Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Papooo


Papooo
senior tag

Az okostelefonok között is külön kategóriát jelentenek az IP67/IP68 minősítésű, vízálló-ütésálló okostelefonok.
Sokan vagyunk, akiknek az életmódja, a munkája vagy a hobbija miatt ezekre a mindent túlélő, az átlagos társaikhoz képest vastag és nehéz "szörnyetegekre" van szükségük.

Ez egy "általános" strapatelefonos fórum, amiben gyártótól és típustól függetlenül tapasztalatot cserélhetünk, illetve tippeket adhatunk egy új készülék beszerzéséhez.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#2) R a y


R a y
senior tag

Hogyhogy halott ez a topic? Pedig szerintem van létjogosultsága!!

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#3) Fred23 válasza R a y (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerintem van vagy 10 ember a lapcsaládon, akit érdekel a téma, meg még 5, aki kicsit kíváncsi, de annyira nem érinti a dolog. Én is ez utóbbi csoportba tartozok, mert bár IP68-ra törekszem teló vásárlásnál, de nem akarok "szörnyeteget". Ezek a batár dögök nem voznanak, és nekem nincs is szükség több védelemre, mint amit egy átlag IP68 minősített teló egy szilikon tokban nyújtani tud.

(#4) t72killer válasza Fred23 (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én vennék egy ilyet, de elég katasztrofális a kínálat. Speckók alapján és kinézetre tök jók a Blackview és Ulefone telók, épeszű árazás mellett de elég sok panaszt olvasni rájuk.

Van még a CAT: ez meg sikeresen ötvözi a panaszáradatot a csillagászati árakkal.

Sajnos több helyen beázásról is olvastam, ami nálam abszolút no-go, bár ezt gondolom ki lehet szűrni a készhezvétel utáni instant 1napos fürdőztetéssel.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#5) Papooo válasza t72killer (#4) üzenetére


Papooo
senior tag

BV8000 Próm van jelenleg.
Bő egy égy év alatt úszott sárban-fürdőkádban, építettem hóemberbe, és sűrűn potyogott is.
Az optimalizálatlan (vagy inkább) összetákolt gyári romokkal van sok baj.
Nekem alapesetben egy napot nem bírt ki a gyára android 8.
Szerencsére a 4pda oldalára felkerült egy újabb, még (és azóta is) tesztelés alatt álló rom, azzal épp a tripláját bírja az akksi.
Korábban volt BV5000-em, abban egy év után felfúvódott az akksi, majd miután kicseréltem sikerült pont a kijelző sarkával ejteni a betonra.
A bv6000 alapból egy hulladék tipus volt.

Manapság már ebben a kategóriában is akkora a konkurencia (bv, doogee, ulefone, stb), hogy a szemetet és a gagyit már nem lehet olyan könnyen eladni.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#6) t72killer válasza Papooo (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A 9500-at nézegetem, arra pl felmegy(?) a LineageOS. Hogy aztán mennyi idő alatt cuppantja le a 10Ah-s akksit, az jó kérdés...

Másik kérdés, hogy biztonsági szempontból mennyire lehet megbízni egy kínai zug-gyártó szoftverében (beépített trójaiak, ill meddig kap biztonsági frissítéseket egy teló) - ezért próbálok inkább olyat keresni, amire felmegy a lineage.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#7) t72killer válasza t72killer (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Biztonsági oldalról itt vannak "érdekes" dolgok pl. egy Ulefone-ról.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8) Papooo válasza t72killer (#7) üzenetére


Papooo
senior tag

Előző melóhelyemen az (enyhén paranoiás) informatikai igazgató a Huawei telójában talált kémkédésre utaló tevékenységet.

Én annyival letudom ezt a részt, hogy semmiféle lényeges személyes vagy pénzügyi adatot nem tartok rajta.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#9) t72killer válasza Papooo (#8) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"semmiféle lényeges személyes vagy pénzügyi adatot nem tartok rajta." - igen, ha az ember pl csak navigációra használja persze ez megoldható, de normál telefonüzemben ez manapság képtelenség... E-mailt olvasol, böngészőn bejelentkezel 2-3 helyre=máris megvan ki vagy te és merre jársz, hogy a DD kosarat kedveled, stb-stb.

