Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) uzsz


uzsz
senior tag

Nem régiben vettem egy ilyen PRIMEII házat, ami nagyon jól néz ki, de semmit nem tudok róla. Nem találtam hivatalos oldalt sem, csak vmi kínai krix krax-os akármit. Valami moddingra lennék kíváncsi, hogy ezekből mit lehet kihozni. Ha van tapasztalatotok ilyen házakkal, v tudtok vmi zséér címet, ahol +9nézhetném légyszives írjatok! THX.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#2) klewy válasza uzsz (#1) üzenetére


klewy
aktív tag

Sok szerencsét!
A fateromnak vannak STIHL-jei,meg dekopír fűrésze,meg BOSCH fúrója, meg hegesztőpákája is meg HILTIJE meg BLEKKENDEKKERE.Ezzel menni fog-odaggyam?
Összedobunk egy jó kis chainsaw-woodman-carpenter-überbrutal-hájspídű házmodot!
:)) :DD

music4ever

(#3) uzsz válasza klewy (#2) üzenetére


uzsz
senior tag

Lehet hogy majd vmikor sort kerítünk rá és szanaszéjje fűrészeljük meg daraboljuk a házat

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#4) Gismo válasza uzsz (#3) üzenetére


Gismo
addikt

Képet róla?
Az címben megadott zé a márkája? Nemlehet, hogy az egy nevesebb gyártó primeii típusú háza?
Mien táp van benne? (Ez talán mond valamit az eredetéről)
Mikor hol mennyiért vetted?

(#5) [w] válasza klewy (#2) üzenetére


[w]
őstag

off on
lewy, remélem már meggyógyultál! nekem nem tudnál segíteni? :U vagy zárjam le a dolgot magamban? :(((
off off

cmdr PETER W. VOLKOV

(#6) uzsz válasza Gismo (#4) üzenetére


uzsz
senior tag

A házra az van írva, hogy PRIME2, ezen kívül nem láttam rajta semmit. Tápnélkül vettem, mert az van. Így kerülr 8000Huf-ba. Mindjárt nézek képet.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#7) uzsz


uzsz
senior tag

Itt a kép: www.pr114.co.kr/p_images/ case_primeII-01.jpg

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#8) uzsz


uzsz
senior tag

Azaz bocs, itt van:http://www.pr114.co.kr/pr114/brand_detail_view.html?stockno=7231 Az az ezüwt színű.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#9) klewy válasza [w] (#5) üzenetére


klewy
aktív tag

Ezek vannak:
Alabama promo-feldolgozás.3 db remix
Ballet dancer-eredeti

Egy nagyon égő dolog történt ami az én bénaságom.
Akiktől nekem 5 albumom van, azt TWINZ-nek hívják és nem TWINS-nek,ők 2 néger rapper.
Very sorry....nagyon ég a pofám...... :(

music4ever

(#10) uzsz válasza klewy (#9) üzenetére


uzsz
senior tag

Gyerekek! Mért w topicomban tárgyaljátok meg, hog kinek mi van?

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#11) klewy válasza uzsz (#10) üzenetére


klewy
aktív tag

Off kimaradt-így jó?
OFF
'' #9-es hozzászólás''
ON
:DD

music4ever

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.