Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Mio P360

Hozzászólások

(#1) N!tRo


N!tRo
tag

Sziasztok!

Ehhez a Mio-hoz még nincs topik, ha nem gond nyitnék egyet.
Nos, akinek ilyen van, megoszthatná a véleményét, ugyanis egy ilyen készülék megvásárlásást tervezem.

Köszi!

My Frist Android Logic Game -[ Frame It! ]- keresd az Android Market-en!

(#2) Viktor0610 válasza N!tRo (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért nem lehet csak egy kicsit utánanézni a kérdéses készüléknek és ezt beletenni az első hozzászólásba? :U

Mitac Mio P360 adatlap:
Operációs rendszer: Microsoft Windows Mobile 6.0
Processzor: Samsung 2443, 400 Mhz
GPS vevő: SiRFstar III chipset (20 csatorna), TMC támogatással
Memória: 1024 MB ROM / 64 MB RAM
Kijelző: 3,5” transzreflektív TFT LCD, 320 × 240, 65K szín, QVGA felbontás
Akkumulátor: 1350 mAh, Li-ion (4,5 óra üzemidő folyamatos GPS használattal)
Kapcsolat: mini USB, USB 2.0,
Audió kimenet: 2,5 mm jack
Bővíthetőség: SD/MMC kártyahely, SDHC kompatibilitás
Méretek: 117 × 70 × 15,5 mm
Tömeg: 170 g

Tesztek: PDAMania és 220 Volt.

Samsung Galaxy A54

(#3) N!tRo válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


N!tRo
tag

Teljesen jogos!
Köszönöm, hogy összeszedted az infókat :)

My Frist Android Logic Game -[ Frame It! ]- keresd az Android Market-en!

(#4) Nana99


Nana99
csendes tag

Sziasztok!

Most tervezem egy P360 vásárlását, és érdeklődni szeretnék, hogy csak álló helyzetben használható-e a navigáció, vagy vízszintesen is?
Esetleg ez nav progi függő? :U

Üdv

Nana99

(#5) Damage válasza Nana99 (#4) üzenetére


Damage
senior tag

Ma vettem egy ilyen készüléket. Idáig teljesen elégedett vagyok vele. Mindkét (három) helyzetben használható (álló, és fekvő módban úgy, hogy a gép alja jobbra vagy balra néz). Ezt tovább lehet fokozni azzal, hogy külön beállítható a navi progiban vagy a gép beállításaiban is. Vagyis a Win. Mobile 6-t és a Navi progit egymástól függetlenül tudod állóban vagy fekvő módban használni.
A DivX-et nagyon jól viszi, a navi pontos, hamar felállt. 1 nap alatt nem tudok rosszat mondani róla!

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#6) N!tRo válasza Damage (#5) üzenetére


N!tRo
tag

Meg tudod Nekem mondani, hogy az 1GB ROM az beépített, vagy SD kártyán adják?
Gondolom fel lehetne rá másolni az iGO-t pár térképpel együtt.

My Frist Android Logic Game -[ Frame It! ]- keresd az Android Market-en!

(#7) roliika válasza N!tRo (#6) üzenetére


roliika
csendes tag

Szia!

Beépített az 1GB. :) 220 megát foglal a MIO progi, teljes Magyarország, Olaszország, Ausztria térképekkel.

Nagyon gyors a program, a PDA is, nem merül gyorsan az akksija, szerintem jó cucc...ja meg szép élénk a kijelző színe.

(#8) arpeen2


arpeen2
senior tag

Nekem minden nap pontban éjfélkor bekapcsol magától a PDA. Nem találtam erre utaló funkciót, nemtudjátok mi lehet a gond?

(#9) Damage válasza arpeen2 (#8) üzenetére


Damage
senior tag

Akkor nem vagyok egyedül ezzel a problémával, bár engem nem különösebben zavar. Megoldás: nálam egy perc inaktivitás után kikapcsol a gép. Éjfélkor bekapcsol 1 percre és így is simán egy hét fölött van a készenléti ideje.
Nekem szinkronizálási problémáim vannak.
Windows Vista + Office (Outlook) 2007. Nem tudom a naptárat, tennivalólistát, kontakt listámat szinkronizálni. Minden más működik. Valakinek valami ötlete?

