Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:42:26

LOGOUT.hu

A Need For Speed World egy online játszható multiplayer autós arcade játék, melyet a Black Box nevű fejlesztőcsapat készített. A versenyzés helyszíne az eddigi NFS játékokból ismert helyek: (Most Wanted, Carbon területei).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) creed13 válasza SylarHUN (#399) üzenetére


creed13
tag

Most "egyszerűbb" a tuning, mint anno.Tier1-es tuningot csak tier1-es járgányra tudsz rakni.Tier2-es kocsira tier2 és tier 3-ra tier3-as cumó.Nincs már az, h tier1-es tuning aztán tier2-es.De asszem van egy olyan kis pötyli ott jobboldalon a cumók alatt, h ami jó a kocsimra, ha azt bekapcsolod, akkor csak azt fogja mutatni ami jó a kocsidhoz.

Ha én éhes vagyok, akkor neked nem lehet igazad!

(#402) icons


icons
addikt

Üdv!

Az érdeklene, meddig lehet eljutni a játékban anélkül, hogy pénzt feccölnék bele?
Elkezdtem a tutorialt, és nem engedte felvenni a nyereményt, azt mondta, vegyek Boost-ot online (ha jól értettem). Ez később megváltozik majd?

Köszi!

(#403) creed13 válasza icons (#402) üzenetére


creed13
tag

Hello!

Level 50 a max szint a játékban, ahhoz, h elérd ezt a szintet nem kell költened.A boost csak arra jó, mint a neve is utal rá, h gyorsabban pörgeted ki a játékot, mint a többiek.Pl hamarabb megtudsz szerezni olyan járgányokat, amik szinthez vannak kötve meg ilyen és ehhez hasonló dolgok.De szerintem ott elnéztél valamit, mert sehol nem kötelez a játék, h csak boost-al tudsz tovább menni. :U

Ha én éhes vagyok, akkor neked nem lehet igazad!

(#404) Sonja


Sonja
veterán

Rendőrautók tetején menekültem el. :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#405) Necroman_Mk2 válasza creed13 (#394) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Az 5-ös patch egyik pozitív, csak nem nagyon reklámozott újítása volt az is, hogy a pajzs most már közömbösíti a rád nyomott mágnest is - szóval a használata most már erősen meggondolandó :)

(#396) SylarHUN Remélem egy patch formájában föllép az ilyen csalók ellen az EA, vagy minimum banhammer.

(#404) Sonja Az se gyenge. Én meg pár napja a fél várost lyukas gumikkal szeltem át :) Ugyanis a patch megvariálta a kiválasztott powerupokat is, és üldözésnél kikerült a gumis a repertoárból - de eljutottam kikötőig :D

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#406) RootRulez


RootRulez
félisten

Nekem ma egész nap azt írta, hogy nincs szervet. :( Login gomb is inaktív... Nálam nincs rendben valami?

═════════════════════════════════════════

(#407) SylarHUN válasza creed13 (#401) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Köszi mindenkinek! :R

Ott rontottam el a tuning témát, hogy én abban voltam, hogy a T3-as kocsikra a T1, utána a T2, majd a végén T3-as tuningokat kell tenni. Belesem gondoltam, hogy minden Tier-nél a számban hozzá tartozó tuningját kell alkalmazni.

RootRulez

A nálad jelentkező hiba akkor jelentkezhet, ha pl. nincs starter csomagod. Feltehetőleg fullon volt a szerver és ilyenkor csak a starter csomagosakat engedi belépni a játék.

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#408) Sonja válasza RootRulez (#406) üzenetére


Sonja
veterán

Valószínűleg, mert én játszottam most is. :K Igaz, megint appcrash lett a vége. :((( Igazán javíthatnák már. :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#409) eladohardver


eladohardver
őstag

:W

Kezd betelni a pohár 10-ből 9x a versenyek alkalmával ezeket tapasztalom:

Ürge előttem megy nekihajt a forgalomnak és 5-10 méter magasságig repülnek az autók...

Vagy ürge belecsattan a falba majd lehagyom 3 kanya r múlva is ugyanott áll, majd 1 pillantás múlva előttem van.

Illetve van az a fajta csaló aki próbálja leplezni, hogy csalna... azt kb arról lehet megismerni, hogy jóval nagyobb tempóval közlekedik mint bármelyik, illetve amikor hátulról beléd hajt hirtelen felgyorsul az autód ... túlságosan, is. Illetve mikor hátad mögött közelít mivel olyan béna h a csítet használja folyamatosan a falnak csapódik, és a megszokottnál hangosabb hangot ad ki ilyenkor...

