Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) Dale válasza Den (#37) üzenetére


Dale
aktív tag

Heh, a lakókocsis próbálkozás tényleg jó volt, szegénynek 200-nál hogy kirobbant az oldala... :)

A leírtakkal kapcsolatban kénytelen vagyok fejet hajtani, ez mind így van. Nagyon brit központú és részrehajló az egész, rengeteg dolog a németek, a franciák és az amerikaiak kikacsintos fikázására van kihegyezve. ''But... We didn't. Because that's what they're expecting from us!'' ''It's called 911 so the americans will know what to call when they crash it.'' De nekem ezzel együtt (vagy éppen ezért is?) tetszik. Sajna a 2 motoros TT pont a kimondottan német-fikázó adásban volt, persze majd' mindegyik az de abban a részben tényleg kitettek magukért. Angolok, én valamiért így szeretem a műsort ahogy van, de az érveidet elfogadom, sőt, egyet is értek vele, csak részrehajlok. Imádom angliát. A Ford Focus meg a legkedvencebb autóm. :)

Láttad amúgy ezeket a filmeket? Bővebben: link

Az Aston Martin DB9 vs Train mókás, a Lotus Elise vs Apache pedig egyenesen szenzációs, brutális ahogy feltűnik az a böszme helikopter a visszapillantó tükörben! :)

https://enginedesigns.net

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.