A magam részéről néha pl rendelek telefonról (hitelkártyaszám, paypal jelszó bepötyög...), és nem szeretném ha ilyen téren sebezhetőbb lenne... De Lineage-al ez elvileg már nem gond.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#10) Fred23 válasza t72killer (#9) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én is szoktam telóról rendelni, és ezért is jobb szerintem egy megbízhatóbb brand. Ha nincs LineageOS, akkor legyen legalább egy friss és frissülő droid!

Xcover Pro érdekelne is például, de batár dög.

(#11) t72killer válasza Fred23 (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nekem nem baj, ha nagy, de 300€ felett nem vagyok hajlandó középszerű vasra költeni, amikor egy op7 rendelhető volt 388$-ért fél éve.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#12) Papooo válasza t72killer (#11) üzenetére


Papooo
senior tag

Doogee s68 pro most 200 euróért beszerezhető.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#13) t72killer válasza Papooo (#12) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezt a márkát abszolúte nem ismerem :B. Jobb pl a Blackview-nél :F? Lineage jól fut rajtuk :F? az s68 akksija egyébként nem túl nagy, egy 10Ah-sat próbálok levadászni.

Mondjuk mostmár megvárom, hogy a mediatek egyik újabb, 7nanón gyártott procija menjen bele, így értelme is lesz a nagy akksinak.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#14) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jó lenne legalább a valamennyire is ténylegesen strapabíró márkákat összeszedni. Csak úgy fejből:
CAT, AGM, Ulefone, Doogee, Blackview, Cubot, Samu xcover, Oukitel, Homtom...

Ezután kéne valami rating, melyik az, ami totál kamu/minden második beázik, törik, melyik az, amire nincs normális szoftver/support <-> melyikre van jó gyári ROM/root/Lineage...

Gyakorlatilag full fehér a térkép.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#15) R a y válasza t72killer (#14) üzenetére


R a y
senior tag

Ott van még a myphone is, úgy látom valami lengyel cég. Egyaránt van okos és buta strapa telójuk is.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#16) Papooo válasza t72killer (#14) üzenetére


Papooo
senior tag

Sajnos eléggé rétegtelefonok, így a root és a custom rom ritka mint a fehér holló.

Blackviewről van több (ősszesen kb 3 évnyi) tapasztalaton:
Jó minőség,
Jó rom- ha sikerül jó romot vadászni pda-nn
Vacak support
A tipusuk fórumait végignézve egy apróbb tervezési malőr vagy tipushiba mindnek van.

Anno volt egy homtom ht20 próm, de ott a gyengusz wifi és a viszonylag occó érzetű anyagok mellé társult egy ritka (a fényképek és videók által vissza nem adható) förtelmes kinézet, ami az első kézbevétel után azonnal eladásra ítélte a telót

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#17) t72killer válasza Papooo (#16) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Oukitel-t ajánlottak még, az is egy olyan márka, amiről már kb 10(?)éve is hallottam, de valahogy nem verte le a csamcsung eladási számait. Tőlük a WP6 tűnik érdekesnek.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#18) Papooo válasza t72killer (#17) üzenetére


Papooo
senior tag

Oukitelről még nem igazán hallottam hosszabb használat utáni véleményt, de azért gyanús, hogy a legtöbb teszt a BV-Ulefone-Doogee trióról van.
Doogee S68 Pro megmozgatta a fantázián, de nem lenne akkora előrelépés , hogy megérje váltanom.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#19) t72killer válasza Papooo (#18) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

mivel az előző telóm nem hullott még szét, én is húzom-halasztom a váltást amennyire csak lehet. Ismerve a windózosodó droid elszálló igényeit, mindenképp szeretnék egy idei SoC-t bele - mivel snapit ezekbe nem raknak, legyen legalább egy Dimensity 800...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#20) Papooo válasza t72killer (#19) üzenetére


Papooo
senior tag

Én inkább a kijelző minőséget, az üzemidőt, a strapabíróságot, és az ár-érték arányt nézem.
A bv8000 pro is azért lett megvévé tavaly januárban, mert 48-ért találtam egy seller refurbished példány az ebayen.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#21) t72killer válasza Papooo (#20) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kijelzőben nagyon értékelnék (valós) 500nit feletti fényerőt, az s7e-men kívül még nem volt szerencsém olyan eszközhöz, ami tényleg erőpködés nélkül olvasható napfényben.

