Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Msi 875p neo fis2r info (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Vitus


Vitus
őstag

Sziasztok! Egy ilyen ---> MSI 875P NEO FIS2R (i875 canterwood) alaplapot szeretne venni egyik baratom. Van neki egy P4 2.0a 100Mhzx20 procija, na itt kezdodne a kerdes elvileg ez az alap nem tud 100Mhz-et ez van a leirasaban. Szerintetek elkepzelheto hogy nem tudja ez az alaplap a 100Mhz-et????????

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#2) KraX válasza Vitus (#1) üzenetére


KraX
őstag

Igen ez engem is erdekelne!

For the God Emperor!

(#3) smith


smith
csendes tag

specifikációk itten vannak
http://www.msi.com.tw/program/products/mainboard/mbd/pro_mbd_detail.php?UID=434&MODEL=MS-6758

A támogatott CPU-k

• Supports Socket 478 for Intel® Pentium 4 processor
• Supports up 3.6GHz/800MHz and higher speed

FSB
• Support 133/200MHz FSB
• Support 533/800MHz Intel NetBurst micro-architecture bus

Szóval a lényeg hogy menni fog neki ebben a deszkában is a proca.

(#4) anulu válasza smith (#3) üzenetére


anulu
félisten

Hacsak nem kapásból 20*133-on kezdi... :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) Versus válasza smith (#3) üzenetére


Versus
senior tag

Izé nekem ebből pont az jön le hogy nem megy benne de szerintem valójában menni fog. :) Egy bibi lesz hogy csak DDR266-on fogja hajtani a ramokat de amíg az ember nem vesz új procit ezt a tényt el lehet viselni! :)

Premium Vintage

(#6) Versus válasza Vitus (#1) üzenetére


Versus
senior tag

Na kitöröltem a csipát és megnéztem a lap jobb oldalán a támogatott CPU-kat (egy klikk) és a jó hír hogy természetesen támogatja ! :)

Premium Vintage

(#7) Vitus


Vitus
őstag

Köszi szépen igen menni fog neki! Akkor küldöm a boltba :))))))

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#8) KraX


KraX
őstag

koszi Versus! en is szertnek beruhazni egy ien lapra! sokat segitettel megegyszer koszi!

For the God Emperor!

(#9) anulu válasza KraX (#8) üzenetére


anulu
félisten

Versus már csak olyan, hogy segít :D:D:D:D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) Versus válasza KraX (#8) üzenetére


Versus
senior tag

Természetesen nincs mit ! :)
Remélem beszámoltok majd a tapasztalatokról!

Premium Vintage

(#11) Versus válasza anulu (#9) üzenetére


Versus
senior tag

Dehogy ,köztudott milyen genyó vagyok ! :)))

Premium Vintage

(#12) anulu válasza Versus (#11) üzenetére


anulu
félisten

Ijjjjj vaffameg! Fullosan elfelejtettem. Ma remélem lesz időm az élő Indy500 közvetítés előtt, és akkor megpróbálom összerakni.

Amúgy meg: [L]http://web.axelero.hu/anulu/lodarazs[/L]. Néhány kép a gépemről :) Azóta egy kicsit fel lett még húzva, meg jobban meg lett tuningolva, de így sem rossz azért :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) KraX


KraX
őstag

Termezetesen ha meglesz, es erdekel valakit akkor beszamolok rola.

Anulu csak nekem is egy majdnem ugyanien chieftec hazam van, csak az fekete inteles leven. ;P Jo kis gepezetet sikerult osszerakni. Nem tul hangos a gep a plusz ket ventivel?

For the God Emperor!

(#14) anulu válasza KraX (#13) üzenetére


anulu
félisten

igazándiból nem az a 2+2 venti a hangos, hanem a proci hűtő, ugyanis max fordulaton jár. de tényleg megszokás kérdése :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Msi 875p neo fis2r info (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.