Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mit tegyünk, ha a kedves bántalmaz? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) hardy01


hardy01
csendes tag

Szomorú téma, de ...

(#2) Adrian Mole válasza hardy01 (#1) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

pl nem nevezném kedvesnek... és akkor még finom voltam.

42

(#3) pilóta válasza hardy01 (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Feljelenteni! Elküldeni a halálba, ha meg már férj, akkor elválni.
Nem ember az ilyen... :(((

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4) h@desz válasza hardy01 (#1) üzenetére


h@desz
tag

Add neki vissza ok akartak az egyenlo jogokat akkor viseljek is el ;]
Egyebkent komolyan:Nekik szabad egy no meg uthet egy ferfit de forditva SOHA.Meg akkor sem ha reszeg mert ez nem kifogas ez egy hulye indok es sokan ezt hasznaljak fel hogy vedjek magukat azok egy gyava szar alakok es kesz.Aki meg nem reszeg es ugy ut meg egy not hat egy ilyennel szivesen talalkoznek!

Azért vagy itt, hogy mindent láss, hogy értsd a szót, olvasd az írást, azért vagy itt, hogy mindent megtanulj

(#5) Esmein


Esmein
nagyúr

Nőt ütni a legnagyobb szégyen, ne hagyd soha, hogy visszakönyörögje magát és ne hagyd hogy előrángassa a szép emlékeket, meg ígérgessen. Mielőbb hagyd ott, aki egyszer megüt egy nőt, megüt többször is.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#6) tildy válasza Esmein (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet oka is van ám:U
Néha azért egy pofon (és nem több) észhez tud téríteni mind nőt mind férfit egyaránt:U
(Persze nem erősen, és max egy, úgy hogy ne fizikailag, inkább lelkileg fájjon)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) Totyi válasza hardy01 (#1) üzenetére


Totyi
őstag

Régen is bántott?Vagy ez az új divat nála?
Beszéld meg vele...hátha.Csatlaokozok az előttem szólókhoz.Az ilyen nem normális ember.Nekem eszembe sem jutna bántani a bnőmet.-de vki biztos így gondolja:pénz számolva,asszony verve jó.Szvsz ez a primitív és buta emberek hobbija.

(#8) luciferc válasza hardy01 (#1) üzenetére


luciferc
őstag

hagyd ott, ennyi. Az olyanokból lesz később a férjgyilkos, aki nem hagyta ott időben az agresszív véglényt.

(#9) lorcsi válasza h@desz (#4) üzenetére


lorcsi
veterán

''Aki meg nem reszeg es ugy ut meg egy not hat egy ilyennel szivesen talalkoznek!''
Ott mennek melletted az utcán....

(#10) Esmein válasza tildy (#6) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nincsen olyan helyzet ami engem arra késztetne, hogy kezet emeljek egy nőre. (talán csak akkor ha 5 centivel magasabb meg 45-ös karja van és meg kell védenem magam)
Gyáva sz*r dolognak tartom az ilyet.

Se pofon se semmi. És a lelki fenyítésnek sem vagyok híve, főleg nem olyan valakivel szemben akivel esetleg együtt élek mondjuk.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#11) Agyzuzo válasza tildy (#6) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Igen, de ha mégsem, akkor jön a derékszíj, aztán a vascső, kés, etc... És ha az is kevés, jól fejbe kell durrantani. Érted, mire célzok? :U
Ahol a szavakkal nem lehet célt érni, oda felesleges az erőszak, mert az értelmi színvonal lenn van a brekusz feneke alatt.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#12) luciferc válasza tildy (#6) üzenetére


luciferc
őstag

egy megfelelő időben adott egyetlen nem túl nagy pofon még esetleg, egyeseknél, spéci helyzetben (nálam mondjuk soha). De a másodiknál (akármikor is legyen az) már csomagolni kell. Vagy a pofon miatt a pofon ütöttnek, vagy a pofonra való ok miatt a másiknak. szvsz

[Szerkesztve]

(#13) ByB válasza hardy01 (#1) üzenetére


ByB
addikt

Hardy, mint UMF?

(#14) anaqer


anaqer
veterán

''Szomorú téma, de... ''

...de MI?

