Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) laca.1


laca.1
aktív tag

Já ès mèg egy fontos kèrdès, milyen formátumra ajánlatos formázni a hdd ehez a kütyühöz?

(#502) koxaman válasza laca.1 (#501) üzenetére


koxaman
tag

Igen, az USB standard szerint az USB 3.0 eszközök működnek régebbi USB 1.x, 2.0 vezérlőn is - értelemszerűen alacsonyabb sebességgel.

Formázni, általában ext3 ajánlják, de ha a windowsos gépre is ráakarod rakni akkor egyszerűbb egy ntfs !

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20Pro (LYA-L29)

(#503) laca.1 válasza koxaman (#502) üzenetére


laca.1
aktív tag

Köszönöm szèpen a válaszodat.

(#504) Kozy10


Kozy10
tag

sziasztok, keresek minix7-hez gyári távirányítót
ha valakinek nem kell és megválna tőle, keressen meg privát üzenetben ;-)
köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#505) GIGABYTEASUS válasza Kozy10 (#504) üzenetére


GIGABYTEASUS
csendes tag

MINIX NEO X7 TÁV SZERETNÉL MÉG? EREDETI GYÁRIT??

SÁNDOR

(#506) Kozy10 válasza GIGABYTEASUS (#505) üzenetére


Kozy10
tag

köszönöm, már nem aktuális :)

(#507) dime27


dime27
őstag

Szerintetek kezeli a minix-7es a külső usb-s dvd író/olvasókat?!Csak mert van egy LG BD-560as asztali lejátszóm azt odaadnám nővéreméknek én meg vennék a minix-hez egy ilyen usb-s külső olvasót azt a pár dvd-met amin vannak filmek azon játszatnám le csak nem tudom h lekezeli-e vki próbálta már?! :F

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#508) #52815360


#52815360
törölt tag

x6 -ossal valakinek valami tapasztalata?

(#509) krysn95


krysn95
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy minix neo x8-h, amit szeretnék google asszisztensen (google now-n) keresztül hangutasításokkal irányítani.
Hogyan tudom megoldani, hogy működjön az „ok google” felszólítás? mit kell hozzá feltenni? (még teljesen úja gép, nincs rajta semmi)

köszi!

(#510) Lifeforce válasza #52815360 (#508) üzenetére


Lifeforce
őstag

Én teszteltem már!
Gondoltam, hogy rendelek belőle, mert a felépítése nagyon hasonlít az s802-höz, csak egy kicsit van butítva.
Ha valaki minőségibb készüléket akar, de nem kell neki a Dolby meg a kutyafüle, elég jó vétel.
Betömték az X7 és X8 közötti rést...

(#511) #52815360 válasza Lifeforce (#510) üzenetére


#52815360
törölt tag

Nekem arra kell, hogy pendriveról le tudjak 1080p tartalmakat játszani TV -n. Semmilyen hangrendszerem nincs.

(#512) Penel77


Penel77
csendes tag

Szia!

Úgy látom te a MINIX-nek a professzionális ismerője vagy.
Most gondolkodok egy MINIX NEO X8-H beszerzésén a 4K tv-m miatt.
A 220 VOLT-nál beszerezhető!
Ami érdekelne, hogy media lejátszásakor (3D mkv) van-e vmi tapasztalat, vagy a Blu-Ray filmek iso-ba "tömörített" változatával tud kezdeni valamit?
JA, bármi jó tanácsot elfogadok. Előtte WD TV LIVE, és ASUS O!Play HD-m volt... :)

Köszi

Penel77

[ Szerkesztve ]

Az élet a legnagyobb betegség, mindenképpen halállal végződik!

(#513) Lifeforce válasza #52815360 (#511) üzenetére


Lifeforce
őstag

Bocsánat, hogy csak most, de szerintem arra teljesen alkalmas. (De ne pendriveról, mert a látvány nem biztos, hogy tetszeni fog).
Azért nem hoztam X6-ot, mert arra ott a jóval olcsóbb TM8, ami ugyan olyan megbízható.

(#514) Lifeforce válasza Penel77 (#512) üzenetére


Lifeforce
őstag

Neked válaszoltam már privátban :)

(#515) krysn95


krysn95
csendes tag

Sziasztok!

Van itt olyan aki használ mikrofont x8-h-hoz? Ha igen, akkor usb-s vagy jack változatot használ?

Sehogy nem tudom összehozni, hogy működjön, ráadásul mivel semmilyen hangrögzítőt nem tudok telepíteni a play áruházból sem (a gyári androidos hangrögíztő meg ugyan telepítve van, de a menüben sehol sem találom), ezért tesztelni sem nagyon tudom, hogy melyik mikrofon hogyan működik.

Lehetséges hogy valahol a rendszer beállításokban kellene engedélyeznem a mikrofon jack bemenetet?

köszi minden tippet!

(#516) Lifeforce válasza krysn95 (#515) üzenetére


Lifeforce
őstag

Szia!
Miért nem tudsz telepíteni rá hangfelvevő programot?
A beállításokban elméletileg van lehetőség a ki-bemenet állítására.
De nem szoktam mikrofont használni.

(#517) krysn95 válasza Lifeforce (#516) üzenetére


krysn95
csendes tag

azét nem tudok telepíteni, mert fel sem dobja a play. A beállításokon belül hol tudok bemenetet állítani?

köszi!

(#518) ZOLL30


ZOLL30
tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni tőletek, számotokra remélem két egyszerű kérdésre:

Ezzel a kis kütyüvel elérhető e lentebbi felállás?

alaptézis jelenleg - notebook zenehallgatás rácsatlakozó hangszóróval, vagy tv-n filmezés szintén rácsatlakozó hangszóró.

ha vásárolnék egy DAC -ot, akkor javít-e a hangminőségen bármit vagy a notebookról szóló zenehallgatáskor, vagy ha a TV vel is összeköthető a DAC? ebben az esetben az is szebben szólaltatja meg a hangszórót?

remélem érthető amit kérdezek:)
köszi előre is,
zoli

élni, és élni hagyni..

