Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#351) zsiga667 válasza Kalandor (#350) üzenetére


zsiga667
addikt

Esőnap a következő hétre?

(#352) werttzui válasza zsiga667 (#351) üzenetére


werttzui
őstag

És ha akkor is esik? Most csak csöpörögni fog és nem állandóan iá

PENTAX

(#353) biggamer válasza Kalandor (#350) üzenetére


biggamer
veterán

Nem erőszak a disznótor. :(

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#354) werttzui


werttzui
őstag

ADIK : Új lista kell azokról akik eső esetén is jönnek . Én megyek. ;)

PENTAX

(#355) KrAt válasza werttzui (#354) üzenetére


KrAt
veterán

Ha esik, ha szakad, ha dörög, ha villámlik, ott leszek :)

(#356) Predator... válasza werttzui (#354) üzenetére


Predator...
tag

Detto...ott leszünk..megyünk:D

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#357) pussy_cat válasza zsiga667 (#347) üzenetére


pussy_cat
tag

Igen, engem is visz... :B
Pedig mentem volna én is Veletek, még modellt is álltam volna Nektek szivesen. Bár nincs egy modell alkatom, de azért szeretem ha fotóznak. :)
Ha lesz még ilyen motyesz szóljatok, de ezt a családi murit sajnos most nem tudtuk lemondani. :(

Pusz,
pussy_cat


Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#360) Allien


Allien
veterán

No, én azért mennék, hiszen, ha esik az még nem akkora baj, kivéve, ha olyan, mint anno, gusztus 20.-n.:B Bár esernyő alól érdekes lenne fotózni egy tönkre ázott géppel, tehát csak belső fotók lehetségessek elvileg. De lehet ''trükközni'', hiszen leszünk annyian, hogy pl. egy valaki fogja az ernyőt az éppen ''alkotó'' felett, majd cserélnek.;)
Visszatérve erre a jogi cuccra, engem kifejezetten érint. Szükségem lenne ilyen ''formaszövegre'', mivel elképzelhető, hogy majd beadom esettleg valamely képet (amit persze már másutt elkészítettem, csak papírra kellene vettni ;) ) pályázatra. Hátha van valakinek. De itt van Predator... esete is, hiszen ha hoz olyan illetőt, akinek esettleg jól jöhet ilyen ingyen fotó, akkor ez ugye vica-verza, nekem is jól jöhet a késöbbiek folyamán. Erre esettleg érdemes egy papírt áldozni, legalább név, cím, telszám, és ugye pontos életkor, nehogy pedofíliával vádoljanak meg! :R :))

Nálam módosulni látszik a +1 már nem jön.:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#361) Jeannie válasza Kalandor (#359) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Én is időjárásfüggetlen vagyok, legfeljebb hanyagoljuk a temészetfotókat, vagy beállunk valami ponyva alá ... ahogy most elnézem, verőfényes napsütés van, a maradék két nap alatt csak nem romlik el annyira az idő...

(#362) pussy_cat válasza Allien (#360) üzenetére


pussy_cat
tag

Szerintem fordulj a hivatalhoz!
Az a leg biztosabb információ, lehet kicsit majd sürgetni kell őket, de hivatalos papírt küldenek, amit majd tudol lobogtatni.
Bővebb infót Batman tud neked mondani, ő már csinált ilyet!

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#363) werttzui válasza Allien (#360) üzenetére


werttzui
őstag

Csak nem egy tini kislányt fotóztál :D

PENTAX

(#364) adik


adik
őstag

Az tény és való, hogy legfeljebb 3-4 napra előre tudjuk megmondani, hogy valóban lesz-e eső, vagy se. Az megint csak igaz, hogy: [link] (omsz) ''záporok várhatóak''. Ez nem tudom mit jelent, egy kis eső valsz, de ez alapján még az is belefér,hogy nem egész nap fog szakadni. Sőt, szerintem ez nem nagy esőt jelent. Én biztosan ott leszek, lesz nálam fényképezőgép is. Bazilika és társai beltéri fotóban jók, hangulatos helyek pedig biztosan vannak nyitva, és azért 1-2 ilyet én is ismerek, meg szerintem mindenki. Szóval részemről fényre fel!

Kettő, csipkebokor vessző!