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#15) Esmein válasza anaqer (#14) üzenetére


Esmein
nagyúr

Itt ugrik be a fantázia :D Találd ki a végét és válaszolj rá c. topicunkat élvezhetik ismét :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#16) ladybug


ladybug
őstag

Semmilyen jellegű testi fenyetést nem tartok jónak, célravezetőnek, sőt. Ha egyszer megütött, meg fog ütni máskor is. Lehet, hogy később, de az is lehet, hogy nemsokára ismét.
Tisztázd vele a dolgokat, és hagyd el. Ennek nem lesz jó vége.:(

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#17) I_Am


I_Am
veterán

Csak egyet nem értek. A nyito hozzászólásban miért nincs kifejtve konkrétabban a téma. Igy megint csak egy felesleges totyikkal több. :U

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#18) faster válasza Esmein (#15) üzenetére


faster
nagyúr

Sok értelme viszont így nincs neki. Azt sem tudjuk, történt-e valami, így viszont elég nehéz okosat mondani.

(#19) divot válasza I_Am (#17) üzenetére


divot
veterán

Majd Tildy kifejti... :DDD

(#20) Szőrös 


Szőrös 
veterán

No mi az modik elhagytátok a kulcsot ? :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#21) Snoop-y válasza tildy (#6) üzenetére


Snoop-y
veterán

Hmm hát nem tudom...
Nálam egy pofon sem fér bele.Elég megalázó dolog és ha nem tudsz egy embert meggyőzni vmiről akkor egy pofon sem fog segíteni.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#22) Esmein válasza Szőrös  (#20) üzenetére


Esmein
nagyúr

Várjuk ki, hátha kifejti az álláspontját.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#23) BLiNk3r


BLiNk3r
senior tag

és most miből vágjátok ilyen biztosan, hogy hardy nő? :F

vagy én siklottam el vmi felett?

(#24) szucsi


szucsi
őstag

kaccsoja ki :O

(#25) Esmein válasza BLiNk3r (#23) üzenetére


Esmein
nagyúr

Láttál már _férfit_ akit bátalmazott a kedvese ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#26) Agyzuzo válasza Esmein (#25) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Jártál te már Ukrajnában? :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#27) szucsi válasza Esmein (#25) üzenetére


szucsi
őstag

igen, de a kedvese is férfi volt :Y:O:U

(#28) Szőrös  válasza Esmein (#25) üzenetére


Szőrös 
veterán

Mai világban már semmin sem kell csodálkozni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#29) BLiNk3r válasza Esmein (#25) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

hát persze...egy csomó szerencsétlen csaaavót csapkod az asszony :D

még az utcán is láttam ilyet...csak nem mindig a férfi az úr a háznál...

[Szerkesztve]

(#30) Esmein válasza Szőrös  (#28) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hát én elég papucs típus vagyok de próbálna egyszer megütni, tuti nem látna viszont.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#31) Pet_i válasza hardy01 (#1) üzenetére


Pet_i
senior tag

Én nem tudom elképzelni, hogy valaha is kezet tudnék emelni a kedvesemre. Szerintem aki ilyet tesz, az nem való nő mellé.

(#32) h@desz válasza lorcsi (#9) üzenetére


h@desz
tag

Kotozkodes az megy latom!
De ha igy jobban tetszik:ha tudommasom lenne arrol hogy egy ferfi megutott egy not es talalkoznek vele.....

Azért vagy itt, hogy mindent láss, hogy értsd a szót, olvasd az írást, azért vagy itt, hogy mindent megtanulj

(#33) h@desz válasza Esmein (#25) üzenetére


h@desz
tag

Latni nem lattam de az unokatestverem egyszer haza vagta a palijat egy jobb egyenessel:D.Meg is erdemelte.

