Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Morgan tuning (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Thom!


Thom!
veterán

Akinek ilyen procija van milyen eredménnyekkel tud szolgálni...:)
A morgan útodról nem sokat hallottam azon kívül, hogy 0,18>0,13 nm és mennyivel lesz más, mint a morgan. Na most 1300 Duron (100×13). És nem sok alaplapban lehet 13× fölé vinni a szorzót pl:Ecs K7S6A Majd ha marad a 200 Ev6 busz az (appaloosanál) akkor nagy szorzójú alaplapokra lesz szükség a tuninghoz...:(

(#2) Zweistein válasza Thom! (#1) üzenetére


Zweistein
csendes tag

Hát, nem sok jót mondhatok:(

Még ősszel vettem egy egygigásat, KG7-ben már 1,1en hibázott az explorer, feszültségemeléssel is max 1,15ig volt húzható:(
Igaz, csak Coolink 111+ asom van (a leggagyibb)...
Ja, és nem ceruzáztam.

Greetings

Tanár-Diák kapcsolat nem létezik. Én vagyok rá az élő példa.

(#3) guest


guest
veterán

Nekem a Duron(Morgan)1000 1120-on atomstabil, 1240-en néha hibázik. Feszültséget még nem emeltem, vízhűtés van.

gadka

prohardver vendég

(#4) guest


guest
veterán

1.85 V-tal 1240-en is atomstabil. 1333-mon elindul, de rögtön be is hal (1.75 V-tal meg sem nyikkant 1333-mon). Most tökéletesítem a vízhütésem és talán menni fog 1333-on is. De lehet, hogy tovább kell emelnem a feszt:))

gadka

prohardver vendég

(#5) Thom!


Thom!
veterán

Milyen alaplapod van? Feszt. az L11 hídakkal szabályoztad?

(#6) guest


guest
veterán

ECS K7S5A. L11 középsö (3.) érintkezöit kell összekötni. Celluxra tettem vékony drótot és így illesztettem a két lábra. Jól körbenyomkodtam, de ez kevés volt. Papírzsepit tettem a cellux és a borda közé. Hátránya, ha túl vastag a zsepi, akkor a procira nem nyomódik eléggé a hütö. Rágó, gyurma, gitt vagy picike müanyag rugó talán jobb lett volna. További feszemelési lehetöség a K7S5A-n (ezt még nem próbáltam): http://www.ocworkbench.com/hardware/elite/k7s5amod/k7s5amodp1.htm

gadka

prohardver vendég

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Morgan tuning (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.