Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:42:26

LOGOUT.hu

A Need For Speed World egy online játszható multiplayer autós arcade játék, melyet a Black Box nevű fejlesztőcsapat készített. A versenyzés helyszíne az eddigi NFS játékokból ismert helyek: (Most Wanted, Carbon területei).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) tutuhawer válasza Thunderzolee (#699) üzenetére


tutuhawer
őstag

A magyarosítást így magad szerintem nem tudod, én nem értek hozzá, de gondolom, szólni kell a nagyokosoknak, hogy szeretnéd fordítani a játékukat, aztán mondanak rá valamit, nem tudom. Egyébként játékban mi a neved? minden magyart felveszek, tele is van a listám mindig, hiába törölgetek...

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#702) SylarHUN válasza tutuhawer (#700) üzenetére


SylarHUN
senior tag

TUTUHAVER: Köszi, király vagy!

Az új vasam!

Jelentem, számomra, nekem, én úgy érzem a Z4 jóval jobb az RX7-nél. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#703) tutuhawer válasza SylarHUN (#702) üzenetére


tutuhawer
őstag

jelentem, számomra is 3 kategóriában: külső, hang és motorteljesítményben is. ha reggel kiváltom a 2 garázs helyet, veszek indulóra egy autót, még nem tudom, melyiket, és új matrica is felkerül rá, amit itt meg is nézhettek. eddig már több százat néztem meg, párat felírtam, holnap eldől, melyik készülhet el. valami az egész világnak ismerős, egyedi matrica lehet a nyertes... mondhattok ti is egy-két ötletet.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#704) NFree válasza tutuhawer (#700) üzenetére


NFree
addikt

engem ez érdekelne nagyon , hol tudok utánna nézni?
ha lehet :B

vga

(#705) SylarHUN válasza NFree (#704) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Én már el is költöttem. :D

Hivatalos oldalon írjátok be ezt a kódot -> EGBZ-LUPC-6GXJ-BKWS és kaptok 1000 SpeedBoost-ot

PSN: Xbox:

(#706) Sonja válasza SylarHUN (#705) üzenetére


Sonja
veterán

Wow, ez tényleg működik! :C Köszi! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#707) Picike8


Picike8
aktív tag

Én nem rég kezdtem, Eclipse-el. Most picit szivatgadom a zsarukat, aztán megyek versenyezni. (elég bénák a 2-es zsernyákok)

(#708) NFree válasza SylarHUN (#705) üzenetére


NFree
addikt

rendben de mien hivatalos oldalon? , kicsit lama vook bocs :B

vga

(#709) Sonja válasza NFree (#708) üzenetére


Sonja
veterán

Itt lépj be a regisztrációddal (jobb fent a Login), és utána ott van jobb oldalt a Redeem a Game Code! :K ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#710) tutuhawer válasza NFree (#704) üzenetére


tutuhawer
őstag

hát én azt passzolom, hogy hol tudsz utána nézni. de jó hír, hogy összedobtam egy egyszerű kis 10 és 16 darabos matricacsomagot az új autómra, ugyanis én naná, hogy garázs helyre költöttem az 100 boostot. Íme az új dodge:

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#711) Thunderzolee válasza tutuhawer (#701) üzenetére

Thunderzolee

hehhehh.. :D

Am csak arra gondoltam, valaki leírná az elérési útját a nyelvi részeknek, utána csak fordítgatni kellene, meg gépelni (ilyesmiket gyakran csinálok amúgy is), aztán ha megvagyok vele, valaki aki ért hozzá (ahogy Te is említetted), beilleszti a programba.
Kérdés persze, h az EA úgy késztette-e a programot, h pár könyvtár cseréjével cserélhetők-e a nyelvi fájlok, vagy túl sok mindent kellene átírni programszinten?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#712) tutuhawer válasza Thunderzolee (#711) üzenetére


tutuhawer
őstag

alapértelmezettben valahol a documents and setting-ben vannak a languages mappában, 187 kb-os bin. kiterjezstésű fájlok vannak, rejtettek, úgyhogy majd mutatni kell őket.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#713) NFree válasza Sonja (#709) üzenetére


NFree
addikt

Mega THANX!!! :R
Na igy mán a hülye gyerek is érti :DD :DD :DD

A lényeg azt se tudom mire költsem ezt a sok pöttyöt :))
Ha esetleg lessz még ien akció azonnal irjátok ide be , mert jól jön .