Azért vagy itt, hogy mindent láss, hogy értsd a szót, olvasd az írást, azért vagy itt, hogy mindent megtanulj

(#34) tildy válasza Agyzuzo (#11) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát hát...
Azért nem feltétlenül. Pl. én is lehet rábvernék a gyerekem kezére majd, ha pl. piszkos kézzel akarna a szájába nyúlni (vagy esetleg k.gumit rakna a szájába) ez még nem jelenti azt hogy vascsővel is megverném.
PErsze lehet nem ez az általános hogy az ember egy pofonnál megáll, nálam szerencsére ennél több nem volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35) VladimirR válasza Esmein (#15) üzenetére


VladimirR
nagyúr

imho arra celoz, hogy ez a topic semmire nem lesz jo, csak:
-egymasnak ugrasztani a nepet
-anyazni

most megyek, es nyitok egy par temat:
-ehezes
-tomegbalesetek
-termeszeti katasztrofak
-villam csapott a riska tehenembe

a nyitopost pedig mindnel a kovetkezo lesz:
szomoru dolog, de...

(#36) divot válasza h@desz (#32) üzenetére


divot
veterán

Hát, pedig mi egyszer a kedvesemmel rendesen összeverekedtünk. Nyolc éve vagyunk együtt, öt éve házasok, és ez volt az egyetlen eset, mondjuk ez nem bántalmazás volt, hanem egyszerűen egymásnak estünk. Furcsa, hogy utána egy rakás dolgot megbeszéltünk, ami valahogy korábban belénk szorult kibeszéletlenül, és sokkal jobb lett a kapcsolatunk. Azon az estén valahogy kinyílt egy szelep, igaz, elég csúnya körülmények között, és kitódult rengeteg feszültség. De kellett egy hét, mire tudtunk az egészen nevetni.

(#37) tildy válasza divot (#19) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem fejtem ki.:P

Kiváncsi vagyok , hányan kaptatok otthon egy atyai pofont, és hányan utáltátok emg emiatt szüleiteket. Vagy kinek csaptak ráa kezére olykotr olykor.

Az erőszakot gyűlölöm, de bizony van oylan helyzet mikor az az egy darab nem túl erpős pofon kell oda.
snoop-y: nekem segített.
Kicsit leül tőle az eber és elgondolkozik.

a félreértések elkerülése végett : én arra gondoltam, amikor a párunktól kapunk egy megkésett atyai pofont.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38) faster válasza divot (#36) üzenetére


faster
nagyúr

Nem baj. Irtsuk ki a szélsőségeseket!

Igaza van VladimirR-nek, zárni kéne.

(#39) faster válasza tildy (#37) üzenetére


faster
nagyúr

Nem atyai pofonokról van szó, hanem bántalmazásról, egyik felnőtt ember megüt egy másik felnőtt embert.

Illetve, ami gond, azt sem tudjuk igazán, miről van szó, konkrét esetről, súlyosról, vagy csak egy s*ggrepacsiról, vagy pedig témafeldobásról.

[Szerkesztve]

(#40) Esmein


Esmein
nagyúr

VladimirR mindig kötözködő hszeket ír. Ezt onnan veszem, hogy ha egyetért akkor nem ír be.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#41) Snoop-y válasza tildy (#34) üzenetére


Snoop-y
veterán

De nem is erről volt szó...
Te azt mondtad helyre lehet tenni egy embert egy pofonnal egy kapcsolatban.
Ez alól ne akarjál már kibújni de én a gyermeknevelésre gondoltam ejnyebejnye szituval.....
Miért kell neked mindent megkontrázni gyorsan bepostolom módon?
Na most magyarázd meg mire gondoltál a pofonnal kapcsolatban :)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#42) szucsi válasza VladimirR (#35) üzenetére


szucsi
őstag

esetleg:

- tényleg lopósak-e a cigányok?
- tényleg bunkók-e a focirajongók?
- arany készítése házilag! Tényleg!
- szabad-e terhességmegszakítani?
- nagy halálbüntetés topic.
- nagy levágnám a kezét annak, aki...topic


:O:O:O

(#43) divot válasza faster (#38) üzenetére


divot
veterán

Ezt most nem értem. :F De biztos vicces. :D

(#44) I_Am


I_Am
veterán

Nem csak Vladinak van igaza, hanem másnak. Ez a téma semmi másra nem jó, mint öszeugrasztani az embereket.

Locked.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mit tegyünk, ha a kedves bántalmaz? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.