhattak volna érte.de nem tették meg.egy kis segítség,hogy melyik cég is volt ez.(BAT)



https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#41) SPDeluxe1.0 válasza #51736960 (#35) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Nem kizárt hogy emiatt jött izgalomba az igazgatónő :D , de valószínűbb hogy a meggyőződése ilyen maradi.Nálunk szakközépben anno ,- habár én 2000-ben voltam ötödéves,- a vén szakrajztanárnál kellett kiszedni a testékszereket.Ő is rendíthetelen anti-piercing-es volt,meggyőzni senki sem akarta vagy tudta volna a testékszer 'hasznosságáról ':) ( tényleg arra való amúgy , amit írtak, az átlagtól való különbözőség és eltérés harsány hirdetésére)

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#42) Pipó válasza #64791808 (#24) üzenetére


Pipó
őstag

:C

Az a vicc jut eszembe a hozzászólásról, mikor Ivan Ivanovics elmegy a cirkuszba és kihívja a porondra a bohóc. Azt mondja bohóc:
-Te vagy a szamár eleje?
-Nem.
-Te vagy a szamár hátulja?
-Nem.
-Akkor Te magad vagy a szamár. :)) (Mindenki nevet a cirkuszban)

Mikor ez még két következő nap is eljátszódik, a sértődött Ivan Ivanovics elmegy Szergej Szergejevicshez, a frappáns visszavágások nagymesteréhez, hogy tanácsot kérjen. A következő nap a bohóc megint kiszólítja Ivan Ivanovicsot a porondra, majd a szokásos szamáros kérdések és válaszok végén Ivan Ivanovics így szól:

-Szamár a jó kurva anyád!

(bocsi a trágárságért)

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#43) m3tr0 válasza gregorik (#26) üzenetére


m3tr0
senior tag

nos szerintem he komolyan veszik magukat,akkor ezt lehetett volna egy egyszerű kéréssel is índítani,vagy hogy nem lehetne kivenni addig amíg ott vagyok stb.
nem pedig,hogy addig amíg bennt van addig oda se menjek

ismétlem,elvégeztem már más ilyen képzést is,ami egy műszaki informatikai képzés volt,ott nem szólt senki

attól,hogy van ékszered,attól igenis tud az ember felnőttként viselkedni.
a rasztádról meg annyit,hogy azért az sokban különbözik egy egészen apró piercingtől.
ebben szerintem egyetértünk :)

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#44) snecy válasza dabadab (#21) üzenetére


snecy
senior tag

Bele kell kalkulálni ilyenkor az ott dolgozók háklisságát, ennyi. Magyarán fel lehet készülni a dologra.
Ilyenkor amúgyis csak beiratkozásnál megy a keménykedés, később már a kutyát nem érdekli kinek milyen testékszere van.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#45) Bibby


Bibby
addikt

Elég érdekes hogy kirohantak itt páran a dolog ellen... szerintem feleslegesen. Nem elvi síkon kellene ezt nézni, hanem úgy hogy megteheti ezt az igazgató akárhol? Nem, mivel ez egyszerű diszkrimináció. Tehát jogtalan a dolog? Igen.
De amíg lesznek ilyen cerebellum véleményű robotok, addig a világ ilyen lesz.

Ελευθερια η θανατος

(#46) csapos2 válasza Bibby (#45) üzenetére


csapos2
addikt

És, ha az igazgatónő azt mondja:

- Jónapot fiatal ember! XY vagyok, az iskola igazgatónője. Azt kérném öntől, hogy amíg az iskola tanulójaként, az iskola területén tartózkodik, legyen szíves a testékszerét vagy letakarni, vagy eltávolítani.

Ez elfogadhatóbb lett volna?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#47) deniro2 válasza Rive (#3) üzenetére


deniro2
senior tag

Másrészt.

Ha jól emlékszem, pont te álltál ki többízben a hátrányos megkülönböztetés ellen és mi ez, ha nem az? Ha nem sérti a jóízlést, ha nem zavarja a viselőjét vagy másokat az adott munka elvégzésében, ha nem hordoz mások számára sértő tartalmat, akkor senkinek semmi köze hozzá. Mert ugye nemtetszés alapon hol a határ? Estleg az igazgatónő rossz házasságára tekintettel jegygyűrűt viselőket sem veszünk fel?
Nekem 15 éve van a fülemben egyszál fülbevaló, azt lehet vagy határeset?
Ne vicceljünk már...

(#48) Bibby válasza csapos2 (#46) üzenetére


Bibby
addikt

Mit értesz elfogadható alatt? Én pl elfogadnám, és megtenném, mert egy egyszerű emberi kérés. De még ettől sem lett volna joga hozzá, szóval ha valaki kevésbé megértő fajta akkor simán mondhat nemet. (Számolva azzal hogy ezután bármilyen kihágásért előveszik valószínűleg :) )

Ελευθερια η θανατος

(#49) spirit007 válasza m3tr0 (#1) üzenetére


spirit007
senior tag

Egy jó tanács : Vedd ki !
Hidd el sok kellemetlenségtől megkímélheted így magadat a jövőben ... nem csak ebben az ''iskolában'' .

(#50) Shadows


Shadows
senior tag

ha azt mondja nekem hogy a füllbevalóm miatt nem vesz fel!!! ;] ;]

Azt hiszem ezt írásban kértem volna indoklással együtt, és mentem volna olyan magasra ahonnan a kishölgy nem puhára esik és nem a seggére.

Milyen dolog ez hogy a piercing miat nem vesznek fel, és ha valaki csaj és van neki a köldökében és csiklójában van, esetleg a mellbibójában akkor mivan nem veszlek fel mert 4 lukkal több van a testeden!!

DISZKRIMINÁCIÓ

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.