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#10) Matthew válasza arpeen2 (#8) üzenetére


Matthew
senior tag

:) Nekem is bekapcsol kb fél percre aztán ki de nálam nemcsak éjfélkor hanem délben is.
Azt hittem, csak az enyém rossz de ezek szerint nem.

(#11) diego0204 válasza roliika (#7) üzenetére


diego0204
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudja, hogy honnan lehet letölteni a Mio map vagy az IGO szoftvert??

Köszönöm a válaszokat!
Ui. Mio p360-at akarok venni én is :)) :C

[ Szerkesztve ]

(#12) Zsé2003 válasza diego0204 (#11) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Letölteni nem tudod....ILLEGÁLIS!!!!!

A boltban lehet megvenni SD-kártyán! :K

(#13) Laci19801109 válasza N!tRo (#1) üzenetére


Laci19801109
csendes tag

Sziasztok! Nekem 1 gondom lenne. Megvettem a mio p360-as készüléket tök szuper meg mionden. Csak 1 bajom van, hogy az első nap a szoftvereket beolvasta a dvd olvasom ma meg már nme szerintem meghallt az írom sajna. És 1 kérdésem lenne, hogy honnan tudom a drivereket letölteni?? Mert elég volt megvenni a készüléket valahog ymost még elvagyok a dvd-író nélkűl!!

Help!!! Ha valaki tud segíteni vegyen fel nyugodtan msn-en vagy skypon!
Meg lenne 1 pár kérdésem még! Telepítések meg stb!!!

Laci

(#14) Viktor0610 válasza Laci19801109 (#13) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell semmi driver, elég letölteni az ActiveSync nevű programot pl. innen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#15) Idegrohamosztag


Idegrohamosztag
csendes tag

Üdv!

Használt már valaki SDHC kártyát a P360-asban? Nekem nem derült ki, hogy tudja-e kezelni, mert azt is olvastam, hogy nem kezeli, azt is, hogy igen.
Egy 4gb-os SDHC-t szeretnék beletuszkolni.

Ha valaki próbálta már, akkor várnám a tapasztalatokat.

Köszi!

(#16) Kami11


Kami11
őstag

Sziasztok!

Ma megrendeltem én is a PDA-t, ha minden igaz hétfőn meg is jön.
IGO-val szeretném használni és ehhez kapcsolódik a kérdésem:
Mindenképpen SD-kártyára kell rakni a szoftvert vagy futtatható a beépített memóriából is?
Mint írta az egyik tulaj fentebb, filmeket is viszi. Ezek futtatásához, milyen szoftver használható, miként lehet nézhetővé tenni őket?
A válaszokat előre is THX! :R

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#17) Viktor0610 válasza Kami11 (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A térképek mindenképp' a memóriakártyán vannak, csak onnan futtathatóak.

Filmnézésre, meg egyébként is, bármilyen média lejátszására használd az ingyenes TCPMP programot. A PDAMania Letöltőközpontjában megtalálod.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#18) Kami11 válasza Viktor0610 (#17) üzenetére


Kami11
őstag

Köszönöm! :R

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#19) rnagy válasza Idegrohamosztag (#15) üzenetére


rnagy
tag

Hali !

Sikerült a 4GB-s SDHC-t letolni a torkán?
Én is ezt próbálom, ki is néztem egy versenyzőt a nemhülye boltban, de nem mertem megvenni.

Én bú alakban vejendészen

(#20) Idegrohamosztag válasza rnagy (#19) üzenetére


Idegrohamosztag
csendes tag

Igen, remekül működik a készülék.
Meg vagyok vele elégedve teljesen, igaz nálam is véletlenszerűen be-be kapcsolgat, de úgyis kikapcsol 1 perc múlva.
Navigációval simán bírja 4 óráig töltés nélkül.

