Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Senior tag válasza Dudu67 (#400) üzenetére


Senior tag
aktív tag

A HDD boot sorrendet mindkét esetben ellenőrizted, és jó volt? Tehát a RAID kötet volt az első?

Ugorgyunk!

(#402) Dudu67 válasza Senior tag (#401) üzenetére


Dudu67
tag

Igen ez volt az egyik első dolgom, a RAid az első a sorban.


[Szerkesztve]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#403) Dudu67


Dudu67
tag

Engem igazából a hozászólásom első felében lévő probléma izgat, mert úgyis át akarok állni SATA winyókra, de így nem tudom beruházzak-e, vagy maradjon az IDE ---Sata kombináció.Az IDE winyóval az élen.

[Szerkesztve]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#404) Senior tag válasza Dudu67 (#403) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Külön driver nem kell a (SATA) RAID-nek? Talán nem ismeri fel rendesen az XP. Integrálhatod a drivereket a telepítő CD-be is, és akkor nem kell floppy.

Ugorgyunk!

(#405) Dudu67 válasza Senior tag (#404) üzenetére


Dudu67
tag

Kell neki külön driver meg is kapta el is fogadta, csak akkor is itt a probléma :F
Win telepítő CD-t meg nem igazán akarom piszkálni mert eddig a Microsoft honlapja felismerte eredetinek, nem igazán merek belenyúlni, nehogy elkúrjam, úgyhogy maradt a gyári RAID floppyval telepítés.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#406) ZeUS2140


ZeUS2140
aktív tag

Sziasztok!

Remélem betéved ide még valaki!

Vettem egy K8N Diamond Plus lapot.
A kérdésem a 8 tűs tápcsatival kapcsolatban lenne.
Oda mit dugjak?
A tápom egy FSP BS 500-as. Azon ilyen nincs.

Itt van a teljese kerésem. Kérém vessetek rá egy pillantást!

[link]

Előre is köszi!

Üdv!

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#407) szeva000


szeva000
addikt

Az a qrva nvidia chipsethűtő helyére mit lehetne berakni?már majd szétrobbanok az idegtől úgy morog.A CMOS hűtésen is morog már a venti,de azt lerántottam,attól símán mennie kell,de a chipsetre kellene valami.esetleg valami passzív hűtés?



[Szerkesztve]

(#408) 5teve válasza ZeUS2140 (#406) üzenetére


5teve
senior tag

nálam az lett a megoldás, hogy vettem 8 pines alaplapi tápcsatival rendelkező tápot.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#409) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok,

ha esetleg valaki megválna az MSI K8N Diamond Plus lapjától, akkor azt itt jelezheti Nekem :

[link]

üdv:

Mr.CsiT

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#410) szeva000


szeva000
addikt

A K8N Diamond lapomon levő integrált SB-Live kártyára honnan lehetne valami vistához való drivert találni?Most az XP-s driverrel csak sztereóban hajlandó menni,elvileg az MSI oldalán van vistához való,de ezzel is csak így megy.sehol nem találok rá drivert.(vagy béna vagyok?? )
A másik gond ami tökre nem megy Vista alatt az a bluetooth és a wlan kártya.Ehhez sem találtam semmit az MSI oldalán.
Valami ötletek lenne?

(#411) Gomezz


Gomezz
senior tag

Sziasztok!
Van egy új msi k8n diamond plusz alaplapom eladó:DD
[link]

(#412) MrCsiT


MrCsiT
addikt

K8N Diamond PLUS-ra szerintetek az Arctic Freezer 64 PRO felrakható :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#413) MrCsiT válasza MrCsiT (#412) üzenetére


MrCsiT
addikt

E szerint a link szerint :
[link] felrakható a
Diamond Plus- ra a Freezer 64 Pro.

Ellenvélemény, tapasztalat valakinél ? Érdekelnének hőfokok is nagyon :)

Mr.CsiT

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#414) erdoke válasza MrCsiT (#413) üzenetére


erdoke
titán

Bár 2 hetes a kérdés, de hátha még aktuális (igaz, csak tipp a válasz :D). Szóval a Diamondra rámegy, és ahogy nézem az elrendezést, nagy valószínűséggel a Plusra is rá kell férnie.
Hőfokot nem tudok mérni, az alaplap CnQ mellett azt mondja a proci (4800+) Core-ra, hogy 31 fok (23 fokos szoba), teljes terhelésnél olyan 44-47 fokra áll be. Mindez egy Stacker házban, elöl-hátul egy 120-as Papst venti 950 rpm-en, a procin AC Freezer 64 1500 rpm-en.

