Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Pompi válasza gyuri10 (#16) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mindenkinek másak a szempontjai. Azt gondolom elég részletesen leírtam, hogy én miért választottam ezt az irányvonalat. Ebből egyébként kiderül az is, hogy viszonylag komoly DSLR rendszerrel fotózok, tehát nincs szükségem egy FZ30 méretü bridge kamerára, az pedig, hogy ezzel váltsam le a rendszerem mosolyt csal az arcomra.
Másrészt a 22 perc egy 2GB-os tárolóra nem hangzik valami fényesen, ekkora tárolóra a jelenlegi megoldásom 4x ennyi mozgókép felvételét teszi lehetővé, mindezt akkora méretben, hogy észrevételnül megbújik a nadrágzsebemben.

A gyanakvós részt a hozzászólásodban nem tudom hova tenni.
Nem hiszed el, hogy ezek az eszközök képesek arra amire kitalálták őket?! :F
A saját szemednek sem hiszel?! Lásd a tucatnyi linkelt videót?!
Vagy szerinted az általam belinkelt videókat nem ezekkel az eszközökkel vették fel és egy nagy hazugság az egész MP4 recording? Csak azért mert a te otthoni számítógéped másképp működik?! Léteznek célhardverek. Ezekben az eszközökben az van, a te otthoni gépedben pedig nem. Röviden ennyivel zárnám rövidre ezt a téves gondolatmenetet.

Továbbá egy aprócska adat a HD1 teljesítményéről. A kételyeid ellenére 640 x 480 -as felbontásban 60 fps-sel rögzít 6mbps bitrattel. 1280x720-as felbontásban pedig 30 fps-sel 9mbps bitrattel. De még az általam használt C6 is képes 640x480-as 30fps-es rögzítésre 3mbps bitrate mellett. Hidd el nyugodtan!

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.