Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) dark bit


dark bit
tag

Ugye nem mondjátok komolyan, hogy az egész mezőnyből az alfa-rómeós vitte el az első díjjat... :F

d[-_-]b Cool Walley

(#452) modd3r válasza Kalandor (#439) üzenetére


modd3r
őstag

Köszi hogy szóltál, azt hiszem tudok segíteni a tatabányai srácnak.

(#454) kamikaze boci válasza dark bit (#451) üzenetére


kamikaze boci
őstag

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=33533&start=#msg67[/L]

egyéb állatfajták

(#455) dark bit válasza Kalandor (#453) üzenetére


dark bit
tag

Ehhem, Kalandor!

Eleve ciki hogy magyarázkodsz, ill. ahogy magyarázkodsz.
Asszem azzal, hogy független zsűri mindent elmondtam, és nemtom melyik részét nem érted a szókapcsolatnak... azt, hogy független, vagy azt, hogy zsűri?
:F
Azt tiszta sor, hogy próbáltok szépíteni, de ne próbáld már elmesélni, hogy általános szokás, hogy szervezők részhalmaza a zsűri... azért ez erős.

Azt nem lehet elvárni, hogy mindneki teljes egyetértéssel álljon a dologhoz ez nyilvánvaló, de kiállok azok mellett akik a miatt morgolódnak, hogy egy olyan háznál aminél 100% saját ötletekből saját verítékkel építettek többre értékelt a zsűri egy olyat aminél a gazda csak annyit mondott a fényezősnek: ''olyan alfásra csináld.''

Utolsó dolog: ha a zsűrit ez sérti, vagy ilyesmi akkor ne sértse, mert a zsűrizés szubjektív, szóval őket nem hibázatom ezért, csak annyit modanék: ez a magyar modd stílus most.

d[-_-]b Cool Walley

(#457) atus válasza zeros (#449) üzenetére


atus
senior tag

Ezt azért gondolhatod így, mert egy picit se ismersz minket. Szerintem pont, hogy teljesen mások vagyunk, andor örült a sok hűtésnek, én az őrülteknek (szó szerint ezt is mondtam ott), flatcoke az összhatást, meg az ötletet díjazta szerintem, s3nkit meg wizardot nem ismerem. Ha ennél különbözőbbek lennénk, akkor nem jutnánk közös nevezőre sehogy, így is elég nehéz volt kompromisszum találni. Azt meg, hogy normális vagyok, határozottan visszautasítom. Nem ismersz... ;)
Jam például azért kapott különdíjat, mert annak ellenére, hogy ő volt a legfiatalabb, a leghasznosabb, legolcsóbb modokat készítette, a pincében talált hálóval, meg a nejlonzacskóban kiherélt vinyóval. Ráadásul két gépet hozott, egy klasszikus nagytorony modot, ami nagyon állatul meg lett csinálva, és egy épített, mashie-anemone szerű rádiót. Szerintem neki volt a legszimpatikusabb a hozzáállása az egész mezőnyből(Azért is javasoltam, hogy a különdíjat ne az egyik háza kapja, hanem ő.), és annak ellenére, hogy nem lett dobogós, nem állt be az elégedetlenkedők sorába.
Mi (COOLNESS!) nem szerveztük a versenyet, és azt se tudtuk, hogy Satan a szponzorált versenyző, bár igazából nem is érdekelet ki az.
Téged pedig szeretünk, egyrészt mert nagy a szád, de jól érvelsz ;) , másrészt meg azért, mert egy nagyon ütős caseModot hozál el.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#458) dark bit válasza Kalandor (#456) üzenetére


dark bit
tag

Szerintem ez a mosolygós belinkelés is mutatja, hogy képtelen vagy értelmes vitára.

