Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nekem lassú a Dungeon Siege és neked? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) HEBI


HEBI
senior tag

Szóval egy 1.2 Duronnal meg egy 7500ös radeonnal 8 és 24 fps között van akármilyen felbontásban.
1024*768/32 biten játszom (nem a max beállításokkal). Ennyire szar a gépem ehhez, vagy van valami patch.
Nem szoktam meg, hogy bármi is szaggat.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#2) Hege


Hege
tag

Hali!

1500+ XP és GF2Ti,de nem szaggat ilyen baállításokkal,csak ha már 15-20(vagy még több :) )karakter mozog a képen, de azért a 8 frame az durva !

Udv.:Hege

u.i.:Hogy íratod ki azt,h hany fps-el fut a cucc?

(#3) HEBI


HEBI
senior tag

Az options menuben van valahol, lehet, hogy a video beállításoknál. Holnapra megnézem.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#4) guest


guest
veterán

Vegyel vissza kicsit a grafikan oszt jo lesz, ha meg nem akkor igy jartal. Nekem 1Gduron MX400 es minden OK

prohardver vendég

(#5) Petya válasza HEBI (#1) üzenetére


Petya
tag

1.4 Tbird ASUSV7700 GF2 GTS ugyanaz max grafikával 17 átlag de az nem zavaró (nem fps) viszont gyakran megesik hogy leesik 6-ra. Mondjuk nagyrészt a térképnézetben megyek akkor simán fut persze! :)

(#6) Sidaries


Sidaries
őstag

Most olvasom, hogy vannak új Ati driverek. Szerintem próbáld meg. Egyébként a Tg-nek is 20 fps körül ment ergo valami nagyon csúnyán el van cseszve. :(

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#7) Hege


Hege
tag

Hi All!

Most néztem meg a Dungeon Siege-t :) Nekem ugy 20-40 fps között ingadozik (de leginkabb 28-33) minden max.-on!

De igy is élvezhető :) Viszont ha a MOHAA menne ennyivel... Hááát... :)

Udv.:Hege

(#8) Hege


Hege
tag

Megnéztem 800*600/32-ben :)

Kb. átlag 5-6 frame-mel gyorsabb

(#9) HEBI válasza Hege (#7) üzenetére


HEBI
senior tag

Nekem a MOHAA megy folyamatosan. De ez. Már volt olyan hely. 3. pálya 8 karakterem van, hogy lement 6.8 fpsre. Na az már zavaró.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#10) HEBI


HEBI
senior tag

Miért van az, hogy egy p4 1.4-el meg matrox 450-nel megy 1024*768/32-ben 35 fpssel. Nálam meg szar és fele ilyen gyors?

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#11) guest válasza HEBI (#1) üzenetére


guest
veterán

Tua 1.2 + noname TNT2 Pro: semmi szaggatás.
Patch nuku.

prohardver vendég

(#12) guest


guest
veterán

Nálam noname tnt2, és duron 750@864 és 15-33 fps, de nagyon durva résznél volt már 8 is. Ami viszont érdekesebb: ez stabilan ennyi 640,800,1024 -ben is, akkor is ha powerstrip bekapcsolva MINDÍG. -> nem videókaresz függő, hanem vagy proci, vagy bug, vagy törés...

prohardver vendég

(#13) HEBI válasza guest (#12) üzenetére


HEBI
senior tag

Meg lett a megoldás csak ki kell kapcsolni a hardveres T&L és máris olyan lesz ez a 7500ös ATI mint egy TNT. Igy már megy is 20-30 fpssel.
Nem tudtam, hogy a ''butításnak'' is lehet értelme.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#14) 9CS válasza HEBI (#13) üzenetére


9CS
senior tag

Szerintem az inkább szörnyű, mint jó, ha egy ATI olyan lesz mint a TNT. Memória mennyiségekről miért nem esik szó?

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nekem lassú a Dungeon Siege és neked? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.