Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Naraku blogja

Hozzászólások

(#1) naraku


naraku
aktív tag

Jó napom volt ma.Kaptam pár jegyet a suliba..Ennyi volt ma. Csak jönne már a Carbon demó! :DDD

[Szerkesztve]

(#2) naraku


naraku
aktív tag

Ez az Alonso elképesztő mit csinál elkezdte szidni csapattársát és a Renaultot.Pedig ő versenyzet sz@rul. :U

(#3) naraku


naraku
aktív tag

Na Orbán megkapta a bizalmi szavazáson a kormányföpártiaknak volt többsége.A szavazás jó hosszu volt. Többször bakiztak a jegyzők. ;]

[Szerkesztve]

(#4) naraku


naraku
aktív tag

Most van a Fidesz nagygyülése.Nem valami nagyszám. :U

(#5) naraku


naraku
aktív tag

Jó nyugis ez a nap.Nem történt még semmi érdekes. :U

(#6) naraku


naraku
aktív tag

Én ilyen böszmeséget még nem látam a fidesz feljelentette Gyurcsányt. :U

[Szerkesztve]

(#7) naraku


naraku
aktív tag

Schumi kiesett. :O Hülye alonso meg most azt hiszi ő a jobb. :O

(#8) naraku


naraku
aktív tag

Jó napom volt ma.Holnap csomó doga lesz. :(((

(#9) naraku


naraku
aktív tag

Elmaradt pár doga de a németet megirtuk de nem volt nehéz.Jó nap ez a mai is.Alig van lecke holnapra. :DDD

(#10) naraku


naraku
aktív tag

Ez a nap volt eddig a legunalmassabb.Nem történt semmi még eddig.

(#11) naraku


naraku
aktív tag

Na végre a mindjárt itt a hétvége.Ma nem történt semmi a suliba.

(#12) naraku


naraku
aktív tag

Na két napja nem irtam voltunk tegnap számitógépházé de sajna nem volt amilyet kinéztem. :O Üres kézel jötünk haza na mind1 remélem a jövöhéten már hoznak.Ez történt a hétvégén. :)

[Szerkesztve]

(#13) naraku


naraku
aktív tag

Na megvolt a suli is kaptam pár jegyet vártam má hogy vége legyen a sulinak olyan unalmas órák voltak ma. :DDD

(#14) naraku


naraku
aktív tag

Na de szar napom volt elcsesztem a dogát amit irtunk. :O Ez történt ma holnap megint doga. :(((

(#15) naraku


naraku
aktív tag

Elképesztö mi volt tegnap a rendörök és a tüntetök összecsaptak. :((( Beinditotak egy T-34-est. :DDD

[Szerkesztve]

(#16) naraku


naraku
aktív tag

Kicsit elhanyagoltam a blogomat.Nem törtét velem semmi csak most van az öszi szünet.Ja télleg itt eset a hó elég furcsa volt.Aszem ennyi történt ma.

(#17) naraku


naraku
aktív tag

Na de jó holnapután suli. :((( Csomó tz lesz a jövöhéten. :W Jó hideg volt itt ma.

(#18) naraku


naraku
aktív tag

Jó szar hét ez is doga doga hátán.Ma is dogát irtunk. :W

(#19) naraku


naraku
aktív tag

Nagyon jó napom volt csupa jó jegy.Na holnap péntek igaz akkor is doga lesz de azok már könnyebbek lesznek.

(#20) naraku


naraku
aktív tag

Na összeségében jó hetem volt pár jegyet leszámitva.Végre péntek van.Kellemes idő van . :)

(#21) naraku


naraku
aktív tag

Na ez a hétvége is nyugis volt :) .Jövöhéten megint kezdödik a tanulás de rövidek ezek a hétvégék. :(((

(#22) naraku


naraku
aktív tag

Na de jó azt hitem nem lesz annyi doga ,most meg a hét utolsó három napja doga irás. :(

[Szerkesztve]

(#23) naraku


naraku
aktív tag

Na ma jó jegyeket kaptam.Király ma van a Szökés. :DDD

(#24) naraku


naraku
aktív tag

Na vége a hétnek aztán kezdödik megint elöröl ugyanaz.

(#25) naraku


naraku
aktív tag

Na mult héten volt német verseny ma kaptam németböl 3 ötöst. :DDD

(#26) naraku


naraku
aktív tag

De utálom a sulit mindig csak a doga .Pénteken tz nem igaz.

(#27) naraku


naraku
aktív tag

Na javitotam a jegyemen de még igy se lett olyan jó de legalább nem 3-mas.

(#28) naraku


naraku
aktív tag

Na www.logout.hu - n megcsináltam a blogom még nincs ötletem miröl irjak de még kigondolom. :)

(#29) naraku


naraku
aktív tag

Na a gép most ép hogy csak használhato csak netezni tudok és most viedokártyám sincs jelenleg csak egy régi ami csak netezni jó. :(((

[Szerkesztve]

(#30) naraku


naraku
aktív tag

Holnap dogát irunk de utálom folyton csak dogát irunk.És a téli szünet elött egy csomó tz-ém lesz.A tanárok direkt csinálják hogy egy nyugis napom nem lehet soha. :(((

(#31) naraku


naraku
aktív tag

Aránylag jó napom volt még a kémia is elmaradt. :DDD

(#32) naraku


naraku
aktív tag

:W Ez a nap rosssz volt nem elég hogy rossz lett a fizika még 3-masra lezárt félévkor és más meg javithat a 4-5 között álló a félévi jegyén pedig épp hogy nekem kéne lehetöséget adni.. :(( Ez igy nem fer teljesen megutáltam a tanárt meg a fizikát is. :(((

[Szerkesztve]

(#33) naraku válasza naraku (#32) üzenetére


naraku
aktív tag

Elég rég irtam ide de van más dolgom is.Na holnap Biosz verseny és még arra is készölhetek meg még német tz csütörtökön nagyon jó lesz az idöbeosztásom na de mind1 legalább túl leszek rajta.Ma nem történt semmi különös.Matekbol jó meg szivtam de nem rossz jegy vagy ilyesmi. :)

(#34) naraku


naraku
aktív tag

Rég irtam már voltam német versenyen tapasztalatot legalább nyertem. :) Kérhetem el az anyagot....Még majd biologia versenyem is lesz megyei .... Holnap menni kell suliba ledolgozuk a jövőhét pénteket mert akkor nem kell majd menni.....Na a suliba van pár Intel megszálott......Az a fura hogy az AMD jóval nagyobb mint az INTEL és egymásal harcolnak... Vett az egyik osztálytársam 9600XT-ét hát nem nagy szám már.... :( Ja meg elkezdte nincs olyan hogy 7300GT nagyon ismeri a videokártyákat...

[Szerkesztve]

(#35) naraku


naraku
aktív tag

Elég jó volt ez mai nap jó jegyek tekintetében.....Hát nem nagyon tudok semmit leirni majd talán késöbb....Kivagyok fáradva azt hiszem pihenek egy kicsit....

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Naraku blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.