Még1* kösz :R

(#710) tutuhawer
Szép :C

Más : Srácok vettem nissant asszem z350 s meg kell mondjam 1 kalap fos igy az alap tuning dolgokkal a kis mazdám megeszi reggelire . viszont egy versenyen egy ien auto ugy megszivatott , hogy csak győztem lesni , mocskosul ment , remélem később extrákkal jobb lessz, vagy törödjek bele s n e foglalkozzam vele???? :F

[ Szerkesztve ]

vga

(#714) - = Zk = - válasza SylarHUN (#705) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszöntem:C:R...

más:
voltam ma 576-ba öcsémmel, és kiszúrtam, hogy 4k-árt kapható online kód a World-höz.
tartalma:
- exklúziv festések
- 60k dolcsiért levásárolható tartalmak
- 8k boost
- 10 napig 2x hirnév....

nem hangzik rosszul. főleg ha azt veszem, hogy 20 euro 8k speedboost.
ha készlesz az asztali gép, befizetek:C...kell az az m3 gtr :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#715) tutuhawer válasza - = Zk = - (#714) üzenetére


tutuhawer
őstag

Ez nagyon tetszik a játékban, hogy az m3 nem elérhető, csak 40-es szinten, és nem előbb. A megvásárlás amúgy szerintem se rossz ötlet, mert tényleg jó üzlet, nagy lökést adhat a cucc. nekem elég volt most az ingyen 1000 boost, 2 garázsbeálló nagyon kellett már, az új valvoline racing charger kész is lett, a world-garage.comon tutuhawer néven tolom, és megtekinthetők az eddig készült autóim. A mazda3-at holnap módosítani fogom egyébként.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#716) tutuhawer válasza NFree (#713) üzenetére


tutuhawer
őstag

350Z? mindig megvertem, de ha neked az tetszik, akkor azzal kell menni, én is eladtam a komoly rx-7-es mazdámat, mert nem tetszett a nyekergős hangja. Ha autóvásárlásra adod majd a fejed később, és bizonytalan vagy, itt megkérdezheted, mert úgyse segítünk :D.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#717) - = Zk = - válasza tutuhawer (#715) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem messzevan sok álom. egyelőre lvl 13-14? vagyok.. passz:C
van 36k zsetonom. majd ezzel a boost mizériával 7+7 napokra elköltekezek (cash+rep):C

ha ezekkel sem sikerül jelentősebb összegre tennem pénzt, hagyom a játékot a facba. marad a manuális Carbon Collectors Edition feltelepitése és kész.... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#718) tutuhawer válasza - = Zk = - (#717) üzenetére


tutuhawer
őstag

nehogy már. itt az új játékmód, jól fizet abszolút, hipp-hopp elérhető lehet még a bmw is. szervezkedj a magyarokkal a játékban, és toljad velük a team escape-et, a cash bónusszal meg nagyon sokat nyerhetsz. Ha a carbont ismered, meg a többi nfs-t is, akkor az üldözés nem jelenthet gondot, még alacsonyabb szinten is végig lehet menni minden pályán... csak kell egy-két segítő ember, ha nem megy. A segítség az lehet, hogy komoly autóval megy előtted, és teszi, amit kell, te meg mész a nyomában. én pl úgy megyek, ha elgurul a gyógyszer, hogy hozzám se érnek az SUV-k.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#719) - = Zk = - válasza tutuhawer (#718) üzenetére


- = Zk = -
félisten

milyen játékmód?:Y.... kimaradtam...
miféle csapatba verődés? :Y.... kimaradtam erősen. :B

amúgy egyelőre egy fos laptopról nyomom, hamarosan kézhezkapom az 5770-emet. nem nagyon szenvednék már ezzel a lapossal. ezt az 1-1,5 hónapot már kibirom sztem ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#720) sunny84


sunny84
senior tag

(#718) tutuhawer egy igazi vandál :DDD ,, de én se vagyok semmi team escape mod-ban
ritka mikor elkapnak ,nekem is sűrűn elgurul a gyógyszer ,, és jól hoz a futam főleg a 7 napos rep szorzómmal :) lehet pörgetni a fejlődést .. van egy jól összeszokott csapatom a módba , azokkal nyomom.. így a legjobb

apropó a dögöm így áll már, body kitt ,stb

és a 32 es szint is befittyent azóta :K

[ Szerkesztve ]