Véleményem, szerint aki Online játékban akármilyen csalást elkövet vagy értelmi fogyatékos, mert nem fogja fel, hogy ezzel elrontja a játék hangulatát, illetve közösséget rombol vele.

Vagy csak simán nem képes elfogadni, hogy veszít. Vagy mind2.

Ezért nem érdemes 1 fillért sem áldozni játékra, akármelyik játéknál akármilyen anticheat szoftver megléte melett is vannak csalók. :W

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#410) icons válasza creed13 (#403) üzenetére


icons
addikt

Hmm lehet... végigmentem egy tutorial versenyt, és felajánlotta a repet, meg a zsét. Bármelyikre nyomtam, kiírta a téglalapra (a repesre, és a zsésre), hogy Error. Felé pedig hogy get Moré Boost. Ebből gondoltam, hogy azért nem adja meg, mert nincs (nem vettem) elég Boost-ot :).

(#411) RootRulez válasza SylarHUN (#407) üzenetére


RootRulez
félisten

Akkor fizessek az ingyen játékért vagy nem játszok? :F

═════════════════════════════════════════

(#412) RootRulez


RootRulez
félisten

De várjatok már, jut eszembe!

Amíg nem jelentkezek be, honnan tudja, hogy nekem van-e starter csomagom? :F

═════════════════════════════════════════

(#413) creed13 válasza icons (#410) üzenetére


creed13
tag

Akkor meg van mi a gond, ne a kártyára kattints, hanem alul a nextre. :)

RootRulez

Manapság így néz ki a World, lehet lekéne szedned és újra raknod az egészet... :U

[ Szerkesztve ]

Ha én éhes vagyok, akkor neked nem lehet igazad!

(#414) SylarHUN válasza RootRulez (#412) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Miért a BETA-val akarsz játszani? Azzal nehézkes lesz egy kicsit. :DDD

PSN: Xbox:

(#415) Mr.Skynet válasza SylarHUN (#414) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

BÉTA ez így is, csak sokan nem akarják elfogadni :U , mi ugrik be elsőre ha azt mondom béta? Nekem az, hogy használj saját felelősségre egy még nem kész bughalmazt. Erre tökéletesen passzol a jelenlegi World ;) (de azért szeretem én is)

Én az 1-2 nappal korábbi kirohanásom óta, úgy játszok vele, hogy egy új kihívásként fogom fel, szerintem próbáljátok ki Ti is. A kihívást persze nem a versenyre értem, vagy kocsik megvételére, lvl szintek elérésére stb.. hanem tesztelheted a türelmed határait, mérd az időt legutóbb mennyit bírtál játszani bezárás nélkül (hibát észlelt ezért leállt... ezektől eltekintve persze) és állítsd fel egyéni saját rekordjaidat, majd oszd meg itt a fórumot :C

Szerk.: szvsz azért van még béta nála, mert pár hete felb.szta az agyát a játék és mostanra békült ki a játékkal, hogy újra megpróbálja a dolgot. Csak most már el sem indul szegénynek, és jogos a kérdése, miért nem indul a szekér? Hát mert ezt is olyan jól megírták, részben magától frissíti magát a gém, részben Te segíted hozzá egy un-re-install folyamattal :DDD

[ Szerkesztve ]

(#416) RootRulez


RootRulez
félisten

Hát most mit mondjak nem ma játszottam utoljára vele :U

═════════════════════════════════════════

(#417) icons válasza Mr.Skynet (#415) üzenetére


icons
addikt

Ja, csak az a gáz vele, hogy ha jól gondolom, akkor ezt már nem fejlesztik. Tehát nem áll mögötte egy pár száz fős csapat, akik kijavítják ezeket a hibákat. Tehát gondolom ez a végleges verzió (a patch-ek kiadása más kérdés, az csak foltozgat).

creed13: Jaa, arra is kattintottam, csak úgy éreztem emiatt nem kapom meg a repet, vagy a zsét :). De akkor így kell ennek lennie. Bár most, hogy olvasom mennyire bugos a játék, lehet, hogy inkább lemondok róla :)

(#418) Necroman_Mk2 válasza icons (#417) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Egy hagyományos dobozos játéknál ez lenne a szitu, de ez itt egy folyamatosan frissülő, bővülő és karbantartást igénylő online játék.