(#21) Duel


Duel
csendes tag

Hello
Érintőképernyőt keresek mio p360-hoz reális áron

(#22) Vörike


Vörike
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Mio P360-om,nagyon jól müködött addig amig le nem töltöttem a TCPMP filmnéző programot.Nem a programmal van a baj hanem,hogy ki irta"kritikusan kevés a memória"továbbá a nem használt fájlokat töröljem ill.helyezzek át néhányat a memóriakártyára.A saját eszközből átmásoltam néhányat a MY FLASH DISK-be.Itt utána semmi nem müködött rajta./Activesync,igo,film/Gondoltam,hogy valami utvonalat kell megadni.Eddig mindig más csinálta,hát megprobáltam de nem jött össze.Most itt tartok és tanácstalan vagyok,hogy mit csináljak,jól összekevertem mindent.
Hát jólenne ha ,volna valaki aki segíteni tudna. :W

Előre is köszi!

Vörike

(#23) Viktor0610 válasza Vörike (#22) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értelek.
Odafigyelés nélkül másoltál át dolgokat az memóriakártyára? :F Nem tudom, vissza tudod-e állítani az eredeti álapotot, de lehet, gyorsabban a végére érnél egy hard resettel... :U
Ez a gépet alapállapotba hozza, mindent töröl a memóriából -a kártyáról nem. Ahhoz, hogy a későbbiekben elkerüld a hasonó helyzeteket, csak a fontosabb programokat tlepítsd a gép belső memóriájába, a többit a memóriakártyára.

Samsung Galaxy A54

(#24) Vörike válasza Viktor0610 (#23) üzenetére


Vörike
csendes tag

Szia Viktor!

Igazad van,és jogos a 2 pont. :C
A hard reszet megvolt,és most jöhetnek a programok.
Az activesync már megvan.Irtam,hogy eddig nem én csináltam a programozásokat,mindig valamelyik barátom.Igy nem foglalkoztam,hogy mi hová kerül.Most már magam fogom csinálni,igaz igy sokkal lassabban fog menni.Még egy kis segítség kéne mert elfelejtettem azt,hogy a magyar nyelvet,hogy kell beállítani.

KÖSZI A TÜRELMEDET. :R

Vörike

(#25) Vörike


Vörike
csendes tag

Helló!
Mostanában nem vagytok bőbeszédüek! Bíztos már nyaraltok.
Ettöl függetlenül sikerült a problémámat megoldani. :K

Vörike

(#26) Vörike


Vörike
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném azt megtudni,hogy miként tudnám véglegesen törölni magam erről az oldalról?
Úgyanis ez nem az amire én számítottam.
Mivel nem akarok sértegetni ill.megsérteni senkít. :((

Vörike

(#27) localhost válasza Vörike (#26) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Írj ide egy kérést: modker

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#28) Winner_hun válasza Vörike (#26) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mivel nem akarok sértegetni ill.megsérteni senkít. :((

Akkor ne gyere ide, törlés amúgy sincs.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#29) DarkSmile


DarkSmile
tag

Sziasztok!
Kölcsön kértem egyb arátom ilyen típusú (Mio Digi Walker P360-as) PDA-ját a GPS miatt, és persze sikerült leejtenem "arccal" a betonnak. :O :W Tiszta karsz lett a műanyag előlapja, más baja nincs. De így nem akarom visszaadni neki, nem tudjátok hogy ki lehet-e cseréltetni az előlapját? És ha igen akkor ezt hol tudom, és kb mennyiért? Vagy garira megcsinálják?
Pls segítsetek!
Köszi! :R :R

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#30) Viktor0610 válasza DarkSmile (#29) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ők a hivatalos forgalmazók és szerviz.

Biztos, hogy fizetős keretek között javítják.

Samsung Galaxy A54

(#31) DarkSmile válasza Viktor0610 (#30) üzenetére


DarkSmile
tag

THX :R

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#32) DarkSmile válasza Viktor0610 (#30) üzenetére


DarkSmile
tag

Már írtam nekik rég, de semmi válasz...
Vki vmi megoldást?

