Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Spirit


Spirit
őstag

Sziasztok!Unatkozok,mint állat, a napjaim lan-el telnek. Családi gondok miatt sajnos rengeteg elmaradásom volt a suliban, és ha minden órán irattak volna velem dolgozatokat, se sikerült volna osztályozhatóvá tenni...így hát gimi utolsó éve halasztva szeptemberre..belegondolni is rossz.

Gondoltam elmennék valamerre melózni, de ötletem sincs, hogy végzettség nélkül merre tudnék...Valami kis pénz sem ártana, de az unaloműzés lenne a fő ok.
19 nem rég múltam(évvesztes,most az évhalasztás..wáá) ,és mivel jelenleg nem vagyok tanuló,így a diákmunka sem jöhet szóba..Na ilyenkor mi van? Imádom a hardware-eket, és a számítástechnikát, üdítő dolog lenne,ha pl. egy üzletbe elmehetnék eladónak...

Mondjatok valamit,mert megőrülök itthon:))

(#2) -Jackson- válasza Spirit (#1) üzenetére


-Jackson-
őstag

ribancoskodj öreglányoknak. jól megfizetik

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#3) Notes válasza -Jackson- (#2) üzenetére


Notes
senior tag

B@z+! :DDD

Hajnali fél négykor csak így?

Romanes eunt domus!

(#5) erdeya válasza Spirit (#1) üzenetére


erdeya
senior tag

Valamelyik spanod elmegy diákmunkára jelentkezni (pl. szórólap, rakodás etc.) de te melózol helyette. Ő meg majd adja a zsét (vagy eleve a te bankszámlaszáodt adjátok meg).

A kutya sem fogja ellenőrizni. Tapasztalat...

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#6) Vitus válasza Notes (#3) üzenetére


Vitus
őstag

Csak a régi szép emlékek és a tapasztalat... :DDD

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#7) Thunder78 válasza Spirit (#1) üzenetére


Thunder78
senior tag

Elhiszem, hogy szeretnél egy üzletben melózni, de a helyzet az, hogy a számtech üzleteknek nem ilyenkor van a dömpingjük. Ergo nem kell nekik kisegítő munka.
De azért próbálj meg bekopogtatni, mindenhova, ahogy Kalandor is tanácsolta. Tuti felvesznek :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#8) Agostino


Agostino
addikt

Barátom most ment szalag mellé telóket gyártani. Egész jól fizetik, de három műszak. Ha bírod a strapát, akkor megpróbálkozhatsz vele.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#9) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Haverjaim nyáron egy hűtőházba szoktak elmenni melózni,a paradicsomokat kell válogatni,meg hasonló okosságok,ha éjszakai műszakban vannak+a szombat-vasárnap helyett a hétfő-kedd a szünnap,akkor 90k-t is elhoznak egy hónapban :Y
Ilyesmit keress sztem.

(#10) Loretto válasza _Volkovy_ (#9) üzenetére


Loretto
veterán

Anno 1 haver ment ki nyáron Németországba ugyailyen meloba. Megviselte a hőingadozás... de jól keresett :)

Soirée...

(#11) TéKrys válasza Thunder78 (#7) üzenetére


TéKrys
senior tag

Ez igaz, nyáron pang a piac. :O NYáron rengeteg más meló van fiataloknak. Nem fontos a diákmeló. Éttermekben mosogatni, szórólapkihordás...

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#12) etilin


etilin
aktív tag

A Balcsin meg nállunk H-szob mindig van valami nyári meló. Árulni a giccset a németeknek.

Ej, God Vazzeg és egyéb sokak hun vannak, he?

(#13) TéKrys válasza etilin (#12) üzenetére


TéKrys
senior tag

Ja a fürdő előtt. Kíméletlen meló: reggel 9-10től este 9-10ig. 7végén meg amíg vannak fenn.

csak most látom hogy szoboszlói vagy, testvér :C Üdv.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#14) Spirit


Spirit
őstag

Na látjátok, ennyire el vagyok foglalva..most ébredtem...
Akkor már inkább meló, amit ugye a gépre fordítanék :DD
Tavaly nyáron a kékhalban egy 16 körüli kissrác szolgált ki...

A kopogtatás meg fura dolog, életemben nem kerestem ugye még melót, és nincs pofám sehova odamenni, hogy ittvagyok, jönnék, papírom nincs, érettségim még nincs.... tök égő :DD

A gyűrődést bírom, 2 éve apámnál a Budafoki erőműben dolgoztam.3:20-kor keltem minden nap, fizikai meló, du. 5-kor már ágyban voltam.

4 hónap alatt egy 200-ast gondoltam összepakni, és alaplap+proci+mem+vga csere a borongós,téli napokra készülve...utálom a nyarat:)

(#15) Spirit válasza Kalandor (#4) üzenetére


Spirit
őstag

Nem tudom eldönteni,hogy ezt a hozzászólást komolyan gondoltad, vagy irónikus akart lenni...

(#16) Spirit válasza _Volkovy_ (#9) üzenetére


Spirit
őstag

Igen-igen...vagy valami genyó munkát szeretnék 'sokér :DDD , vagy valami kellemesebbet, kevesebbért(pl eladó)

Mondhatnál valami részletesebbet is erről, és hol lehet ilyeneket találni:)

(#17) Agyasima válasza Spirit (#15) üzenetére


Agyasima
senior tag

Komolyan gondolta, és igaza is van. Aki keres talál...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#18) Versus123 válasza -Jackson- (#2) üzenetére


Versus123
aktív tag

ööö erről tudnál valami konkrétumot mondani?

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#19) CuKoR válasza Spirit (#1) üzenetére


CuKoR
senior tag

Eléggé optad a vezérf****t... most még félig normális modon le tudtál volna érettségizni.....
Azért komolyabban utána nézhettél volna h mi a következménye annak h egy évet halasztasz !!

[Szerkesztve]

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#20) tiv83us válasza CuKoR (#19) üzenetére


tiv83us
veterán

Hiaba nezelodik utana mi a kovetkezmenye, ha egyszer csaladi okok miatt igyse-ugyse tudta volna befejezni az evet. Az ilyenfajta hsz-ektol nem lesz okosabb akarhogy szopkodja a ''vezerfaszt''...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#21) Thunder78 válasza tiv83us (#20) üzenetére


Thunder78
senior tag

Cukor szerintem arra gondolt, hogy nálunk jóvőre megváltozik az oktatási rendszer és sokkal nehezebb lesz leérettségizni. Ha jól tudom ... mát ugyan kinőttem belőle, de hallok ezt-azt.
Az, hogy miért nem tudta befejezni az évet ... szorri ... az ő problémája, nekem tulajdonképpen semmi közöm hozzá :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.