Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Remélem azért majd becsorog 1-2db az országba is :DD

(#2) joelke HU


joelke HU
senior tag

Emui? Ha úgy is ázsiai a cucc, akkor miért nem harmony van rajta?
Amúgy marha jól néz ki.

Motorola G51

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Haaat. Elol mi az a harom potty? A telefon alakja miert nem szogletesebb?
A hatlap meg tul kicentizett. Egyedi az biztos, de a kamera tarcsa annyira nem szep.

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Hátul az a STOP tábla nekem kicsit gagyi :/ Ennél jobbat is tudnak, de már mindenféle geometria megjelent.. Ezt nem kellett volna...

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#5) Aryon87 válasza rdt89 (#1) üzenetére


Aryon87
félisten

Németekhez tuti nem jön, szolgáltatóm is az M50Pro-t forgalmazta utolsónak, a P60Pro se jött már, és a kínálatból is levették a Huawei "fület". Jóformán utolsók voltak akik kitartottak a márka mellett de eddig tartott. Szóval nagy reményeket nem fűznék az EU-s megjelenésre, esetleg szürkepiacon lehet 1-2.
Szóval karácsony után kénytelen vagyok váltani más márkára.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6) tms+


tms+
tag

Ízlés kérdése, szerintem nem szép, nem stílusos.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra & S24 | Watch4 44mm | Buds Pro

(#7) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Az eleje tetszik, a hátlapja kínaihoz szokásosan ízléstelen.
Amit belpiacra szánnak az rendszerint kellemetlen az európai szemnek ez az autógyártókra is igaz. Nekem biztosan.

Viszont a szankciók ellenére is respect amit leraknak az asztalra.
Ahogy 2020-ban már megvolt a P40 Pro-ban az iphoneban 2022-ben debütáló Dynamic island kapszula, itt még tovább csökkentették.

Kiváncsi vagyok 2-3 év múlva iphone előlap változásnál milyen irányt vesz az alma. Miután a huawei újabb készülékei a nagyközönséghez nem jut el a világban, simán eladható lesz a 3 pötty új design elemként.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#8) rdt89 válasza Aryon87 (#5) üzenetére


rdt89
addikt

Ja én nem úgy értettem. Valaki berendel kínából és HA!-ra felkerülne :D Pl. Elit3Zotya :C

(#9) Greentea válasza Graphics (#4) üzenetére


Greentea
senior tag

Jaja, nekem se jön be. Fix, hogy nem EU-nak készülő design ez.

(#10) sfefe


sfefe
addikt

Szerintem jó.... Egyedi..nem tömeg tucat.
Amúgy nem értem ha hasonlít vmire akkor másoló...ha még egyedi az még jajj, hogy néz már ki...
Legalább egyedi... akár a 3 pötty is.... Végre más mint a többi... Már csak ezért is kellene

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#11) Graphics válasza sfefe (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember
LOGOUT blog

Az a 3 pötty nagyon kellemetlen lett...

CMF Phone 1 kicsomagolás - https://youtu.be/jB8Q0ouKdPw

(#12) Greentea


Greentea
senior tag

Amúgy a Huawei fog még hozni egyáltalán csúcskategóriás telefont Magyarországra/Németországba? Erről van valami infotok?

[ Szerkesztve ]

(#13) Aryon87 válasza Greentea (#12) üzenetére


Aryon87
félisten

Én csak annyit tudok, hogy a németek is paterolják ki a Huaweit .-
decemberi német cikk. Már egyik szolgáltató se forgalmazza, az enyém (1&1) is a Mate50Pro-val bezárta a kaput, P60Pro meg se jelent itt. És mint tudjuk, a Mate60Pro már ki se jött Kínából, ahogy az utódok se fognak már sztem. Magyarországon se lesz már, ott a P60Pro az utolsó Huawei tudtommal.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14) Greentea válasza Aryon87 (#13) üzenetére


Greentea
senior tag

Szomorú akkor a vége. :R P50 Prot nyúzok most, sajna a frissítések erre se akarnak már jönni, és valszeg nem is fognak akkor. Kár érte, mert Honorban én nem érzem feltétlen az utódját, max csakis olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#15) Aryon87 válasza Greentea (#14) üzenetére


Aryon87
félisten

Magic 5Pro. Ugy tudom jo aron van otthon. Vagy megvarod jovore a 7-t. Remelhetoleg az mar jobb fejlodest mutat.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#16) Luck Dragon válasza Graphics (#4) üzenetére

Egyetértek veled.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) LeMarci


LeMarci
tag

Nekem az az érdekes, hogy az emui 14-et erre rá bírják rakni, de még egy bejelentés sem volt erről a rendszerről. Már ideje szoftveres támogatásban is hanyagolják a régiót...

(#18) Milka1315


Milka1315
újonc

Én p60 pro-t használok és jönnek a frissitések folyamatosan. Legutobb pont ma frissített. Remélem jön még huawei teló magyarorszagra.

(#19) Aryon87 válasza LeMarci (#17) üzenetére


Aryon87
félisten

P40Pro és Mate50Pro is kapja a frissítéseket, nem értem mi a probléma. Pedig előbbi nem mai teló, de már a M50Pro sem.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20) Greentea válasza Aryon87 (#19) üzenetére


Greentea
senior tag

Mondjuk az érdekes, hogy a P40 Pro kapja, mert a P50 Pro-ra semmi nem érkezett tavaly február óta kb.

Emui 12.0.1.-en maradt, pedig kijött rá Európában a 13 hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

(#21) Aryon87 válasza Greentea (#20) üzenetére


Aryon87
félisten

Az fura. P40Pro perpillanat Január 1. szinten van, e sor írásakor.
Próbáld meg a MyHuawei-n kereszül keresni a frissítést

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#22) Greentea válasza Aryon87 (#21) üzenetére


Greentea
senior tag

Semmi sajnos. P50 Pro topikban páran ahogy láttam írtak/jelezték a magyar Huawei-nek , hogy román, német stb. telefonokra már régen kijött, de nem adtak konkrét választ az okokra.

(#23) Greentea válasza Aryon87 (#21) üzenetére


Greentea
senior tag

Megpróbáltam most eRecovery-ben direktben letölteni az update-t: "Get package info failed" :D

szerk: másodjára kiadta, de ugyanúgy 12.0.1.292-t akarta letölteni. Fura

[ Szerkesztve ]

(#24) Aryon87 válasza Greentea (#23) üzenetére


Aryon87
félisten

Esetleg próbáld meg a HiSuit-tal, gépre kötve.

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.