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#33) Viktor0610 válasza DarkSmile (#32) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hívd fel őket, szerintem telefonon keresztül is tudnak árajánlatot adni.. ;)

Samsung Galaxy A54

(#34) oszamaster


oszamaster
csendes tag

Sziasztok! Van egy mio p350 kijelzőm eladó,touchscreen nélkül. 7000ft. Oszamaster@gmail.com 06202522543

oszamaster@gmail.com

(#35) oszamaster


oszamaster
csendes tag

Új kijelzőt a mio csak egyben cserél.30k+áfa. Tudok egy helyet ahol csak az érintőkijelző (touchscreen) 14-15 K

oszamaster@gmail.com

(#36) be.cool válasza DarkSmile (#32) üzenetére


be.cool
csendes tag

énis írtam az lcp -nke , legalább 1 hónap volt mire válaszoltak.

nekem ilyen készülékem van és GPS -t meg a gépemmel szinkronizálgatom, erre a célra megfelel, bár egy blútuty azért kéne bele igazság szerint :(

(#37) rabtibus válasza Damage (#5) üzenetére


rabtibus
tag

sziasztok, most tervezek venni egy mio p 360-t, de kis ellentmondásba ütköztem az oldalak között !

"Újabb pozitívum, hogy tényleg nagyon jó minőségű (bár furcsa kinézetű) a hozzá adott, szélvédőre tapadókorongozható autóstartó. Ráadásul (mekkora ötlet) kézzel összenyomásra oldó racsnival lehet állítani a készülék függőleges helyzetét, csak a vízszintes helyzete van csavarmenettel fixre rögzítve. Sajnos azonban ez csak a függőleges beszerelést teszi lehetővé, vízszintesen (ha valaki ezt preferálná) nincs rá mód. Pedig a programok tudnák alapból a fekvő kijelzőkezelést."

[link]

Innen van a cikk, olvastam hogy lehet használni a készüléket jobbra balra fordítva is mert a programok tudják ezt, kérdezem én akkor a tartót nem lehet állítani, esetleg pont úgy felrakni hogy oldalról lehessen belecsúsztatni a készüléket ?! És ha belecsúsztattam oldlaról akkor van egy kis pöcök ami megakadályozza, hogy kicsússzon belőle (vagy valahogyan máshogyan megszorúl a készülék a tartóban) ?

Még eszembejutott egy pár kérdés:
- Lehet rajta filmet is nézni ? Ha igen, milyen program és film formátum szükséges hozzá ?
- A védőfólia mérete az mekkora, mert gondolom ami előlre kivan szabva méretre az drágább lehet ?!

Kb most ennyi kérdésem lenne , mint újonc ! :Y
Várom mielőbbi válaszotok és előlre köszi !

[ Szerkesztve ]

(#38) be.cool válasza rabtibus (#37) üzenetére


be.cool
csendes tag

van benne media player alapból. amúgy elvisz akármilyen filmet divx -es vagy bármit de, azért célszerű lekicsinyíteni a filmeket mert több fé rá és úgysem használod ki a teljes felbontást rajta. Én [ezt] használom rá.

Fólia az enyémen még nem is volt :D , úgyhogy azt nemtudom pontosan de olyan 1000 Forint körüli ára van.

(#39) rabtibus válasza be.cool (#38) üzenetére


rabtibus
tag

Első kérdésre nemtod véletlenül a választ hogy lehet-e a tartóban vízszintesen a készülék, és nem-e esik ki belőle? Van ami beleszorítsa vízszintes állapotban ? :F

(#40) rabtibus


rabtibus
tag

Nem létezik hogy nem tudja senkisem ! hol vannak a p360-at használók ??!! :Y

[ Szerkesztve ]

(#41) delta1 válasza Damage (#9) üzenetére


delta1
csendes tag

Sziasztok.