Nem ba****atás miatt írok, hanem épító jelleggel. Ha a szervező gárda egyben a zsűri is és még olyanok is indulnak a versenyen akik fentebb említett szervekkel kapcsolatban állnak és nyernek is akkor vagy ügyelni kéne arra, hogy olyan dolgot dobjatok össze ami télleg mindent üt, vagy hanyagolni a nyerés fogalmát, mert lejáratják magukat az egész közösség előtt.

A kiállítás egyébként nagyon igényes lett, le a kalappal, de a verseny részére eddig is csak mosolyogtam magamban, és csakis azért írogatok, mert már én kérek elnézést, és már nekem kellemetlen.

Egyébként megértem, kezdem selyteni, hogy egyfajta sorstársi elkötelezettség hajt arra, hogy kiállj a mostani nyertes mellett, de a versenynek már vége, szóval felesleges nyalni a szervezőknek vagy a zsűrinek. :t

Ghost

d[-_-]b Cool Walley

(#459) brutom


brutom
csendes tag

Hi

Úgylátom pezseg itt az élet.
Szervezők/hozzáértők :) :

Lessz-e folytatása a versenynek a későbbiekben, és mikor?
Mert talán őszre nekem is elkészűl a csillagkapu modom :D

[Szerkesztve]

http://www.felajanlasok.hu/index.php

(#460) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Azt gondoltam nem írok már ide semmit, de:

''A sufnituningolók mostanában akváriumot építenek a gép belsejébe, derült ki a második magyar modding bajnokságon.''

''A tavalyi tuningversenyen autóalkatrészekkel nyomuló versenyző idén táblásított fenyőből barkácsolt gépházat a saját testi épségét kockáztatva, de láttunk még teában úszó műanyag ufót és vastag csatornaelembe szerelt számítógépet is.''

:D

[L]http://index.hu/tech/hardver/mode9248/ [/L]

[Szerkesztve]

egyéb állatfajták

(#461) tildy


tildy
nagyúr

Lehet megharagszotok rám, de le kell sz...ni a díjjakat.Mármint egy igazi modder gondolom a saját kedvtelésére moddol:D
Biztos vagyok benne, hogy mindenkinek a saját háza a legszebb ház.
A vesztesek (? lehet nem is azok, hülyeség ez a kifejezés) gondolják végig, miért nem ők nyertek, de higgadtan,ezenkívűl mindenkinek ajánlom, hogy ha csak a saját munkát vesszük,gondolják végig, hova helyeznék a ''pályamunkájukat''.Csak ennyit mondhatok:ésszel gondoljátok végig, és ne érzelemmel.
(Titkon azért remélem, jövőre valami ''szobrász'' is bekerül az első háromba)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#463) Vikthor válasza tildy (#447) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Persze szívesen elmondom én bárkinek... estefelé ma többet tudok fórumozni, úgyhogy szerintem ma figyeld ezt a topicot. Milyen kint Norvégiában az idő? Remélem hamarosan hazaérsz, bár gondolom szívesen maradnál ott még egy két hónapot még... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#464) Vikthor válasza kamikaze boci (#460) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ha végig elolvassátok a cikket, enyhén beégett ismét az Index-en a cikkíró. Azt írja, hogy guppikat raktam az akváriumba... :DD Hát azt kell, hogy mondjam, majdnem talált, de az ember nem majom. Mindkét faj emlős azt ennyi... :D Szóval innen üzenem neki, hogy neonhalakról van szó... :)) És azt is, ha vmibe nem biztos, akkor annak előbb járjon utána és írkáljon a világba... :DDD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#465) tildy válasza Vikthor (#464) üzenetére


tildy
nagyúr

A guppikat szerintem a másik gépre írta.A tiedre:sziámi harcos hal:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#466) Bazsesz


Bazsesz
őstag

SZVSZ örüljenek azok, akik bekerültek oda. Nem kis dolog azért a legjobb 25-be bekerülni...
Milyen az a modder, aki megmodol egy házat, bekerül a legjobb 25 közé, és akkor mondja a magáét, hogy miért nem ő nyert? Egy modder szvsz azért moddol, hogy a számítógépe jól nézzen ki, ne legyen olyan átlagos. Fogjátok fel úgy, hogy akik bekerültek oda, magyarország ''legjobb'' modderei, és kész.