A verseny után megkaptad mind a repet, mind a pénzt, ott a játék csak fölajánlja, hogy valódi pénzért vehető Boostért +25 %-ot is jóváírnak neked, azaz gyorsabban fejlődsz és több zsét kapsz. Bocsi, hogy megkérdezem, de milyen szintű az angol tudásod?

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#419) icons válasza Necroman_Mk2 (#418) üzenetére


icons
addikt

Hát ha a frissülő tartalmat javítgatják, akkor semmi gáz, de nem alap bugokkal van a probléma?

Középfokú (nyelvvizsga téren). Nem láttam kiírva, hogy megkapom (biztosan átsiklottam felette), de az volt ott, hogy Get More Boost! Ami jelentheti azt is, hogy szerezz többet azért, hogy megkapd ezt :).

(#420) remington2


remington2
senior tag

Jól elcseszték a pursuit módot. Én a MW óta szerettem ezt a "mindent bele" lökdösődő, repkedő rendőrkocsis cuccot, itt is jó volt így játszani.

Erre most patch fel, aztán jön két rhino egyszer, kétszer, háromszor, négyszer, nagy nehezen kikerülnöm őket aztán az úton spike + kordon egy, kettő, három, négy, öt egymás után (200-300 méteren belül), majd megint rhino egy, két, három, négy . . . játszhatatlan az egész. Ha zavarta őket, hogy valaki játszott vele (campelőnek tekintették a fejlődés miatt???), akkor ezt nem így kellett volna megoldani, mert ez is egy játékmód, a nehezítés nem zavarna, ha egészséges lenne. De ez nem az.

A multi meg tele van lökdösődő pistikékkel, akik ráadásul keresztbe állva csúsznak a falon, és úgy is gyorsabbak, mint én. Kár érte, bár még reménykedem, hátha javítanak rajta valamit. Addig is pihentetem.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#421) creed13 válasza remington2 (#420) üzenetére


creed13
tag

Ne aggódj, mindenkinek habzik a szája, sajnos megfigyelhető, h a patch-ek inkább visszalépést hoztak eddig, mintsem előre lépést.Vagy inkább azt mondanám, h az újdonság értékük erősen rontja a játszhatóság értéket... :U

Ha én éhes vagyok, akkor neked nem lehet igazad!

(#422) eladohardver


eladohardver
őstag

Gammel kapcs am az a tapasztalatom, h ha a pc-m alapon használom sűrün kifagyik az alkalmazás... viszont ha egy olyan beállítást választok amit igen jól kiteszteltem... 8x563 mem 1120 on- "8 óra prime95 blend" akkor nem fagyik a cucc, legalábbis több órát tudom tolni fagyi nélkül... kivéve ha leteszem az alkalmazást az asztalra.... akkor utána várható a fagyi.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#423) Mr.Skynet válasza eladohardver (#422) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Ez nekem is feltűnt, ha gyakran dobálom ki tálcár a játékot, akkor hipp--hopp jön a fagyi. Sőt ha tálcán hagyom ~3-4percig, garantáltan jön a "World működése leállt" ablak.

Ezzel ugye az a baj, hogy én pl. minden percben kidobálom tálcára a játékot, mikor multi versenyt keres 1 percig mit nézzek, mikor megvan a verseny és 1perc mire elindul, addig mit csináljak? Még a versenyt is betölti 10sec alatt, verseny után még 5-7sec mire végig klikkelgetek mindent, van mikor megvárom, hogy ki mikor ér be, mennyit és milyen powerup-ot használt az még legalább fél perc.

Szóval nem buli tálcára dobálás nélkül a játék, mert elmegy 3-4perc simán miközben semmit nem tudsz csinálni, egy sprint verseny meg ugye 2-4perc, tehát néha többet várunk mint amennyit játszunk :U

(#424) eladohardver válasza Mr.Skynet (#423) üzenetére


eladohardver
őstag

ehhehe csak mint COD MW2 ben, tudom sajnálni aki kiadott rá pénzt... :DD

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#425) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Észrevettétek, hogy milyen cseles az autó eladás? Most adtam el a Silvia-mat és tuningal együtt 5ezerért tudtam volna eladni a verdát, de az a poén, hogy ha a tuningolás menüben előtte leszeditek az összes tuningot és pénzre váltjátok a tuningokat, akkor is 5ezret kaptok a verdáért eladáskor, szóval ha eladájátok a kocsit érdemes leszedni a tuningotkat a kocsiról, Evo esetében 35-öt kapnék a kocsiért, de ha a tuningokat is leszedem, akkor még nyerek a dolgon 8ezret :DDD

