Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Msi kt3 ultra bios kérdés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Hacked_3980


Hacked_3980
csendes tag

Sziasztok!

Az MSI biosában van egy lehetőség arra, hogy a memória FSB+33 Mhz-en menjen, de hiába állítom be, a sisoft sandrában akkor is csak 2x133 Mhz a memória sebessége. Nekem pedig 333-as DDR-em van, így pedig kihasználatlan. 5let?

Üdv

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#2) LukE válasza Hacked_3980 (#1) üzenetére


LukE
veterán

Hell!

Milyen proci van benne? Mert ha valami régi, akkor az 100-as fsbvel megy. Ha ilyen procid van, akkor lehet akár +66Mhzre állítani.
Ha meg újabb, akkor fel van rakva 133ra az fsb? Nekem alapból 100on volt, meg bios törlés is visszarakja.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#3) Hacked_3980 válasza LukE (#2) üzenetére


Hacked_3980
csendes tag

Hi,

AMD XP 1800+ van benne. Az FSB 133 MHz-re van állítva, ezért nem értem, miért nem adja hozzá a +33 MHz-et ha egyszer a biosban be van állítva.

Üdv

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#4) LukE válasza Hacked_3980 (#3) üzenetére


LukE
veterán

Hááát, akkor passz. Nekem szépen kiírja a 2*147-et.
Biztos, hogy nem hagytad auton(SPD, vagy mi)? Állítsd át a 'Configure SDRAM timing by'-t 'user'-re, az 'SDRAM frequency'-t meg 'HCLK+33'-ra, így elvileg 333-on kell mennie. Ha mégse, akkor nemtom.

Mi a fenét csinálsz te vasárnap hajnali 06:39-kor???:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Msi kt3 ultra bios kérdés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.