Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Negativ celsius tapasztalatok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) NetGod


NetGod
tag

Hello midenkinek. Nemreg tamadt egy uj 5letem, ami kereteben egy olyan hutest csinalnek a gepemre, ami joval negativ ala hutene a procit, tuningolt allapotban. De mint minden ember, en is tevedhetek sok dologgal kapcsolatban. Ezert inditottam ezt a temat. Elsosorban itt tapasztalatokat varok olyanoktol, akik mar csinaltak ilyet. Az en rendszerem eleg atgondolt, kulonos hangsulyt fektettem a parasodas problemajara. A homersekletet is merem 2 homerovel, (processzor alatt es a szilikonpasztaban van egy.) es ha kritikusan megemelkedik, kikapcsolom a gepet egy aramkoron keresztul. Ha nagyon lesullyed, (ahol a hoszigeteles ami megelozi a parasodast mar nem biztos hogy jol mukodne) akkor a hutorendszer csokkenti a teljesitmenyt. Na de nem akarom a teljes dolgot leirni, mert eleg sok ideig tartana. Ha valaki csinalt mar ilyet, vagy valaki szeretne csinalni a jovoben ilyet, irjon! Szivesen varok kerdeseket es tanacsokat, de nem rombolo jellegu kritikat. NetGod

''Az a feltételezés, hogy a teljes rendszer működését javítani lehet a tudatos, részelemei ellen intézett támadással, veszedelmes tudatlanságról árulkodik. Akik tudósoknak és technológusoknak nevezik magukat, gyakran tesznek ilyen tudatlanságról tanúbizonyságot.'' Frank Herbert

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Negativ celsius tapasztalatok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.