PIECE :)

Üdv: balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#467) zeros válasza atus (#457) üzenetére


zeros
tag

Igaz hogy nem ismerlek, és örülök hogy vissza utasítod, hogy normálisnak neveztelek ki.. ezér elnézést kérek..:D
Jamnek nagyon örültem..., má tavaly is szurkoltam neki...becsülöm a munkáját.
azt tudom, hogy nem tudtátok, ki a szponzorált.. baluc is mondta, hogy 1 percel az eredmény hírdetés előtt 1 percel tudta meg, hogy ki a másik..
Nem tudom személy szerint kik a szervezők, de szerintem s3nki és edu benne vannak a szervezésben.., és megértem hogy ők is részt vesznek a zsűrizésben, hisz ezért dolgoztak...
csak a jövőben jó lenne.., nem tudom, hogy ki mivel foglalkozik civilbe...
én pontoznák, és rengeteg szempont szerint, nem 5letkívől,belöl,kivitelezés..
hanem 1-2 dologra ténylegesen számítanám a pontokat, pl a ház milyen célra készült, mert lehet 1 mod szép, praktikus, tunner vagy mind 1xe
és az egész a szép irányába csúszik el..., így kénytelen leszek én is jobban odafigyelni a külsőre, és lehet hogy ez a belső kárára megy...
Igyekszem jól érvelni, hézagos magyarázással, nem mennék semmire, és remélem, hogy nem az akadékoskodót látjátok személyemben, tényleg segíteni szertnék hogy ne legyen morgás, amúgy idén kevesebb volt a zúgolódás.., picit szégyelem is magam miatta....
Ütős mod.. köszi.. igyexem és szertném ha 5-6 év múlva is tudnánk magyar modding találkozókról és eredményekről dumázni, én szeretnék minden versenyen indulni, valami ütős moddal(nem mod, mert nem gyárit alakítok át...),
1x biztos sikerül olyat alkotnom, ami mindenkinek tetszik...(ezt kétlem, de azé optimista vagyok)

(#468) zeros válasza Bazsesz (#466) üzenetére


zeros
tag

jót beszélsz..
a top 25 rulez!
a harcos hal BaluC házában volt....

(#469) LukE


LukE
veterán

1 kérdés a zsuri miatt morgokhoz: ki legyen benne a zsuriben? Mondj lecci legalabb 3 nevet, akiket szerinted mindenki elfogadna. szereny velemenyem szerint ilyen csapat egyszeruen nincs (TFH nem tudjatok iderangatni G-gnomot, ZapWizardot Paul Chapello-t, Mashie-t es barataikat)

Ha folyamatosan felrangatja valaki azt a rohatt paintbrust vagy a Senerit szponzoraciojat, es nem birja felfogni, hogy mindketto a lehetoseg kihasznalasa volt, amivel masok/tobben is elhettek volna. Haaat.

Kis szubjektiv:
Modd3r gepe tavaly meg nem volt befejezve, a mostani szerinte sem sikerult ugy ahogy akarta (szemelyes velemenyem: tulkeppen volt benne egy allat, ami horgott, temaba vago kivagas es festes, de azon kivul nem volt benne semmi korszakalkoto.)
(ezek mellett persze nagyra ertekelem a segitseget, amit ellenszolgaltatas nelkul O es persze masok is nyujtottak polo a modding clubban masoknak)

Jam gepe fenykepeken szebben nezett ki, kozelrol lehetett latni, hogy sufni (nem negativ ertelemben) kategoria, de megtett mindent amit tudott es nem veletlenul kapott kulondijat. A radio meg poen:)

Dokiba elonyben volt, jo par ev tapasztalat, felszerelt muhely, de eppen ezert is lett helyezett.