(#365) werttzui válasza adik (#364) üzenetére


werttzui
őstag

Na ezt gyorsan lezsíroztuk aki jön jön aki nem az nem kb 10-en már megvagyunk. Ez már sereg :D

PENTAX

(#366) Allien válasza werttzui (#363) üzenetére


Allien
veterán

Az most mindegy, de persze, semmi extra, tehát normális ruhás kép, semmi mesztelense(é)gg, meg hasonló. ''Rendezvényen'' fotóztam, tehát nem is egyedül volt, szülei is ott voltak, és elmult már 18, és előre engedélyt kértem rá, csak ugye, mi van, ha papírt kérnek, ugye, már ahova beadom.:B Illetve, ez a jövőben is előfordulhat, sőt, pl fotóztam az Első Tűzoltó lépcsőfutás-on is, ahol szintén portrék is készültek, de nem merem azokat felrakni sehova, pedig elvileg semmi extra nincsen rajtuk. Persze, kérhetnék engedélyt a tűzoltó parancsnokságtól.;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#367) werttzui válasza Allien (#366) üzenetére


werttzui
őstag

Mi lett volna ha? mi lessz ha? Így egy képed se lessz! /Ne aggódj nem hiszem,hogy perelnének/ Hivatalosan meg egy aláírt papír biztos elég.

PENTAX

(#368) adik válasza Jeannie (#361) üzenetére


adik
őstag

Emlékszem, amikor még kicsi voltam, és apu nem tudott reggel elvinni az oviba, mi pedig persze messze laktunk attól, (meg ugyebár nem nagy, urbanizált közegben, hanem faluhelyen) és anyu vitt biciklivel, mindig azt mondta, hogy ''nem vagyunk mi cukorból''. (Najó, legalábbis mesélte, hogy így is volt :) )

Kettő, csipkebokor vessző!

(#369) adik válasza werttzui (#367) üzenetére


adik
őstag

adott esetben a fotosokvilaga.hu is segíthet jogi problémákban. nnth képben van...

Kettő, csipkebokor vessző!

(#370) biggamer


biggamer
veterán

Küld el légyszi a telszámodat.
Köszi.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#371) Allien válasza pussy_cat (#362) üzenetére


Allien
veterán

THX! Milyen hivatalhoz? :F Batman-t majd megkeresem ez ügyben, köszi az infót!:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#372) KrAt válasza biggamer (#370) üzenetére


KrAt
veterán

Mindenki? :B Vagy csak vkinek címezted, de véletlen az új-ra katt?

(#373) Allien válasza werttzui (#367) üzenetére


Allien
veterán

NEM vacilálok, ha alkalmam van, akkor a gépem nem otthon alszik!:DDD De, egy idő után nem csak önmagának fotózgat az ember, kell valami visszaigazolás féle, ha már tanfolyamra nem tellik.:B Ergo, maradnak a pályázatok. Már az eredmény lenne, ha túlélném az előszelektálást! Nekem már az is eredmény.:B :O De, a sok kattintgatás közepette előfordulhatna elvileg, hogy egy kép aránylag jól sikerülne. De mi van, ha az egy olyan kép, amihez bizony ilyen beleegyező, lemondó, vagy mittoménmilyen papír szükséges lehet.;) Gondold el, elnyerheted az első díjat, egy csíkos napernyőt, ha bemutatod EZT a papírt, de ugye, ha nincsen, és a ''modelről'' sem tudsz infót, akkor megeheted a kefét, de kizárnak. :R :W
Persze, ha csak, és kizárólag önmagának fotóz az ember, az nem baj, ettől függetlenűl engem spec érdekelne egy ilyen pergament. :)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#374) Smogus válasza Allien (#373) üzenetére


Smogus
őstag

Nem vagyok rutinos pályázó de szerintem ilyet nem kell bemutatni :D

Egyébként meg a fotóstalihoz:
sajnos nem bírok menni, pedig eddig úgy volt, de sajnos otthoni kötelességeim vannak :(

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem lehetnénk képesek. -- http://smogus.deviantart.com/ --

(#375) Jeannie válasza Allien (#373) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Szerintem ha felírja az illető téma/modell egy a4-es lapra, hogy igen, hozzájárulok hogy a fényképet amin én is szerepelek, nevezd pályázatokon, aláírás, dátum, akkor törvényesen ebből semmi gond nem lehet. De ha tovább hangyáztok ezen a témán, holnap úgyis megyek az ügyvédhez, megkérdezem tőle.

(#376) zsiga667 válasza Allien (#373) üzenetére


zsiga667
addikt

1. Nem kérnek semmiféle papírt, egyszerűen csak te vállalod a felelősséget ha a modell perel, tehát a pályázathoz semmi köze.
2. Ha esetleg valamiféle elmebeteg embernek megfordulna a fejében hogy mégis bekéri a pályázaton győztes képekhez tartozó ilyen papírokat, akkor én nagyon szívesen aláírom neked hogy én mint Kovács Béla megengedtem neked hogy lefotózz. :D


Szerk.: Eső-ügyben én is rugalmas vagyok, mióta huszadikán gépestől-mindenestől szarrááztam (hülye Grafi kitalálta hogy neki márpedig fotók kellenek a rombadőlt parkról... :DDD), azóta immunis vagyok.

[Szerkesztve]

(#377) adik válasza zsiga667 (#376) üzenetére


adik
őstag

felírjalak téged is a listámra? (igen Medve, lehúzhatlak a listámról :)) )

Kettő, csipkebokor vessző!

