Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Paintball topic

Hozzászólások

(#1451) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Attól kapok agybajt, mikor azthallom, h Iklád....:((

Nemtom miértnem tudják megjegyezni, h az IKLAD és kész....:U

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1452) Papa-Georgo válasza Mosqu!to (#1450) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Nekem nem fájt egyik sem...csak kurvára meglátszik....nekem még most is látszik az a lövés amit még Popeyyel első játszmánkon kaptam alkarra.... ;]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1453) Mosqu!to válasza Papa-Georgo (#1451) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Ugye nem rám gondoltál, mer én nem azt mondtam.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1454) kmiki20 válasza Mosqu!to (#1450) üzenetére


kmiki20
senior tag

Naja néha becsúszik pár kellemetlen találat.:DDD
Makkosban nekem se volt részem szerencsére,de nyakast azt nem 1-et kaptam.Azóta betörőmaszkban nyomom :)Igaz majd + döglöm olyan meleg nyáron,de a védelemért mindent. :)

(#1455) Papa-Georgo válasza Mosqu!to (#1453) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

NEeem...csak eszembe jutott annak kapcsán... :R

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1456) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Sejtettem :((( 8 fő jön... a másik bagázs...ennyit róluk, ''elfogató parancs'' rájuk, kicsinálni őket ;]

[Szerkesztve]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1457) popey37


popey37
addikt

még nem tuti, de velem 5 fő jelentette be jövetelét, tehát popey + 5 fő elvileg, gyakorlatilag meg majd szombaton kiderül:)

Ja és ha meglőnek az pont annyira fáj, hogy ne akarj következőt kapni
:P

[Szerkesztve]

Teló: +36302105384 SW 120/600

(#1458) Arnold2 válasza popey37 (#1457) üzenetére


Arnold2
őstag

Hű.ez mélyen szántó gondolat volt.


Én csak a nyakastól tartok,de az ellen rendszeresítettem egy kendőt amit ki is próbáltam.Meglöttek nyakon és alíg éreztem. Tököstől annyira nem tartok,mert hál Istennek a gatya tompit valamennyit. De azért az is szépen tud fájni ha mondjuk ujjon lönek,de erről inkább a spenót-pusztítót kérdezzétek (:D).

Gambit: jó akkor sassoljuk egymást.Rajtam ami biztos: kék ADIDAS satyó egy kisebb utazótáska és egy hátizsák.

(#1459) iwu válasza Papa-Georgo (#1448) üzenetére


iwu
addikt

én kocsival mennék mindenképp, 4 ember jöhet velem (1 tudja az utat is:DÖ

jelezzetek itt, vagy a telómon...(üllőiről indulok, többit megbeszéljük...)

ÜdW!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1460) iwu


iwu
addikt

upp

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1461) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

13 óra és csökken....:U

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1462) Arnold2


Arnold2
őstag

Sajnos nem jött össze a sárga lencse,így aki érez egy kis szimpátiát irántam az este lefekvés előtt mondjon már el egy imát azért, hogy egész végig szép napsütés legyen,hogy lássalak is titeket...

(#1463) iwu


iwu
addikt

''Időpont: Szeptember 17. SZOMBAT reggel 9-10 óra fele, erről lesz pontosítás mindneki megkapja''

most 9 wagy 10?:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1464) Flashback válasza popey37 (#1435) üzenetére


Flashback
addikt

Ez jó! Akkor hozol piros fejpántot is?? :D:D:D:DD:):DDD

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1465) Flashback válasza Arnold2 (#1462) üzenetére


Flashback
addikt

Van valahol vegyészek álltal használ védőszemüvegem, zárt! Ha gondolod ezalatt simán viselhetsz szemüveget!!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1466) Arnold2 válasza iwu (#1463) üzenetére


Arnold2
őstag

9re kell ott lenni.
Késést max 10 percig toleráljuk. Utána befeszített hátra egy sorozat lövés. ;]

(#1467) Flashback


Flashback
addikt

Engem a kocsiról lehet felismerni! :) Piros Honda Civic. De megadhatja vki a telszámát akit lehet hívni!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1468) Arnold2 válasza Flashback (#1465) üzenetére


Arnold2
őstag

Jaj nem olyan lencse.
Magába a maszkban a lencse. Mert mikor vettem akkor sötétített termolencse volt benne. Ez napsütésben nagyon is jó,de este már nem látsz semmit vele. Ezért akartam sárga lencsét.

