Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok modder barátaim!

A fenti dátum a második Magyar Tuning És Modding Kiállítás / Verseny-re vonatkozik. Lehet, hogy már tudjátok, de azért nem árt emlékeztetni rá. Én már nagyban készülök rá, bár a fő attrakcióm még hátra van, de valószínű kész leszek vele. Ti jöttök erre?

Viktor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) Mec


Mec
aktív tag

Naná.
Nevezek is egy Codegen 7014 házzal, mármint ami lett (lesz) belöle.

mecsystem.uw.hu

(#3) Wyco


Wyco
tag

Én egy CDG 6054L -el :)

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#4) divot


divot
veterán

Érdekel. De hol lehet részleteket megtudni a ramazuriról?

(#5) g4dg3t válasza Vikthor (#1) üzenetére


g4dg3t
senior tag

En is ott leszek ahogy az elson is :) Talan most mar indulok is vmivel...van egy nagyon yo 5letem, de nem biztos hogy kesz leszek vele idoben :(

(#6) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Én a Figyelő magazinban olvastam egy cikket erről, és Juhász Edvárd-ról (radikalmod.hu szerkesztője) is van egy kis rész a cikkben. Ismét a Karton Galériában lesz a rendezvény. Többet nemtudok.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#7) zeros


zeros
tag

Én is ott leszek, és úgy mint tavaly, megint saját házzal, csakis a én zERo-ról kezdem a kuckó építést...
Ez a dátum mennyire hiteles??
Megint a kartonba. .:(
Ez szomorú, mert szerintem idén legalább 2x annyian leszünk.. :)


[Szerkesztve]

(#8) Mec válasza zeros (#7) üzenetére


Mec
aktív tag

Ja, ott alig volt hely, már tavaly is....na meg meleg is volt....

mecsystem.uw.hu

(#9) Vikthor válasza zeros (#7) üzenetére


Vikthor
nagyúr

A Figyelő szerint igen ott lenne a cuccos... szerintem kérdezzük meg Edvárdot, hogy mi a pálya. Ő biztos pontosat tud mondani, mert ő szervezi nagyrészt az egészet szerintem.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#10) Mec válasza Vikthor (#9) üzenetére


Mec
aktív tag

Hát akkor nosza. Bár, ha a dátum tuti, akkor még ráérünk.

mecsystem.uw.hu

(#11) modd3r válasza Vikthor (#9) üzenetére


modd3r
őstag

Örülök, hogy mégiscsak eljössz... :)

(#12) Vikthor válasza modd3r (#11) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Jaja, bár egy teljesen új házzal. Netti házikója már Robekrinél van... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13) Mec


Mec
aktív tag

Bocs, de valaki átírhatná valami többetmondóra a téma nevét...

mecsystem.uw.hu

(#16) Mec válasza Kalandor (#14) üzenetére


Mec
aktív tag

Zsír.

Nekem még festenem kellene. Tegnap néztem festéket a Tesco-ban, 1100 pénz....

mecsystem.uw.hu

(#17) engusz


engusz
veterán

Idén nem megyek géppel. Bár azóta változott benne egy-két dolog. De tapasztalatból tudom, hogy nem érnék vele túl sokat. Egyik kategóriában sem.

Én viszont csak azért moddolok, hogy jó vagy mégjobb legyen a hűtés. Persze a kinézet sem az utolsó. Viszont külön a versenyre nem tuduk sajnos készülni. A terveimhez sok (nagyon sok) pénz kellene..! :(

Majd legközelebb! :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#18) Mec válasza engusz (#17) üzenetére


Mec
aktív tag

Mizu a poliamiddal? :P

mecsystem.uw.hu

(#19) engusz válasza Mec (#18) üzenetére


engusz
veterán

Anyumnak kellett volna küldenie e-mail-t a címmel és telefonszámmal. Még nem jött meg. Ha hazaér (személyesen) majd zaklatom miatta.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#20) Mec válasza engusz (#19) üzenetére