(#378) zsiga667 válasza adik (#377) üzenetére


zsiga667
addikt

Igen Medve, húzz le a listáról. :DDD

(#379) adik válasza zsiga667 (#378) üzenetére


adik
őstag

Jeannie
* Allien +1
biggamer
j.bravo
Kalandor
KrenAtesz
Predator... +4
werttzui
zsiga667
adik

Kettő, csipkebokor vessző!

(#380) werttzui


werttzui
őstag

Valaki marad reggelig ? Vagy majd el dől ? Gondolom kedv fűggő .

PENTAX

(#381) Batman


Batman
őstag

Nekem lett volna kedvem elmenni, és ha legközelebb lesz tuti megyek de sajna ez most így jött ki, remélem nemsokára lesz egy újabb tali.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#382) KrAt válasza werttzui (#380) üzenetére


KrAt
veterán

Én ameddig bírom, maradok :)

(#384) KrAt válasza Kalandor (#383) üzenetére


KrAt
veterán

:( Majd legközelebb :)

(#385) j.bravo válasza werttzui (#380) üzenetére


j.bravo
addikt

Részemről kedv és időjárásfüggő. Utóbbi most jobban áll, most nem mutat egyértelműen esőt, csak változó időjárást.

Whatever.

(#386) adik válasza Kalandor (#383) üzenetére


adik
őstag

Sajnálom...

Jeannie
* Allien +1
biggamer
j.bravo
KrenAtesz
Predator... +4
werttzui
zsiga667
adik

részemről még áll az éjszakai menet, ha jól tudom Jeannie is nagyon mellette van..

Kettő, csipkebokor vessző!

(#387) adik


adik
őstag

[link]

sztm viselhető.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#388) KrAt válasza adik (#386) üzenetére


KrAt
veterán

Én jobban vagyok az éjszakai mellett, mint ti ketten együtt :D

(#389) werttzui válasza adik (#387) üzenetére


werttzui
őstag

legyen ilyen az idő iá :)

PENTAX

(#390) werttzui válasza adik (#386) üzenetére


werttzui
őstag

Látom nagyon szeretitek az éjszakai menetet :D

[Szerkesztve]

PENTAX

(#391) ArthurMiller


ArthurMiller
senior tag

Rég jártam erre, sajna éjjel-nappal dolgozom, kevesen vagyunk:( A kevés szabadidőmet meg alvással töltöm mostanában:). A gépem sem vettem elő hetek óta:(, D200 ügyben sem volt időm lépni. Szóval ez van. Amikor szerveztétek a talit, mondtam, hogy szombaton nem jó, mert ügyelek. Ergo, legnagyobb sajnálatomra nem tudok veletek tartani, pedig nagyon szivesen mentem volna. Mindenkinek jó fotózást:)

Big Köszi a privit:)

(#392) KrAt


KrAt
veterán

Akkor holnap 3 óra nyugati, a fő eredményjelző alatt?

mod: 06-70/592-3460 as számon elértek, ha bármi lenne :)

[Szerkesztve]

(#393) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Kellemes 24 fokot javasolnak némi esővel, felhővel, szerintem semmi ok erre panaszkodni, ősz van, most ez jutott :DDD Az éjszakai mászkálást, kattingatást, miegyebet még mindig támogatom, viszont melóból fogok érkezni ergo lehet hogy majd éjfélkor ágybakívánkozik a szervezetem :U

(#394) Jeannie válasza ArthurMiller (#391) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Hasonlóan vagyok én is mostanában, így legalább egy kis részben megértelek, sajnálom hogy nem jösz, és kitartás és könnyű ügyeletet aznapra :))

(#395) Jeannie válasza werttzui (#390) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Több éjszakai képem lett jó eddig, mint az összes többi fajtából együttvéve ;]

(#396) biggamer válasza Jeannie (#393) üzenetére


biggamer
veterán

Hmmm.
Te kis vacak. :DDD

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#397) biggamer


biggamer
veterán

Ha még is valaki rászánná magát, Allien kollégával megyünk a mozdony kiállításra, versenyre : [link]
A vonatom 09.15-re ér a Nyugatiba, utána találkozó.

Ja, és mindenki töltse fel az akkumulátorát, elemét, és sok kártyát hozzon magával. :)
Ne meg persze a gépét, esetleg állványát.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#398) Jeannie válasza biggamer (#397) üzenetére


Jeannie
aktív tag

kártyázni is fogunk?! :D

[Szerkesztve]

(#399) biggamer válasza Jeannie (#398) üzenetére


biggamer
veterán

Ennyi emberhez nem elég 1 pakli, nem ? ;) :)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#400) zsiga667


zsiga667
addikt

Tudom hogy utolsó pillanat, de nekem is le kell mondanom, családi program amiről engem elfelejtettek értesíteni...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.