(#1469) iwu válasza Arnold2 (#1466) üzenetére


iwu
addikt

bazze, remélem felébredek...
az m3nál melyik lejárónál kell lejönni?
ÜdW!

[Szerkesztve]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1470) Papa-Georgo válasza Flashback (#1467) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Adataoi mközt is ott van, de legyen: 06/70-512-3485

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1471) Papa-Georgo válasza iwu (#1469) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

pontosítok...0850-re kell ott lenni.

Aki előtem odaér, annak puszi pocira :DD

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1472) Mosqu!to válasza Papa-Georgo (#1471) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Úgyis eltévedünk :DD
Amúgy nem gond, ha korán érünk, legalább üzembehelyezzük a csúzlim. Nagyon kiváncsi vagyok, hoyg mit kell csinálni ezzel a palackkal. Remélem nem mondják azt, hogy kell vennem külön egy szelepet, mer így nem müxik... :(((

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1473) Papa-Georgo válasza Mosqu!to (#1472) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

azért mert nem volt parkolóhely..... és én motorral nem ismerem behajtani tilos táblát, nem azt jelenti h ott eltévedünk, oda többet jártam, volt bnőm is kint lakott, szal nem pály, vakon, akár bekötött szemmel elvezetek odáig.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1474) Mosqu!to válasza Papa-Georgo (#1473) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Nem arra gonodolok, hanem a multkori játékra, ahova együtt mentünk. Vagy nem veletek tévedtem el? Akkor Popeyjal voltam, sorry :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1475) Papa-Georgo válasza Mosqu!to (#1474) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Popey volt...

Más: 10 óra és csökken....

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1476) popey37


popey37
addikt

rossz hirem van: csak egyedül megyek, ugyanis a baráti társaság aki jött volna, lé hiány miatt lemondta:(((
Éppen ezért nagyon mérges vagyok;]


Más 6 óra 18 perc:C

[Szerkesztve]

Teló: +36302105384 SW 120/600

(#1477) Arnold2 válasza popey37 (#1476) üzenetére


Arnold2
őstag

Hát akkor nem leszünk megint valami sokan.
Asszem 20an, ha jól számolom!

Más: 2óra 28 perc van még a vérrontásig.

(#1478) iwu válasza Arnold2 (#1477) üzenetére


iwu
addikt

azé annyian leszünk???????
ÜdW!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1479) iwu válasza iwu (#1478) üzenetére


iwu
addikt

nah, mind1...én elindultam...
remélem jó buli lesz:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1480) iwu válasza iwu (#1479) üzenetére


iwu
addikt

na ez is megvolt.
és egész jó, annak ellenére, hogy kevesebben lettünk a vártnál:D
ÜDw!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1481) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Nah, én hazaértem. Frankó volt, csak kicsit kevesen voltunk (18 fő jött el. 30+ -ból 18.. hát picit szégyen), meg a tarka csapat kicsit bután játszott, mert mindenki mindig 1 helyen volt, és ha bekerítettük őket, akkor mind megadta magát...
Nem ez volt életem legjobb paintball meccse, de ettől független nagyon jól éreztem magam.
Kösz mindenkinek! :C

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1482) iwu


iwu
addikt

jah, így tusolás után megállapítottam, hogy a leglátványosabb sérülés a seggemen van, amit saját csapattárs ejtett:DD:DD:DD

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1483) Gambit


Gambit
őstag

Megjöttem én is! A hátam elég csúnya lett, de túl lehet élni.

Papa: Kösz a fuvart! ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1484) Flashback


Flashback
addikt

Nagyon jó volt! Ha tehetjük máskor is megyünk, bár akkor saját felszereléssel kéne úgy lenne az igazán költséghatékony. Ezért az árért 1000~1300 golyót lőhetnék el!! ;]

Sajnos nem volt sok időm, lehetőségem fotózni. Az a 9 kép letölthető itt. Bővebben: link

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1485) popey37 válasza Flashback (#1484) üzenetére


popey37
addikt

Sajna nem jön be az oldal, csinálj vele valamit

Teló: +36302105384 SW 120/600

(#1486) Mosqu!to válasza Flashback (#1484) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Sztem nevezd át a filet PHaintball.zip-re, mer lehet, hogy a felkiáltójelbe köt bele.