Mec
aktív tag

Oksa. Na én lépek, lassan lejár a munkaidöm, otthon meg nincs net, csak wap. Szal mailt dobj majd, holnap meg elmegyek venni, aztan meg Dr.Dekopir is dolgozni fog egy kicsit...... :DD

mecsystem.uw.hu

(#21) b0unCe


b0unCe
aktív tag

talan meg en is indulok. Hogyha olyan lesz a a mezony mint a multkor akkor meg elokelo hely is lessz. de ez nem valoszinu :(
holnap bemegyek egy muhelybe es ki sem jovok aprilis kozepeig :DD

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#22) AdamComp


AdamComp
csendes tag

Valaki tudna nekem olyan infot adni hogy hol lehet nevezni??:F
Lenne egy házam megnézném mit tud!:))

www.hwguru.hu - tesztek, bemutatók, hírek....

(#23) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Hát, sajna addigra nem lesz készen a plexiházam, de ha nyáron lesz, akkor beszélek az anyámmal, és leverek mindenkit. :))

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#25) AdamComp


AdamComp
csendes tag

Azt nézik hogy milyen tipus a videókártya meg hogy mennyin megy a proci?

www.hwguru.hu - tesztek, bemutatók, hírek....

(#26) flatcoke


flatcoke
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Egy kis türelmet kérek még tőletek, nemsokára készen lesz a rendezvény információs oldala, és ott minden kérdésetekre választ kaptok..., azokra amelyek itt felmerültek, és mivel igen részletes lesz az oldal, bízom benne, hogy minden más kérdésre is.

Addig is modder üdvözlettel!

Flatcoke

Kite, modding, iPhone

(#27) engusz válasza flatcoke (#26) üzenetére


engusz
veterán

Jó hírek ezek! :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#28) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Én is betolom magam oda!!! ;]

Bár egyelőre még nem vmi extrább cuccal, mert ''időm mint a tenger'', de azért legalább ott leszek!

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#29) atus7377


atus7377
tag

Érdemes lenne elvinni a házam?

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#30) Dokibá


Dokibá
aktív tag

Én is jövök!:t

Dokibá

(#31) rATdrAgOn


rATdrAgOn
senior tag

OFF

Ize, a moddolt vasnak mukodokepesnek is kell lennie? :)

ON

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#33) anulu


anulu
félisten

Én tuti kinézek. Azt nem tudom, hogy Lódarazsat (gépem :DDD) is viszem-e, de ha kész lesz addigra a mod (amihez már csak pénz kéne, mert 5let megvan...), akkor viszem hónom(?) alatt.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#34) TitiRii


TitiRii
senior tag

ááá
uristen
fel kell gyorsítani a borg projekteket!!!
az elsön csak mint néző voltam jelen
a másodikon indulni is akarok! :)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#35) AdamComp


AdamComp
csendes tag

Nekem már félig kész van de majd addigra befejezem azt kiviszem mutatóba! :DD:DD

www.hwguru.hu - tesztek, bemutatók, hírek....

(#36) Horny256 válasza Mec (#2) üzenetére


Horny256
aktív tag

Van már konkrét elképzelésed?
Nekem is 7014-s házam van de tanácstalan vagyok a ventikkel kapcsolatba.
Olvasom a fóromokat de,hogy a ventiket hova helyezem még mindig nem tudom hol volna a legjobb.
Még az előlappal nem vagyok kibékülvel.

(#37) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

még kell plexizés meg festés kicsi....meg izélése az izéknek, pár apró dizájnelem a KR feelinghez meg apró hibák ecsetelése, és zsír lesz!!!

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#38) _George válasza Vikthor (#1) üzenetére


_George
senior tag

én is szeretnék menni, bár ezt még sokminden befolyásolhatja.
nekem már ''készen'' van a művem, de azért addigra még alakítok rajta valamit :)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#39) b0unCe válasza Kalandor (#24) üzenetére


b0unCe
aktív tag

semmi gond nincs vele. kicsit kevesen voltak es nem volt tul sok extravagans haziko. a tiedet orommel lattam az elso helyen. A mostanin uj housal indulsz vagy tovabbi mod?