Arn szerintem nem a dobogora palyazott, de mindenkeppen ott volt a helye.

BaluC gepebe azert nekem kellett volna nemi funcionalitas is, de ha jol fogjak erezni magukat a halak, akkor persze nyugodtan:)

Zero gepen az osszhatas valamiert nem teccett, hogy miert, azt ne kerdezd.

AvP nekem tetszett.

Viktor legkozelebb egy legelot epit szerintem:DD

A barebone profi lett (erdekes modon senki nem ugrik ra, hogy nem hazilag eloxata...)

Szennyvizcso :))

Zsorzs, mellette a TGV, vagy Arpad haza is szepen ossze lett allitva...

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#470) LukE válasza tildy (#465) üzenetére


LukE
veterán

nem, te is beegtel;], az oveben neonhalak voltak:) Balu akvariumaban volt harcoshal.

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#471) andorpapa


andorpapa
őstag

Na, mégis kilóg a lóláb! Mert ugye senkit nem érdekel a győzelem, nem nyerni jött ide egyik versenyző sem, de mégis mi fáj a legjobban? A zsűri munkája, a végeredmény, a helyezések kérdése. Hogy is van ez?

Tényleg példát lehet venni Jam-ről. Látszott rajta, hogy ő a barkács kedvéért csinálja, látszott rajta a lelkesedés, a moddereket jellemző bolondság - eszméletlenül szimpatikus volt, a modjai pedig kiemelkedően ötletesek. Vagy a vonatos srác (bocs, a nevet már elfelejtettem) - a hozzáállása ritka korrekt volt.

Értsétek már meg! Nem a serlegekért lett szervezve az egész! Az teljesen mindegy, hogy ki nyert, ki mit kapott! Ez nem számít! Aki ezért jött, az húzza le magát! Aki olyat állít, hogy mi, a zsűri azonos beállítottságúak vagyunk, az nem ismer minket. Atust ismerem a legjobban, és kijelenthetem, hogy az ''ég és föld'' esetéről van szó, még véletlenül sem azonos a véleményünk, a végeredmény kialakításakor is kettőnk véleménye tért el a legjobban. És akkor még ott volt flatcoke, s3nki és Wizard is, tehát sok szemszögből lett megvilágítva az egész. S3nkinek pedig igaza van, hogy a tavalyi zsűrirendszer nem tetszett, most másként csináltuk, ez sem tetszett, így igazából már nincs mit kitalálni.

Ez a vélemény pedig furcsa érzést váltott ki belőlem:
''A ''mire veri magát'' beszólás a zsűrire jobban illene, tekintve hogy többen a zsűritagok közül nem tűrik a kritikát, és valamiért nagyon hozzáértőnek képzelik magukat a témában.''
Nevetséges, gyerekes, színvonal nélküli - SZÁNALMAS.

Amikor hazaértem vasárnap este, nagyon elégedett voltam, jó érzés töltött el, úgy gondoltam, hogy végre, ez tényleg nagyon jól sikerült, nagyon korrekt volt a rendezvény, rengeteg kreatív alkotást láttunk, egyszerűen király volt minden. Most kedd van, és lassan kezdem azt érezni, hogy az egész szarra sem volt jó, elment a kedvem az egész témától.

Mostantól a zsűrizéssel kapcsolatban nem kívánok semmire sem reagálni, lehet tovább sírni, sértegetni egymást, csak így tovább! Gyerünk, dobálózzunk szarral, miért is ne, jót tesz az egész hazai szubkultúrának, kifejezetten előnyös a díjazottak kedvének fokozására, és persze ez illik az érett felnőttekhez! Gratulálok mindenkinek...