(#426) GabN73 válasza Sonja (#404) üzenetére


GabN73
addikt

azt hogy? engem eddig elkaptak ha a "fejükön" vittek

(#427) Sonja válasza GabN73 (#426) üzenetére


Sonja
veterán

Simán le tudtam menni a tetejükről és már el is iszkoltam. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#428) GabN73 válasza Sonja (#427) üzenetére


GabN73
addikt

én meg ott ragadok :(((

(#429) RootRulez


RootRulez
félisten

Na most ti hogy fejlődtök? Vagy két hónapja nem játszottam, most megint játszogattam és 14-es lettem. És sajna csak egy olyan verseny van, ami adja is az XP-t rendesen... Régebben is azért hagytam félbe, mert már untam, hogy szintenként ugyanazt a versenyt kell lenyomni x-szer, hogy jussak valamire...

═════════════════════════════════════════

(#430) Sonja válasza RootRulez (#429) üzenetére


Sonja
veterán

Ezzel már én is így vagyok. Hanyagolom a játékot, pont ezért! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#431) RootRulez


RootRulez
félisten

Ez a bekeretezett ikon mit jelent? Észrevettem hogy villog és azóta nem megy úgy az autó, mint eddig...

═════════════════════════════════════════

(#432) RootRulez válasza RootRulez (#431) üzenetére


RootRulez
félisten

Nah közbe meglett... Jól meg kellett szerelnem a garázsban. :K

═════════════════════════════════════════

(#433) RootRulez


RootRulez
félisten

Viszont lett is egy újabb kérdésem :)

A verseny előtt, mikor gyűlünk, mit jelent a bekeretezett 3 szám? :B

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#434) freee


freee
csendes tag

Sziasztok, segítsetek nekem, magyarázzátok meg, van-e bármilyen lehetőség autót cserélin, az igazi pénzes vásárláson kívűl?

Válaszokat köszönöm.

(#435) Mr.Skynet válasza RootRulez (#433) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

A versenyző autójának adottságait mutatja, balról jobbra haladva: max speed, gyorsulás, irányíthatóság, de nem mindig mérvadó a dolog, főleg ha nagy az eltérés a lvl szintek közt, szóval ha van egy Lambod és 3x annyit tud a számok szerint a kocsid, attól még laposra verhet egy kis gagyi Nissan Silvia is...

freee: tudsz venni másik kocsit játékpénzért is, safehouse (főmenü) / car dealer / purchase cars menüpontban... ha nem így értetted a pénz dolgot, akkor bocsi :B

(#436) RootRulez válasza Mr.Skynet (#435) üzenetére


RootRulez
félisten

Ahham, köszi:K Sejtettem, de a sorrendet nem tudtam...

═════════════════════════════════════════

(#437) freee válasza Mr.Skynet (#435) üzenetére


freee
csendes tag

Mr. Skynet:

Így értettem, köszönöm a válaszod, amit Te írtál meg is találtam, a dolognak viszont az a szépséghibája hogy az ott szereplő autókat csupán bételni lehet, Boostért. Lehet én vagyok buta és valami elkerülte a figyelmem, de sehol nem láttam megvételre buzdító gombot.
Esetleg ha lenne egy PrintScreen-ed, össze tödnám hasonlítani az enyémmel...

Többek között, másokkal ellentétben a PowerUp menüben nem tudom elhelyezni az "Add More Lap" menüt sem... Van belőle rengeteg, sok olyat nyertem, de a 4 aktív parancskonzolba nem lehet betenni, történetesen amikor húznám azt írja "Not Allowed"...

Válaszokat köszönöm.

(#438) GabN73 válasza freee (#437) üzenetére


GabN73
addikt

Nah.
Bemész a car dealerhez. Jobb oldalt kell ILYET látnod. Annyi hogy a style-t kell cserélni. :K (nem a car modellt,hanem a style-t! a car modell szerintem tiszta sor... :K Ha nem szólj,leírom azt is)

PowerUP: előtte ki kell venned azt a powerup-ot amit nem szeretnél használni KÖRVERSENYEN.Az általad említett csak ott használható :K

(#439) speed3456


speed3456
aktív tag

Sziasztok!