Strapabíróságot ugye ezekre mind ráírják, független érdemi teszt meg alig akad, max az amazonos panaszok hiánya+pozitív visszajelzések lehetne támpont, h tényleg nem ázik be, nem megy ripityára fél m eséstől, nem szívja le a 10A-t a "szuperoptimalizált" ROM 2 nap idle alatt, nem hagy ki a gps, stb-stb...

Borzasztó sok a hibalehetőség, ha az ember vmi spéci dolgot szeretne, nagyon nehéz megbízható infót szerezni:(

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#22) zovifapp111 válasza t72killer (#21) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Sziasztok Srácok!

Cubot King Kong 3-at cseréltem gariba egy Blackview bv9600- ra. A csere oka az volt, hogy a Cubot csengő hangszórója nem bírta a strapát. Kb. fél év múlva elkezdett torzítani, csupán annyira, hogy egy youtube videót nem lehetett megnézni"hallani". Blackview bv9600 sajnos 2 hónapot bírt és ugyanezzel a hibával ment is vissza gariba :U Lakatos vagyok és mivel sok a fémpor az összes telefonomnak a hangszórója adja be a kulcsot, hol a csengő, hol a beszélő. Ezekszerint a strapatelefonok hangszórója sincs kivédve a por, illetve víz álltali behatásoktól. Egyébként a Cubot King Kong 3 megjárta a medencét is egy nyaralás folytán. Nagyjából fél óra volt a játék vele, videózás és képek készítése víz alatt. Remekül bírja a vizet a készülék, viszont a hangszórónak kell egy pár óra mire kiszárad és újra tisztán teljes hangerővel szól. Mindkét telefon irgalmatlanul jó akksi idővel rendelkezik. Ha nagyon használod akkor 2,5-3 nap, ha csak immel- ámmal, akkor sima ügy a 4 nap. Blackview legnagyobb pozitívuma az amoled kijelző, nagyon szép színekkel és fényerővel operál. Sajnos mivel az igényeimet nem igazán tudják kielégíteni ezek a strapatelók, ezért most egy xiaomi 9t nyúzok, ami egy úgymond bugyiban van amíg dolgozok, hogy ne érje külső behatás. Azokak a strapatelókat várom, amik tényleg minden szempontból por és vízállóak....nem csak kompromisszumokkal :K

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#23) Papooo válasza t72killer (#21) üzenetére


Papooo
senior tag

Legalább fél év kell, mire egy tipus annyira elterjed, hogy kiderüljenek ezek a hibák.
Még fél év, mire a hibák többségére megbízható megoldás szünetik.
Egy év alatt az ára is jelentősen csökken.Ezek miatt az okok miatt nem szoktam soha új típust venni. :D

zovifapp111
Nincs tökéetes strapateló. az ebay tele van méregdrágán vett, majd lelzúzott CAT-ekkel.
Pedig azok aztán (majdnem) mindent bírnak ;]

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#24) zovifapp111 válasza Papooo (#23) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Nekem nem kell az ütésállóság, vízállóság, csak hogy a kib@szott por nem menjen be a készülékbe, de semilyen formában, seholse. Ha ez valamelyik gyártónak sikerülne, életképes hardverrel karöltve, legalább 3 éves garival egybekötve, akkor képes lennék nagyobb összeget is rááldozni :K

[ Szerkesztve ]

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#25) Papooo válasza zovifapp111 (#24) üzenetére


Papooo
senior tag

Van egy asztalos iemrősöm,ő feltalálta a tökéletesen portmentes tokot: Nejlonzacsiba tartotja a telót. :D

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#26) zovifapp111 válasza Papooo (#25) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Egy sima telfonnak ok ;) , de egy strapateló az legyen már strapateló. Egyébként a Catoknak is legnagyobb gyengéjük a hangszórók, legalábbis sok visszajelzés alapján. Pedig ott már bőven 2 kiló felett járunk anyagi vonzatban :U

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#27) t72killer válasza zovifapp111 (#22) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R, a GPS-t mennyire találtad megbízhatónak/gyorsnak? Esetleg navigáltál vele hosszabb úton akksiról? A mostani s7e-mben nagyon tetszik, hogy kijelző kikapsolva egy Here vagy gugli maps egy akksitöltéssel akár egész nap elnavigál fél Európán keresztül.