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#721) tutuhawer válasza sunny84 (#720) üzenetére


tutuhawer
őstag

zsír a taligád, nem mellesleg jól is tolod.
engem kétszer kaptak el, mindkétszer a lidl bmw-vel,mert nekiálltam nagyképűsködni, hogy gumik nélkül is beérek 3000 m alatt. Mindig megmondtam, hogy nem szabad túl okosnak lenni... Egyszer majdnem megfogtak a skyline-nal is, de mielőtt pont betelt volna a csík, benyomtam egy emergency evade-et, egy nitrót, meg egy juggernauttot, és máris kinn voltam a szarból

#719: csapatos üldözés egy sima szakaszon. adott idő alatt a rendőrök társaságában kell végigmenni a csapatnak, együtt kell dolgozni, és akkor mindenki jól jár. párszor elkaphatnak a zsaruk, de folytathatod tovább a legközelebbi társad mellől. kb ennyi

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#722) sunny84 válasza tutuhawer (#721) üzenetére


sunny84
senior tag

de ha nem kapnak el senkit úgy a legjobb , úgy vettem észre akkor többet is ad.. :U
és bizony nagyon fontos a csapat együtt dolgozása.. :K

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#723) tutuhawer válasza sunny84 (#722) üzenetére


tutuhawer
őstag

naná, ez nem is kérdés, pont ez a lényeg, csak a sok gyökér készítő, meg a producer azt hiszi, hogy a team powerup a nagy segítség, amit majd pénzért megveszek,pedig nem. azt utálom, hogy multiban tele vannak gyökérrel a pályák, midig lekapcsolnak valakit, pedig 20. szint fölött már gáz, ugyanis egy rinó se jön velük szembe, mert mindet lekapcsolom én...

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#724) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

számomra agyvérzés ez a team escape... majd holnap lehet meglesem, nyugodt fejjel... :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#725) tutuhawer válasza - = Zk = - (#724) üzenetére


tutuhawer
őstag

reggel 6-kor belépek, majd lehet, összefutunk... vagy esetleg holnap este lépek még be talán. A lényeg, hogy a blokádon is át tudzs menni ütközés nélkül. A lényeg még a szép kényelmes tempó, nem kell menni, mint a meszes, mert csak ütközés van, és a 0 Km/h nem sok. én a blokádoknál gázelvétellel operálok, elgurulok szépen mellettük.

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#726) sunny84 válasza tutuhawer (#723) üzenetére


sunny84
senior tag

multiba én sem szeretek menni , sokan ott azt hiszik hogy ez rendes verseny azt mennek mint a barom és akihez még közel is lennének hagyják a bajban, múltkor is mentem multiba segítettem 1 srácnak .. a többiek meg simán elmentek mellette , de mikor 2 -3 kerülnek 1x re bajba akkor nem tudok én sem csodát tenni , ezért inkább priviben csak a baráti körrel .. ott legalább tudják mi a szitu :K

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#727) - = Zk = - válasza tutuhawer (#725) üzenetére


- = Zk = -
félisten

olyan korán? :C uhh:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#728) tutuhawer válasza - = Zk = - (#727) üzenetére


tutuhawer
őstag

addig dolgozom, akkor érek haza kb. most melóból írogatok, meg majd holnap éjszaka is. most pedig 5 perc off

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#729) tutuhawer válasza sunny84 (#726) üzenetére


tutuhawer
őstag

én ezt fel nem tudom fogni, tény, hogy egyszerre 3-man is összeesnek. én sose megyek bele kétes szituba multiban se, inkább elengedem a kollégát, haddd ütközzön előttem, volt,hogy szinte ellenállás nélkül értem be negyedikként

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#730) NFree válasza tutuhawer (#716) üzenetére