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#472) zeros válasza andorpapa (#471) üzenetére


zeros
tag

az elején el szaladt velem a ló.. sorry..
csak mit 300x leírtam az zavar, hogy a modding nem csak a csicsáról szól, és ezt kezdjük elfelejteni, a másik, hogy pl én nem lettem +hallgatva, és ezért nem stimmelt az az összhang... (és ez már -pont a zsűrinek, mert így nem voltak teljesen = az esélyek.), de más is mondta, hogy elmaradt a beszámolója...
nekem ennyi a bajom az egésszel, ha ez a tendencia folytatódik, akkor a későbbiekben nem fogok nevezni, hanem szépen mutogatom az oldalamon a dógaimat, nem kell nekem cipelnem a gépemet..
a barbone ház nem 89 színben pompázott, nem világított, nem azé dílyaztátok, me csicsás, hanem mert hasznos, és szolíd...

(#473) andorpapa válasza zeros (#472) üzenetére


andorpapa
őstag

Veled és a hozzáállásaiddal semmi bajom, korrekt módon leírtad, hogy milyen hiányosságokat és problémákat vettél észre, kritikád számomra építő jellegű volt, és tényleg sajnálom, hogy csalódást okoztunk, én az egész zsűri nevében bocsánatot kérek tőled. Szerintem most minden rendben lenne, ha mindenki így állna hozzá az egészhez, mint te.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#474) zeros válasza andorpapa (#473) üzenetére


zeros
tag

kösszi most megnyugodtam..:D

(#475) Vikthor válasza LukE (#470) üzenetére


Vikthor
nagyúr

pont direkt fordítva írta, mert lüke volt az index cikk írója... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#476) Vikthor válasza andorpapa (#471) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Andorpapa, a mostani zsűrirendszer azért sokkal jobb volt mint a tavalyi, de pl. egy szervezett, előre meghatározott kérdésekkel. Mert érted, most regélhetek a gépemről, hogy miért vettem a különböző alkatrészeket, a moddolást hogyan készítettem, különböző technikákat, de ezzel akkor nagyon sok idő elment volna. Tudok én beszélni, csak nem vagyok az a szófosó... De mondom, jobb volt azért mint a tavalyi.

Viktor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#477) F7


F7
tag

Egy harmadrangú rambó filmben is töltenek fegyvert néha. Legalább egy percig :)

Fickó! Fekszessz!

(#478) Vikthor válasza andorpapa (#471) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Andorpapa, szerintem nem hozzád illő stílus, hogy ilyen kaliberű dolgokon felkúrd az agyad. Mondjuk nem ismerlek jobban, mert csak 1-2 szót váltottunk egymással a BIOMOUSE-os és a mostani NEMO gép kapcsán. Érezd azt, hogy még mindig vasárnap este van, mert azért összeségében szerintem is jól sikerült ez a dolog, leszámítva a felső emeleten lévő 50 fokot... :)) Na mind1gy, szóval ezen ne bukjál ki.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#479) baliii


baliii
senior tag

most olvastam az indexen azt a cikket... uramatyám 200ezer?? megorulok... mondjuk ha nem modding kiallitason latom a hazat hanem boltban akkor azt mondtam volna gyári... de szerintem nem erte meg a sok pénzt, mert annyival kozel sem lett jobb, mint a tobbi, már tul profi...

[Szerkesztve]

(#480) andorpapa válasza Vikthor (#478) üzenetére


andorpapa
őstag

Oké, igazad van, csak tényleg bosszant, hogy egy jó közösségi szórakozást pár ember irigykedéssel meg parasztsággal el tud cseszni.

Azt azért elmondom, hogy az általad is korrekt módon megfogalmazott észrevételek alapján máris jobban látjuk, hogy hol hibáztunk, mit kell másként csinálni legközelebb. Az ilyen visszajelzésekkel tudunk mit kezdeni, de az olyan jellegűekkel nem, hogy ''há' má' mér' ez lett az első?'', ''a zsűri megint elbaszta, nem is tudom, hogy mit képzelnek magukról'', ''megint nem nyertem, szóval tele van a tököm''.