#26: a Cat egy gyalázat az árához képest. sorozatban hallok róluk főleg szoftveres (fagyás, stb) problémákról - kösz, a szoftveres oldal lehetne AZ OK, ami miatt "nyugati" modellt vennék esetleg, de így kenjék a hajukra...

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#28) zovifapp111 válasza t72killer (#27) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Nagyon ritkán használom a navit. De nem hinném, hogy egy 5.5-6 ezres akksinak gondot okozna a több órás útbaigazítás. A kapcsolódás nagyon gyors minden téren, helymeghatározás, wifi, bt. Mind a Cubot, mind a Blackview-nél. Hozzáteszem, hogy amit most használok Mi 9t-t, annál azért mindkettő lassabb volt. Persze nem is egy árkategória. :)

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#29) zovifapp111


zovifapp111
aktív tag

Csak úgy érdekességképpen. Csináltam egy pár fotót a Blackview 9600-al amin rajta hagytam a vízjelet, majd felraktam a fb-ra . Egy ismerős rámírt, hogy adna nekem ajándékba hozzá szilikon tokot meg üveg fóliát. Micsoda? Strapatelóhoz szilikontok meg üvegfólia......minek? Na mindegy. Rendelte valahonnan, de mire megérkezett, addigra meghalt a telója( bv 9600 pro) mert nem bírta a 3 méteres esést. Építőiparban dolgozik:))

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#30) Sdi válasza R a y (#15) üzenetére


Sdi
addikt

Sajnos nem túl jó minőségű cuccokat "gyárt". Tavaly vettünk a sógornak egy Hammert, már rojtolódik le róla a gumírozás, a szoftveres része sem igazán baráti, és az 5000-es aksit szinte naponta kell tölteni.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#31) t72killer válasza zovifapp111 (#29) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mindíg eshet magasabbról/eshet rá üllő:))/:Y. A vízállóságot se feltétlen szívesen teszteli az ember napi rendszerességgel, pláne sós vagy szutykos vízben.

#30: szoftveres oldalról samu-szintű kiszolgálást egyik strapateló gyártótól se várj:(. Ott a méregdrága CAT: azt is folyton szidják a tulajok.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#32) Papooo válasza zovifapp111 (#29) üzenetére


Papooo
senior tag

Van olyan ismerősöm, aki egy Ulefone Armort zúzott le. Mindig csak zsebre rakta, ahonnan rendszeresen kihullott. Egy idő után megunta a sok koppanást, és reccsent. Én övtokban tartom, onnan nam potyog.
Anno a bv5000-hez vettem mezei kijelzővédő fóliát, a karcok ellen, de üvegfóliának nem láttam értelmét.
Amikor megrendeltem a 8000prót, ahoz is azonnal rendeltem fóliát.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#33) R a y válasza Sdi (#30) üzenetére


R a y
senior tag

Szomorú. Egyébként amúgy mi a helyzet a Xcovrekkel? Van valakinek tapasztalata velük?

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#34) Papooo válasza R a y (#33) üzenetére


Papooo
senior tag

Tavaly balhé volt Ausztráliában, mert kiderült, hogy az xcover nem bírja a tengervizet, holott a Samu azt állította, hogy vízálló.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#35) t72killer válasza Papooo (#34) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem ismerem a részleteket, de a sós vízzel nem szabad, hogy fémes rész érintkezzen, alap lenne, hogy egy ilyen telónál a portokat be lehessen dugni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#36) Papooo


Papooo
senior tag

Használt BV8000 Pro[ebayen] 25000-ért nyomtatóval.
Megkockáztattam, hátha szerencsém lesz, és tényleg egy jó telót kapok. Ha mégis kamu, ott a visszatérítési garancia. :)

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#37) zovifapp111 válasza t72killer (#35) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Igen a sós víz tényleg necces :F Amit nem értek, hogy miért kell egy bitang nehéz fémvázat csinálni egy strapa telóhoz. Milyen lenne egy szénszálas váz, brutál gumírozással. Inkább pattogjon a készülék, mint "becsapódjon" Ezek a 280-400 grammos telók irgalmatlan nehezek..... :U Nem vagyok mérnök, de a samsung miért csinálja full műanyagból az xcovereket? :B