Nekem is a bekapcsolásaival van gondom a 360-as nál. Sikerült e már megfejtenetek hogy mit lehetne vele csinálni hogy ne kapcsoljon be magától mint a többi "normális" kütyü? Köszike: delta1 :((

(#42) rabtibus válasza rabtibus (#39) üzenetére


rabtibus
tag

Sziasztok, tegnap délután elmentem az ElectroWorld-be és megnéztem a P360at, belecsúszik oldalról a készülék és meg is szorul benne, lehet érezni egy apró kattanást amikor, megszorul benne!

De az oldalról való elhelyezés csak úgy működik a tartóban hogy nem tudod magad felé fordítani a készüléket úgy hogy az alja vízszintes legyen !

Csináltam egy elég kezdetleges ábrát, ami megpróbálja elmagyarázni mi is van akkor amikor vízszintesen szeretnéd elhelyezni a készüléket a tartóban, és magad felé is szeretnéd fordítani !

Akkor semmi baj sincs elvileg ha nem szeretnéd magad felé fordítani mert a két nyomógombos első kötés az enged fel-le mozgást ! Csak hát akkor nem feléd néz a készülék ( én úgy szoktam elhelyezni a cégest hogy középen van és felém van fordítva )

[ Szerkesztve ]

(#43) rabtibus


rabtibus
tag

" Akkor semmi baj sincs elvileg ha nem szeretnéd magad felé fordítani mert a két nyomógombos első kötés az enged fel-le mozgást ! "

Bocsánat itt a végén képzavarban voltam már :)

Ha a készülék vízszintesen van elhelyezve akkor a csavarkötéssel tudod csak állítani a függőleges állapotát !

(#44) be.cool válasza rabtibus (#43) üzenetére


be.cool
csendes tag

kilehet hozni belőle bármilyen helyzetet belőle szerintem de az én autóm szélvédőjéről leesik 2 percen belül, pedig letisztítom előtte...

(#45) rabtibus válasza be.cool (#44) üzenetére


rabtibus
tag

Akkor végülis hogyan használod ?

Azon gondolkodtam hogy ha felrakom vízszintesen és a tapadókorongot fordítom a szélvédőn lehet kilehet hozni belőle vízszintes állapotot ! Úgy hogy felém van fordítva és a készülék vízszintesen áll ! De ez csak ötlet persze ! :F

Ha van esetleg olyan kedves felhasználó aki csinálna nekem képet hogy megoldható-e a dolog amiről én beszélek azt megköszönném ! :) :R

[ Szerkesztve ]

(#46) delta1 válasza rabtibus (#45) üzenetére


delta1
csendes tag

Hali.
Az egész tartó elfordítása lesz a jó. (Én így használom). A tapadógorongos felfogatófül a jobb oldali ajtóra nézzen.
Ha így felrakod akkor a többi már adja magát.
Az elején én is tököltem rajta.

(#47) rabtibus válasza delta1 (#46) üzenetére


rabtibus
tag

okés köszike a választ, ha lehet tudnál csinálni róla egy képet ? :R

Remélem hamarosan énis beruházok egyre és akkor megtudom hogy mit hogy kellene ! :)

[ Szerkesztve ]

(#48) rabtibus


rabtibus
tag

Az ElectroWorld-ben most 59990ért van hírdetve 10 hónapos ingyenhitelre - lehet hogy egy ilyenre ruházok be (tudom hogy van olcsóbb is, de az kp-s, az most nem áll rendelkezésre ennyi , így marad ez a megoldás szerintem, ha megvan úgyis írok majd ide ! ) , még majd intézek bele egy kártyát, meg a fóliát és gondolkodok egy tartón láttam Case Logic PDA tartót 2000Ft körül a neten ! [link] :)

(#49) DarkSmile válasza oszamaster (#35) üzenetére


DarkSmile
tag

De a kijelzőnek nem lett baja, csak a műanyag borításnak elől. azt ki lehet cserélni?

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#50) be.cool válasza rabtibus (#45) üzenetére


be.cool
csendes tag

ott a push gomb, ha azt megnyomod akkor eldöntheted oldalra és akkor vízszintes lesz. én a váltó elé szoktam rakni de tartó nélkül.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Mio P360
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.