Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pikari


Pikari
őstag

Amikor már nem gyártanak valódi számítógépházakat, a régiek meg nem menők, ezért veszel egy nast, de az se elég nagy, ezért veszel egy usb nas bővítőt, és végül az egész szobában kábelek, adapterek, elosztók, hosszabbítók lógnak, és 5x annyi helyet foglal, mint egy rendes bézs nagytoronyház.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#2) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Én két lemezes NAS-t használok NAS + Docker szervernek. Több helyem nincs, nem a cukiságfaktor érdekelt, hanem hogy mi fér el a páraelszívó felett (átszellőztetés barkács módon megoldott, hőmérsékletet figyelem)
Ennek is lehet értelme, ha nincs egy nagy összefüggő helyed csak két kisebb

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#3) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez szerintem arra van, ha rájössz kéne még hely, de újat azért nem akarsz venni. Kérdés mennyiért akarják elsózni, ha túl sokért, akkor inkább a NAS csere.

(#4) ugyes válasza Dr. Akula (#3) üzenetére


ugyes
aktív tag

339EUR.
Én a régi verziót vettem (AS6004U) meg külső HDD ház helyett. Egy RAID képességű nem annyival olcsóbb, mint ez, és ennél vonzó számomra a MyArchive funkció kezelése az offline mentésekhez.

(#5) Synthwave válasza Pikari (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vagy pénzköltés előtt tervezel kicsit, és olyan NAS-t veszel, ami belátható ideig tuti elég lesz.

A dolog csodája, hogy mivel hálózatra van kötve, bárhol lehet a berendezés.

;)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6) jerry311 válasza Pikari (#1) üzenetére


jerry311
nagyúr

Define R6 nem elég valódi?

(#7) Pikari válasza jerry311 (#6) üzenetére


Pikari
őstag

A multkori házas topikban kifejtettem. Nem akarom újrakezdeni az ottani agymenést (sem itt, sem ott), mert nem fognak az álláspontok közeledni, csak felesleges vita lesz belőle. Ettől függetlenül belinkeltem neked, hogy meg tudd érteni, mit akartam mondani azzal a kommenttel, feltéve, ha tényleg érdekel.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#8) Pikari válasza Synthwave (#5) üzenetére


Pikari
őstag

Aki előre tervez, az gyanítom, hogy nem fogja a cikkben szereplő terméket megvenni, mert kapásból az igényeinek megfelelő méretű rendszert vesz/épít.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#9) jerry311 válasza Pikari (#7) üzenetére


jerry311
nagyúr

Beleolvastam, tényleg jobb ha azt nem kezded újra. :Y :W

(#10) Synthwave válasza jerry311 (#9) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#11) Owl válasza Pikari (#1) üzenetére


Owl
csendes tag

Pontosan, ezért használom ezer éve a Chieftec nagytornyot. A 6 db 5.25 bővítőből 3 foglalt, amiben 4 db hotswap keret van. Ez egyelőre elég. :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.