Amúgy rajtam nincs semmi komoly, 2 golyót kaptam, az egyik nem is látszik, csak a másik, ami pont a kulccsontomat lőtte telibe, de az sem vészes :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1487) Flashback válasza Mosqu!to (#1486) üzenetére


Flashback
addikt

Most műxik!
Bővebben: link

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1488) Flashback válasza Mosqu!to (#1486) üzenetére


Flashback
addikt

+Kar, +Fej, nameg a hát:
[kép]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1489) Mosqu!to válasza Flashback (#1488) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Na, hát nekem 1 db olyan foltom van, mint neked a legfelső, de már nem fáj.
Viszont volt 2 tarka, aki a végefele nagyon csúnyát kapott hátba. Egyiknek a seggére lőttem vagy 4et, másiknak a hátára. Jelentkezzen a szerencsés kiválasztott! :D

Más:
Kár, hogy a képeid homályosak lettek, remélem a másik géppel jobb lett a csoportkép. :(

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#1490) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Énis hazaértem, kitakarítottam mindent, megszereltem a gépem, mert nem akart beindulni....jóöreg windowsos trükk, kiszed mindent, visszarak mindent, segített :DD

Jó buli volt, bár lehetett volna jobb is. Nekem össz vissz két látszódó találatom van, egy felkaron az nem vézses, egy seggen ami kicsit durva, elég rendesen bevérzett...Kértek fotót? :C

Épp most építem be énis ventit maszkba.... :P

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1491) popey37


popey37
addikt

nekem két folt: jobb könyök, pont a csontot érte, nem is érzem. a másik a bal bicepszem belső oldala, az sem vészes.
Viszont a lábam az gallyra ment, mirehazaértem nem tudtam menni szinte.
lehet a szalagokkal van valami, mert hiába kentem be nem segitett, ha holnapig nem javul, doki lesz belőle.
A képek meg nem jönnek le, latölti és kicsomagolás helyett meg hibaüzenet:((

[Szerkesztve]

Teló: +36302105384 SW 120/600

(#1492) Papa-Georgo válasza Papa-Georgo (#1490) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

király....beépítettem énis, bár kcist nyomja fejemet a venti, de nem zavaró annyira...., majd nézek vmi más megoldást még, meg gondolkodok, bár ezis jó....

Lehet kéne ledeket meg minden faszságot beépíteni, most úgy kedvet kaptam hozzzá :DD

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1493) Papa-Georgo válasza popey37 (#1491) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

nekem jók....

másik sráctól most töltöm képeket utánna felpakolom majd netre őket.

[Szerkesztve]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1494) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Következő játék mikor lesz? Nem muszály ekkora létszám, akár csak csapódni vkihez...Gambit már kérdezte mikor megyünk legközelebb :DD

Mondjuk lé most elég szűkös, de addig gyűjtögetek még, végülis mais, 4500-ból kijöttem, úgy hogy a végén még egy teli tárat szétlőttem...:U

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1495) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

:P:P:P
[kép]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1496) Papa-Georgo válasza popey37 (#1491) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

skcaok kérdezték, h a roham sisak, amit mondtál, hol lehet szerezni vmi linket vagy vmit adjál már lécci

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1497) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Itt vannak képek még:


Bővebben: link

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1498) Arnold2


Arnold2
őstag

Helló belló kis pajtások!

Ahogy hazajöttem bedöltem az ágyba és eddig aludtam.
Nekem csak két sérülésem van de azok nagyok. A mellkhasomon a kissé beszakadt és a combomon egy 1,5cm sugarú körben szép lilulás.
Én így előre bocsájtanám,hogy októberben nem valószínű,hogy tudok menni (Prágába tervezek menni és kell a pénz),hacsak Popey nem nyeri meg azt a játékot.

(#1499) Arnold2 válasza Papa-Georgo (#1495) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem is tudtam hogy arcon lőttek!! :P:P

Bocs ezt nem hagyhattam ki.:):DD

(#1500) iwu válasza Arnold2 (#1499) üzenetére


iwu
addikt

:DD:DD:DD

én akkor már be sem linkelem a s*ggem...

''Aki előtem odaér, annak puszi pocira '' #1471
én woltam az első...korán keltem, hol az arany???

(jah, nemrég értem haza kecskemétről...:( )

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Paintball topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.