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#38) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Vízalatti próba (Ulefone 6e)

#37: A szénszálas cuccok repedhetnek, a fém sokkal hosszabb életű. Kérdés viszont, a mindenféle rádiójeleket (GPS/Glonass, wifi, 4G, BT) mennyire árnyékolja le a fém:F? Ezért is értékelném, ha a CB-antennák a többi jelet is erősítenék.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#39) zovifapp111 válasza t72killer (#38) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Ugyanolyan ellenálló a fizikai behatásokkal szemben mint az acél....ha nem jobb. Lásd az autó sportot.

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#40) t72killer válasza zovifapp111 (#39) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

1 dolog jut még eszembe: hűtés/hőleadás. Nem volt még okostelóm, ami ne forrósodott volna.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#41) zovifapp111 válasza t72killer (#40) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Látod ez nekem is eszembe jutott :) Ott lesz a bibi ;) A másik számomra nagy probléma a víz alatti kezelés, ugyanis a víz alatt a kijelző és az újad között minden esetben van egy vékony víz-filmréteg , ami miatt nem érzékel a kijelző. Tényleg nem érzékel semmit, kipróbáltam :K

[ Szerkesztve ]

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#42) R a y


R a y
senior tag

És strapa buta telefonnal van valakinek jó tapasztalata???

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#43) Papooo válasza R a y (#42) üzenetére


Papooo
senior tag

CAT B25 a szolgálati teló a munkahelyemen.
5 éves készülék, a navi gomb csak lefele működik, a hangszórója haldoklik.
Szinte csak irodában volt használva.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#44) zovifapp111 válasza Papooo (#43) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

Csak egy kérdés.... :)) Ezekbe a telefonokba csak a leggagyibb hanszórókat építik be? Mert nagyon úgy tűnik :((

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#45) t72killer válasza Papooo (#43) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

CATasztrofális, bár nem lep meg a márkától... Az első telóm (3310es) nem produkált semmi hibát 10év használat során, agyrém, hogy a mai gyártók már ennyit se tudnak reprodukálni :(((.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#46) zovifapp111 válasza t72killer (#45) üzenetére


zovifapp111
aktív tag

3210-3310 isten volt :R Ha leesett, max leesett a hátlap és kihullott az aksi. Vissza minden és mehet tovább :D

Alig várom a tavaszi zöldelést!

(#47) R a y válasza Papooo (#43) üzenetére


R a y
senior tag

nagyon sok helyen olvastam már, hogy a CAT nem arra való aminek kéne lennie, és ez így vicc.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#48) Fred23 válasza R a y (#47) üzenetére


Fred23
nagyúr

Majdnem az összes CAT teló problémás, az összeszerelés minősége pedig egyenetlen. A marketingjük és a kapcsolataik viszont jók. :DDD

A ciki az lesz, ha hosszú évek "munkájával" végül elérik, hogy a közbeszédbe is úgy jöjjön le a brand neve, mint kétségtelen fosthalicska, és akkor már az újabb, esetleg minőségibb temékre se lesz vevőjük. Attól tartok kicsit, ha így folytatják, addigra fognak pont becsődölni, mire már éppen megtanulnának klassz terméket hozni nekünk. :F

(#49) t72killer válasza R a y (#47) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A MA-s CAT-topikokba beleolvasva problémamentes tulajt nemigen látni, legyen az hardver vagy szoftver. Ezekután nem értem, miért is kéne nekem drágán zsákbamacskát venni, ha olcsón is vehetek zsákbamacskát :F?

A kínaiaknál (Oukitel, blackview, doogee, stb) a szoftveres háttér kérdéses mondjuk, root, biztonsági frissítések, előtelepített trójaiak. De pl root-ra már láttam pár esetben leírást és alternatív ROM-ok is akadnak.

#48: fel nem fogom, hogy hogyan tudták teríteni a nyugati piacon a max Ulefone minőséget csúcs-galaxy árakon.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#50) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Blackview Will be the World’s First Rugged Phone Manufacturer to Apply MediaTek Dimensity 1000 5G - készülék viszont még sehol.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.