NFree
addikt

Kérdeztem, s (#689) sunny84 hsz-ében benne van , hogy rx7 után még a 350z ugyahogy belefér ha nem akarok egyből nagy kocsit venni , s ezért bátorkodtam megvenni de csalodás volt , hát igen ez van ha az embernek nincs pénze , hogy boost-ot vegyen s béreléssel kiprobálgassa mondjuk a verdákat , hogy meik szinpatikus neki .
Az a baj s nem akarok senkit megbántani de nekem sajnos a skyline nem tetszik , mondjuk az rx7 sem, kevés auto van ami tetszik , de nem tudom kiprobálni , pl a kis bmw akármennyire jo , biztos nem fog megfordulni a portán . na majd látom most ujra gyüjtögethetem a kis pénzem .

Még annyi a francér nem lehet az autoról a tuning cuccokat levenni s felrakni másra , ez bosszantó de ez csak az én véleményem.

További kellemes nap mindekinek.

vga

(#731) tutuhawer válasza NFree (#730) üzenetére


tutuhawer
őstag

senkit se bántasz meg, ha valamelyik gép nem tetszik, de pálcát kell törni az egyik mellett, amelyik viszont igen, nehogy úgy járj, mint én, aki több mint 2.5 millát elvert úgy, hogy nem is volt m3-as bmw-je. A pénz meg hamarabb összejön, mint gondolnád az gruppen üldözéssel.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#732) kpal válasza sunny84 (#720) üzenetére


kpal
veterán

Ez jol néz ki ;)

#728) tutuhawer:éjjel dolgozni mit lehet csinálni ilyenkor pedig ilyenkor aludni kell. :)

(#733) tutuhawer válasza kpal (#732) üzenetére


tutuhawer
őstag

egy szállítmányozó cégnél nyomom 10-től 6-ig, hát, mit mondjak, jobb itt lenni, meg holtidőben fórumba írni, mint egy gyárban melózni, én csak tudom, elhiheted
szerk: nézd meg az én autóimat a world-garage.comon, regisztráció nem kell.

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#734) - = Zk = - válasza tutuhawer (#733) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jelenleg a hpnál melózom, mint test operátor. hp mini laposokat "szervizelünk". azelőtt a fővárosi vizműveknél melóztam. szal. én iparból iparba vándorlok:C
ha lenne, én is dijaznám az éjszakai műsuakot. egyelőre csak 2 van.....:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#735) kpal válasza tutuhawer (#733) üzenetére


kpal
veterán

Az tényleg jó meló és még ráadásul tudsz is neten is lenni :K . Én biztonsági őr vagyok és ha 24h-be tolom akkor ott nincs még net sem :W remélem eszer olyan helyre kerülök ahol tudok netezni mert repül az idő. Mobilról elég szenvedés.

- = Zk = -: Az sem rossz meló ;)

[ Szerkesztve ]

(#736) Stirbi válasza SylarHUN (#705) üzenetére


Stirbi
addikt

köszi ezt a boost-os segitséget :R , most egy kódot használhat több ember is vagy mi :DD ?

(#737) SylarHUN válasza Stirbi (#736) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Valójában ne nekem köszönjétek, ha nem tutuhawer-nak! Ő hívta fel rá a figyelmet, én csak bemásoltam ide az SG-ről.

PSN: Xbox:

(#738) - = Zk = - válasza kpal (#735) üzenetére


- = Zk = -
félisten

angliai után lealacsonyodás. fizetésre gondolok :W...

jah, juteszembe. 1,5 hónap és sztem visszatérek Grid Onlányozni:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#739) tutuhawer


tutuhawer
őstag

A boostos dolgot szabitól láttuk az sg-n, közben én a magyar tcm oldalán is látta, hogy az egész világ ajándékba kapta, reménykedve, hogy nem április 1.-jei tréfa. majd a world-garage.comon is olvastam, ha már ott voltam.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#740) Stirbi válasza - = Zk = - (#738) üzenetére


Stirbi
addikt

vásárolsz megint vmi erőművet? ;] előző ellett adva?

grid online-t warez verzioval is lehet tolni online?

[ Szerkesztve ]

(#741) sunny84 válasza NFree (#730) üzenetére


sunny84
senior tag

erre annyit válaszolnék hogy [link] :U , az autók amiket ajánlottam azok mellé odaírtam hogy jól megrakva csak .. és még azt is inkább gyűjtögess mint elpazarold rossz verdára a lét , + sokáig ki lehet húzni rx7 el ...