Le lehet írni a véleményt, ráadásul nem is kell azonos álláspontot lenni a zsűrivel, ez így természetes, de azért vannak bizonyos keretek, és illik ezek között tartani a beszélgetés menetét.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#481) engusz


engusz
veterán

Aki tovább ragozza a témát, annak ellátom a baját! :) Mindenkinek legyen meg a véleménye, csak tartsa be a határokat!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#482) zeros


zeros
tag

ezt pl csak 2-en fényképezték le.. én is Edutól kunyeráltam a képet, mert még magam sem csináltam ilyent...
és tutti, hogy senki sem látta az én kis háziállatom..:D
mert nem csak halak voltak ám beépítve a mod-ba :D

(#483) Vikthor válasza andorpapa (#480) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ez így van, de vannak itt a PH! fórumán kevesebb telet megélt egyének is... :D Nekik még nehezebb kifejezni magukat talán... :)) Majd kinövik. Remélem a következő moddommal az eddigi ''BIO'' vonalat is überelni fogom... :DD Majd eldönti a közönség... :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#484) Vikthor válasza zeros (#482) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Te is beléptél a biocsapatba? :) Tényleg hol volt a kisállat és mi volt az? Nem is mondat, pedig én kérdeztem, hogy mi van a dobozban? :))

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#485) zeros válasza Vikthor (#483) üzenetére


zeros
tag

komposzálóba építesz pc-t?

(#486) engusz válasza Vikthor (#483) üzenetére


engusz
veterán

Jópofa ez a ''bio'' dolog. Csak nehogy elkapjanak az állatvédők! :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#487) Vikthor válasza zeros (#485) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Hát az igazat megvallva, elég közel jársz az igazságot, de majd szeptemberben meglátod... :D Vízből most már nekem is ennyi elég volt... :DDD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#489) Vikthor válasza engusz (#486) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ne izgulj, azokkal nem kell foglalkozni, mert a halak jól érezték magukat, hisz köztudott, hogy a neonhalak elvesztik a színüket, ha stresszesek, vagy ha vmi gáz van. Izgultam is emiatt, mert igen érzékenyek a víz hőmérsékletére is. Az ideális a 28-30 fokos víz. Folyamatosan szemmel tartottam őket, és jól bírták. Otthon van egy 100 literes akváriumunk, szóval oda visszakerülnek. Amúgy megjegyzem ott volt az a srác is aki az egér miatt beszólt nekem, most is mormogott magában egy sort :DDD én meg húztam a csíkot, nehogy észrevegyen... nem kellenek nekem a kellemetlen és főleg felesleges konfliktusok. Az állatvédőket meg üdvözlöm... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#490) Vikthor válasza zeros (#482) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Nemmondod! A filenévből ítélve tényleg egy pók volt a gépedben? De komoly. :))

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#491) engusz válasza Vikthor (#489) üzenetére


engusz
veterán

Egyszer majd elszöknek, mint a Némó nyomában című mesében. :D Egyébként tényleg nagyon tetszett.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#492) zeros


zeros
tag

majd otthon beigazítom lejárt a melóidőm..

(#493) Vikthor válasza engusz (#491) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Nekem meg a kis moddolt casesticker helyére került ''logód''! :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#494) Satan-Claus


Satan-Claus
senior tag



Csak egy gyors szösszenet, amolyan ''így láttam én és most összefoglalom'' alapon.

1. Csodálatos dolog, hogy a szerverzők mennyi időt és energiát fektettek ennek a rendezvénynek a megszervezésébe, a kiállítók felhajtásába. Köszönet Nekik, nélkülük most ennek a topic-nak a helyén egy színvonalas ''milyen hűtőt vegyek a bartonomra vazze?'' topic lenne. Amikor őket bántjátok, gondoljatok bele abba, hogy mi lenne, ha a sok szívás helyett inkább Ők is otthon maradtak volna Mónika show-t nézni...