Ti kaptok rep-et? vagy pénzt? mert én akárhány versenyt vagy zsaruzást megyek egyiket sem kapok és nem tudom miért :S

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#440) GabN73 válasza speed3456 (#439) üzenetére


GabN73
addikt

most akartam írni :(( :(( :(((
5.02-es patch ...

(#441) speed3456 válasza GabN73 (#440) üzenetére


speed3456
aktív tag

akkor már kijavították azt is hogy ne tudjunk fejlődni :D de tényleg hát tiszta szemetek... akkor most senki sem tud fejlődni?

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#442) Sonja


Sonja
veterán

Nálam nincs gond, én kapom a repet és a pénzt rendesen! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#443) speed3456 válasza Sonja (#442) üzenetére


speed3456
aktív tag

mostmár én is :)

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#444) freee


freee
csendes tag

Mr.Skynet és GabN73 segítségével megvettem az első "szuperautómat", történetesen egy Dodge típusú személygépkocsit.
A végsebesség, a sprint és a kezelhetőség mind 300 fölött van...

Viszont csalódtam... Nem is kicsit! :(((

Annak ellenére hogy 300 fölött van minden tulajdonságjelző, akkora egy ramaty sz@r az egész hogy el sem hiszitek. Az eddigi kis Mazdámmal szemben ez 250-el tud menni (a mazda képes 229-re is), de a kezelhetősége olyan szörnyű hogy el sem hiszitek. A mazda kezelhetősége 190, de százszor jobban kezelhető, mint a Dodge!

Pedig minden "Performance" tuningot ami az adott modelhez elérhető, azt megvettem rá... (100 ezer dolláromba került a tütü+tunning)

Aki teheti hogy új kocsit vesz, NE Dodge-t vegyen...

akinek már esetleg volt ilyen nemű problémája egy újonnan beszerzett "vassal", esetleg elárulhatná, miképp lehetne még kezelhetőbbé tenni, vagy hányas lvl után (nemsoká 15-ös a lvl szintem) lesz elérhető újabb fejlesztés (min. a kezelhetőségre vonatkozóan).

Köszi a tanácsokat, segítségeket.

[ Szerkesztve ]

(#445) Mr.Skynet válasza freee (#444) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Relaxálj kolléga, jobb ha hozzászoksz, hogy olyan jól irányítható autód már sosem lesz, mint a játék szerinti gagyi autók voltak, ez mindenkinél így van... sajnos.

Továbbá ne várj realitást a játék egyetlen másodperce alatt se, a számokkal pedig végképp ne törődj :N

(#446) freee


freee
csendes tag

Sajnos van egy olyan érzésem hogy ezzel az új, drága, nagyon pöpec verdával képtelenség elsőnek lenni... :W

(#447) GabN73 válasza freee (#444) üzenetére


GabN73
addikt

Megoldás: RX7 vagy Lotus!
A játékban semmi értelme a csúszkáknak.Én is megjártam,egy vettém és 1milla $-m ment rá.
(Egyszer leírtam hogy hogyan,de én hülye bezárta, az oldalt.... hosszú volt az a lényeg...)

A tuning se csak annyi amennyit megvehetsz "tuning álnéven". Lehet venni ilyen kártyacsomagokat azokban ott lapul a 5-6-12 stb %os tuning,nem az 1-2.Ja és nem csak 1-re adnak %-ot.

Itt egy pár info róla. Angol tudás nem árt

(#448) Sonja


Sonja
veterán

Mindjárt meg lesz a 10. szint és vennék egy másik kocsit is! A mostani tuningos Mazda Mazdaspeed-et megtartanám, mert elég jól lehet vele kanyarodni. Mit ajánlanátok második autónak a Mazda után? :F Én egy Dodge-ot néztem ki 60 ezerért. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#449) Sonja válasza Sonja (#448) üzenetére


Sonja
veterán

Szóval ezen 4 autó közül választhatok:

- 2007 Dodge Charger SRT-8 Super Bee (Level 10) - $60,000
- 1995 Mazda RX-7 (Level 10) - $60,000
- 2006 Mitsubishi Lancer Evolution IX MR-Edition (Level 10) - $60,000
- 2006 Volkswagen R32 (Level 10) - $60,000

GabN73 hozzászólásából az derül ki nekem, hogy Mazda RX-7-et kellene vennem. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#450) RootRulez


RootRulez
félisten

Azt vettem észre, hogy nőtt a forgalom, szerintetek az azért van, mert az új patch ezt is tartalmazza vagy szinttől függ és azzal van összefüggésben, hogy szintet léptem?

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.