(#732) kpal köszi :R

(#740) Stirbi . sztem nem :N , codemasters féle gameket ritkán lehet olyan verzióval küldeni , főleg az újabbakat ...

[ Szerkesztve ]

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#742) - = Zk = - válasza Stirbi (#740) üzenetére


- = Zk = -
félisten

neeem, csak visszakapom a kölcsönadott 5770-emet. megvan még a régi erőmű. marad, amig a brazos/Llano nem lesz kellemes árban:))

lehet virágboltival is nyomni onlány. régen úgy játszottam... nem tom, azóta hol tartanak..:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#743) Thunderzolee válasza tutuhawer (#739) üzenetére

Volt már hasonló akció régebben is, nem?

T-Mobileos Mazdát adtak, meg mittudom én, biztos volt több is, csak nem nagyon követtem egy ideje ezt az egészet.

Mindenesetre köszi a tippet, még nem költöttem el, remélem nincs határidőhöz kötve. ;]

Ha ilyesmi van, nyugodtan postold csak ki, használhatsz NAGY ÉS VASTAG betűket is. :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#744) tutuhawer válasza Thunderzolee (#743) üzenetére


tutuhawer
őstag

a t-mobile-akció még komolyabb annál. t-mobile.ea.comon belépsz a login infóddal, és megláthatod te is. gondold, meg melyiket használod ki előbb, melyiket később...

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#745) - = Zk = - válasza tutuhawer (#744) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mi van a trémobil-on?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#746) NFree válasza sunny84 (#741) üzenetére


NFree
addikt

Ne érts félre , igen olvastam az egész szöveget s értelmeztem is , Nem téged hibáztatlak .
csak nem kicsit csalódtam a nissanban , lehet jól megpakolva már elfordul , de jelenleg szinte irányithatatlan , a kis rx7-es ugymond alpba is jo s ahogy jönnek az extrák ugy javul, ezt viszont a 350z nél hiányolom , na mind 1 , pedig szerettem volna egy jo kis kocsit , a francér raknak a játékba akkor egy csomo autot , ha vigig lehet tolni 2-vel is , a többi meg a nyomába sem ér , na mind1 .
Remélem a shift jobb lessz ennél , s inkább azt tolom , legalább nem kennk fel mindíga falra , ami annyira nem is idegesítene , de az hogy csak én lasulok be tölle az már igen ,.

Stirbi:
Ide találtál papi ? :DD

Más Ez a t-mobilos őrület engem is érdekel, ha van valaki aki elnavigálna (hülyegyereket) engem , megköszönném. :R

vga

(#747) SylarHUN válasza tutuhawer (#744) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Néztem. Választottam, csak nem tudok rájönni, hogy honnan szedjem a kódot.

PSN: Xbox:

(#748) kpal válasza - = Zk = - (#738) üzenetére


kpal
veterán

itt akari akamit csinál az angol fizut meg sem közeleiti

várom már hogy gyere Gridezni ;)

#742) - = Zk = - :[/B]megy az nekem elhiheted ;)

[ Szerkesztve ]

(#749) tutuhawer válasza SylarHUN (#747) üzenetére


tutuhawer
őstag

én kérek elnézést
elfelejetettem mondani, hogy a kód getconnected, Bocsánat érte...

közben érdekel-e valakit egy matrcakészítő tutorial? A játékban többen kíváncsiak, honnan a rákból szedem a gyökér logókat... lehet szavazni, ha kell, ma éjszaka beteszek egy képet, és elmondom.

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#750) - = Zk = - válasza tutuhawer (#749) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jöhet :R

(#748) kpal
én is várom már a Lacettim hangját.
megfogadtam, hogy ha mégegyszer visszamegyek Gridre, azt kormánnyal teszem. hát. az nehézkes lesz. mivel a DFGT-t nem sikerül megvenni. a manta meg sok szöszmötölést igényel. marad a kurzor. de lehet kiélezem magam kormányra:))
Te leszel az első, akinek szólok, hogy ha Grid Aktiv vagyok/leszek ;) :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.