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#41) b0unCe


b0unCe
aktív tag

tuning kategoriaban inkabb a szazalekos teljesitmeny novelest kene nezni. Mertha nem azt nezzuk akkor onnantol kezdve penzfuggo az egesz. en 60%-ra torekszem. es lehetnekulon vizhutes, leghutes, (resztvevoktol fuggoen) nitrogen, kompresszoros stb.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#42) AdamComp válasza b0unCe (#41) üzenetére


AdamComp
csendes tag

El tudná nekem mondani vki hogy milyen kategóriák lesznek?:(

www.hwguru.hu - tesztek, bemutatók, hírek....

(#44) b0unCe válasza Kalandor (#43) üzenetére


b0unCe
aktív tag

sajnos. de ha iden lesznek akkor indulok. mert a jo oreg 1700+ sok mindenre kepes. :Dvolt egy otletem amit kesobb elvetettem nehez kivitelezes miatt.
hatha valakinek jol jon leirom.
az oldallapot es a tetolapot le akartam szedni a festeket, majd lepolirozni es utana lelakkozni. Nagyon jol nez ki. egy kis darabon megcsinaltam (a kivagott oldallap maradvany) Csak rohadt sok ido :(

a masik hogy le akartam nikkelezni/kromozni de ez meg rohadt draga. Szoval nem akartam festeni mert ahoz nincs tehetsegem. Ez meg kivitelezhetetlen. :(

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#46) atus válasza b0unCe (#44) üzenetére


atus
senior tag

Örömmel látom, hogy pezseg a modder élet. :)

b0unCe: Polírozott, szálcsiszolt, sőt krómozott oldallapot (sőt egyész házat) is készítettek már, szóval annyira nem kivitelezhetetlen, meg nem is új. A festéket meg vagy lemaratni vagy leégetni érdemes, csiszolni mazochizmus. :t

A százalékos dolog szerintem is értelmesebb lenne, sőt mondhatni csábító. ;] Már tavaly is azt hittem, hogy úgy lesz, aztán mégse. Ez olyan dolog, hogy elhozok a kölcsönbe egy 3.4-es procit egy high-end lappal - über vízhűtéssel és legyakok mindenkit a félmilliós cuccal. Értelmetlen. A tuningnak pont hogy nem a nagy értékű hardver a lényege, hanem a csóróbbak a legolcsóbb cuccokat próbálják meg minél nagyobb mértékben gyorsítani. Az 1700+ kitűnő példa. Még ma is azt hajtom, és elég jól bírja az iramot.

hamár homár:
Modder üdvözlettel,
atus
;]

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#47) b0unCe válasza atus (#46) üzenetére


b0unCe
aktív tag

polirkorongal polirozom a poliroznivalot :D es hat... kicsit sok ido.
a festeket homokfuvovakl gondoltam, de azt megnehezebb polirozni
szoval lehet hogy lemarom valami savval.
meg az is lehet hogy siman festekleszedes utan csiszolom es akkor durva fem hatast kelti es megiscsak eccerubb.

kerdesem: lakkozzam? vagy folit ra? vagy esetleg valami elvetemult dolog?

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#48) Dracula


Dracula
senior tag

Hát én ott voltam az elsőn. Nem nyerni mentem (nem is nyertem volna, bár volt modding a házamon), hanem hogy megnézzem mások munkáit, jó társaság, és meg is hívtak a RM-ról.

Szerintem a 2.-ra csak mint nézelődő megyek ki. Nem hinném, hogy lenne értelme ugyan azzal menni. :D

Üdv!

(#49) zeros


zeros
tag

én tutti ot leszek, az egyik házam má 80%-os,de majd meglátjátok :)
előre annyit,picit pontosabb lett mint a tavalyi kuckóm..
Én má alig várom nagyon kíváncsi vagyok, ki mot csinált.. :)
Meg remélem többenis leszünk, mint tavaly, hogy fogunk elférni az relytély.. De yó buli lessz :)

(#50) modd3r válasza Vikthor (#12) üzenetére


modd3r
őstag

Most is egy ''állatos'' házra számíthatunk ? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.