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#415) Dudu67 válasza Dudu67 (#405) üzenetére


Dudu67
tag

Megoldódott a probléma :))

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#416) MrCsiT válasza erdoke (#414) üzenetére


MrCsiT
addikt

Köszönöm a választ - közben megvettem , viszont a procid hőfoka fontos infó, mert azt gondolom, előbb-utóbb bővítenim fogom a mostani, 3500+ Venice-emet, és így picit megnyugodtam, hogy az erősebb procik sem melegednek nagyon :R

üdv:

Mr.CsiT

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#417) szeva000 válasza MrCsiT (#416) üzenetére


szeva000
addikt

nekem is ez a hűtő van fent,megnyugodhatsz,hogy a 3700+@3GHz procim sem melegedett alatta:)
Viszont az X2 4400+@2600MHz-en már terhelve csak akkor jó,ha megy a venti max fordulaton :)

(#418) ak1ra


ak1ra
csendes tag

Sziasztok! Nincs valakinek egy elado Diamond plusz alalplapja?

May the source be with you! - Linux

(#419) vepe válasza ak1ra (#418) üzenetére


vepe
senior tag

nemrég adtam el egyet....

(#420) vepe válasza MrCsiT (#413) üzenetére


vepe
senior tag

A diamond plusra csak az olyan típusú hűtők mennek fel,mint a freezer64 pro...pl a silencer nem jó...

(#421) ak1ra válasza vepe (#419) üzenetére


ak1ra
csendes tag

Vepe, ne fájdítsd a szívemet! Azért még reménykedem hogy erre téved valaki a lecserélt, polcon porosodó lapjával, vagy épp most fontolgatja a cserét...

[Szerkesztve]

May the source be with you! - Linux

(#422) vepe válasza ak1ra (#421) üzenetére


vepe
senior tag

hogy őszinte legyek 2db volt belőle..egyiket elcserélem..másikat kp-ért vették meg, de nézz szét a 939-es lapok között..hátha árul valaki...

[Szerkesztve]

(#423) MrCsiT válasza ak1ra (#421) üzenetére


MrCsiT
addikt

Igaz, hogy nem túl friss a keresés, de van egy ilyen eladó lapom :

MSI K8N Diamond Plus eladó

Mr.CsiT

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#424) evola


evola
senior tag

Hali.
Használ valaki 8600GT-t ebben a lapban?
[link]

egész pontosan egy ilyenem lenne, de nem indul vele a gép egész egyszerűen.
A kártya jó, elvileg néhány perce ment másik gépben...

A saját MSI lapomban meg működik egy X300SE, tehát a lap is jó, meg a videókártya is, csak együtt nem mennek valamiért....

[ Szerkesztve ]

Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás. -Alber Einstein-

(#425) Denien


Denien
csendes tag

Hali! naon de naon szükségem lenne msi k8n diamond összes telepítő programjára, fizetek is érte vagy akármi! költöztünk és valahol kipottyanhattak a cuccai, sajnos ujra kelle telepíteni a gépet és sehol nem találok hozzá programokat!!! :(:( esetleg 1 linket hogy hol lehet letöltetni drivereket, vagy vki segítsen ki, jok nekem a másolt driver cd-k is csak meglegyenek!! Örök hálám lenne! Segítségeteket előre is köszönöm!

Ádám

(#426) sirály12 válasza Denien (#425) üzenetére


sirály12
őstag

Esetleg a gyártó lapjáról? :K

[link]

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#427) casenoid válasza sirály12 (#426) üzenetére


casenoid
tag

sziasztok!

2008-as viszonylatban kinek milyen tapasztalata van a lapról videókártya ügyben?

kaptam egy ilyen alaplapot (megörököltem) single core A64 3500+ procival, de nem tudom érdemes-e pl. ATi HD4670-et vásárolni hozzá, vagy inkább adjam el.
Gondoltam összeállítok tesóméknak egy pc-t gamézni.

Akkor igazán érdekes a kérdésem, ha AMD X2-es procival hajtjátok, tehát abból derül ki, ez a klassz 939-es lap egy jól választott gfx kártyával mit hoz ki pl. 1280x1024-es felbontásban.

(#428) LBandi


LBandi
aktív tag

Üdvözlet!

A kérdésem a következő: hogyan bírnám ebben a lapban működésre bírni 4×1GB memórát. A lap látja mind a négyet de a teljes kapacitás helyett csak 3,26GB látható a biosban. Ha kiveszem az egyik modult akkor 3,08GB lát, tehát érzékeli a 4. modult csak valamiért nem látja a teljes kapacitást. BIOS update már megvolt a gyártó honlapján elérhető 7100v1C verzóra (elvileg ez a legutolsó).

Várok ötelteket!

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#429) cseze válasza LBandi (#428) üzenetére


cseze
csendes tag

Szia!

Milyen Oprendszer van fönn?
32 vagy 64 bites?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.