2. Nem reméltem, hogy van esélyem idén a győzelemre, ugyanakkor nagyon örültem neki. A házzal rengeteget dolgoztam, minden porcikája saját ötletből fakad, mégha igénybe is vettem profi segítséget a megvalósításához. A fényezőnek valóban azt mondtam, hogy Alfás-ra fújja, :) azzal a színnel (Alfa Rosso 130), aztán azzal a lakkal amit én vettem és adtam a kezébe.. Mert ugye ez volt a cél. Azt hiszem ha rábízom a kreatív munkát, akkor maradék hupikékből és ciklámenből dobta volna össze. (Bocsánat Béla bá'. :D) Festhettem volna én is a házat, de nem azért nem tettem, mert lusta állat vagyok és inkább mással dolgoztatok, hanem mert tudtam, hogy nem lett volna olyan szép, mint amilyennek megálmodtam. Márpedig ebből nem engedek.

3. A Senerit-et akkor lehetne kárhoztatni, ha a modderekkel ráfujatta volna a saját logóját a házak oldalára 50x50-es méretben, de ez annyira nem róluk szólt, hogy ők ajánlották fel, hogy a pólót is csak az eredményhírdetésre vegyük fel, hogy véletlenül se vetődjön fel az, hogy ezzel akarná valaki befolyásolni a zsűrit. (Természetesen azt is titokban kellett tartanunk, hogy mi voltunk a támogatottak, egészen az eredményhirdetésig egymásról sem tudtunk.)

4. Többek morgolódást megértem, egyes házak szerintem is díjat érdemeltek volna. Modderé nem tartozik ezek közé az alkotások közé. Szánalmas a vergődése, az oviban volt divat magunkat a földhöz csapkodva kisírni magunknak az áhított játékot. :(

5. A zsűritagok közül tudtommal Atus az egyik legelső hazai modder, ő már akkor vagdosott, amikor nekünk a moddolás még csak annyit jelenett, hogy Donaldos matricát ragasztottunk az iróasztal szélére. Andor fiatal kora ellenére az egyik legelismertebb független PC hűtéstechnikai szakember, számos cikket publikált a témában, és a gyártók már a magyarországi megjelenés előtt elküldik Neki az új hűtőiket. Sajnos a többieket nem ismerem közelebbről, de biztosan ők is értenek ahhoz amit csinálnak, és joggal tagjai a zsűrinek.

6. Összel szintén részt veszek a versenyen, és mindet megteszek, hoyg ismét dobogóra kerüljek. De ha ez nem sikerülne akkor bár csalódott lennék, de aki egy becsmérlő, vagy akár elégedetlen mondatot lát vagy hall tőlem, annak gyereket szülök (bár igaz, hogy rondát, és a festését sem vállalom). :)

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#495) redsas válasza Satan-Claus (#494) üzenetére


redsas
tag

Az www.index.hu oldalon ,van beszámoló a versenyről!!(képekkel)

qamu74///http://qamu74.deviantart.com/

(#496) Vikthor válasza redsas (#495) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Jaja, azt már néztem én is, de mivan a Radikalmodossal és a PH!-s cikkel, remélem azért az is elkészül...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#497) atus válasza Vikthor (#496) üzenetére


atus
senior tag

Ha valakinek van kedve, megírhatja, én letettem róla a fent említett okok miatt.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#498) Vikthor válasza atus (#497) üzenetére


Vikthor
nagyúr

:O :O :O

Na, szerintem alszol rá 1-2 napot, aztán vmikor csak megszületik a cucc. Plíííz. :P

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#499) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Hi all! plz szúrjátok be az első három helyezett képét vagy ha nem is szúrjátok be plz mondjátok el melyik lett az első 3?
előre is thx

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#500) Vikthor válasza kíváncsi (#499) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Pl. [L]http://hardwareoc.hu/kepek/roadside/mod_tech_hall_2/index.html[/L]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.