(#519) #52815360 válasza Lifeforce (#513) üzenetére


#52815360
törölt tag

Ezt ki tudnád fejteni bővebben? Köszi

(#520) Penel77 válasza Lifeforce (#514) üzenetére


Penel77
csendes tag

Szia!

Erről hallottál már: MINIX NEO X8-H Plus ( :) )[link]
A MINIX honlapján még nincs fenn de itthon már árulják?!?!

Penel77

Az élet a legnagyobb betegség, mindenképpen halállal végződik!

(#521) Lifeforce válasza Penel77 (#520) üzenetére


Lifeforce
őstag

Bizony, de még nem árulják/juk.
Nincs még raktáron, ha minden jól megy, akkor december 3-ra érkezik, ha rosszul akkor december 14.
Még friss, azért nincs fent az oldalukon, mert csak hétfőn kerül forgalomba elvileg.
s812 procival jön, én már várom.

(#522) rizsa7777777


rizsa7777777
tag

Sziasztok ! nézegettem ezeket a kis minipc-ket és az lenne a kérdésem hogy MINIX NEO X7 az lejátssza a 3D iso-kat ? Normálisan 3D-be úgy hogy a tv-is felismeri és ugyan úgy átvált mind például egy asztali BD lejátszónál 3D-be.

(#523) Lifeforce válasza rizsa7777777 (#522) üzenetére


Lifeforce
őstag

Elvileg igen, gyakorlatilag nem.
Talán az X8...

(#524) rizsa7777777 válasza Lifeforce (#523) üzenetére


rizsa7777777
tag

Értem köszönöm ! Akkor megvárom azt inkább ! Amúgy az androidos lejátszók közül ez a minix márka a legjobb(ár/érték arányba) ?

[ Szerkesztve ]

(#525) Lifeforce válasza rizsa7777777 (#524) üzenetére


Lifeforce
őstag

Én ott állnék meg, hogy a legjobb :)
Nem jó az ára, mert a tudásához képest drága.
Ám tény, hogy a legmegbízhatóbb.

(#526) rizsa7777777 válasza Lifeforce (#525) üzenetére


rizsa7777777
tag

Aha köszi! Mert nézegettem mindenféléket, de akkor ha egyszer veszek akkor ilyen markájú lesz ! :R

(#527) Penel77 válasza Lifeforce (#521) üzenetére


Penel77
csendes tag

Szia!
Egyre több dolog jelenik meg róla, hogy mennyivel többet tud mint a májusi kiadás!
Már én is az előrendelők között vagyok szegeden...
Várom nagyon! :))

Penel77

Az élet a legnagyobb betegség, mindenképpen halállal végződik!

(#528) krysn95


krysn95
csendes tag

Sziasztok!

Az én X8-h-m épp eladó

[link]

:))

(#529) mati12


mati12
senior tag

Szeretném megkérdezni,hogy miben különbözik a Neo X8-H a Neo X8-H Plus-tól?

(#530) Lifeforce válasza mati12 (#529) üzenetére


Lifeforce
őstag

Holnap jön hozzánk végre raktárra.
X8-H : s802-H soc
X8-H Plus: s812-H soc
Különbség a több hardveres dekódolásban, és a gigabit lanban van.

(#531) mati12 válasza Lifeforce (#530) üzenetére


mati12
senior tag

Megérkezett? Mert én nem kaptam még visszajelzést az előrendelésemmel kapcsolatban.

(#532) Lifeforce válasza mati12 (#531) üzenetére


Lifeforce
őstag

Meg igen.
Mert a raktárosok most vételezik be.

(#533) #17852928


#17852928
törölt tag

Sziasztok. Segítséget, tanácsot szeretnék kérni tőletek! Nem tudom, hol voltam eddig, de én még csak most figyeltem fel az ilyen "tv okosító" cuccokra... A tesómnak szeretnék venni egy ilyesfajta készüléket. Csak nem tudom, hogy melyiket érdemes megvenni. Amire leginkább használná az a netezés és valamilyen hdd-t rákötve film nézés. Elég ehhez az x7 vagy inkább már az x8? Honnan tudnám beszerezni? Magyarországon veszitek vagy külföldről rendelitek esetleg?

A válaszokat előre is köszi!

Andi

(#534) Lifeforce válasza #17852928 (#533) üzenetére


Lifeforce
őstag

Szia!
Van Magyar bolt is, de sokan a geekbuyingról vásárolnak.
Ha megúszod a vámot és az ÁFÁt szerencsés vagy, és hozzájutottál olcsóbban a készülékhez, ha nem vagy szerencsés, akkor drágábban vetted meg kintről mint ha itthon vetted volna meg.

Én inkább x8-at ajánlok, de sem a tronsmart S89-el, sem az M8-al nem lősz mellé.

(#535) #17852928 válasza Lifeforce (#534) üzenetére


#17852928
törölt tag

Szia. Köszi szépen a választ. M8-ról nem találtam túl sok mindent, de még keresgélek. M8 távirányítója milyen? Mert árban megfelelő lenne a készülék, főleg ha nem kell mindjárt valamilyen légegeret venni mellé. 29000 Ft-ért találtam. Az reális? Mert jobban tetszene, mint az x7 35000-ért! :) Megyek olvasgatok még egy picit!

(#536) mati12 válasza #17852928 (#535) üzenetére


mati12
senior tag

Ez lehet,hogy elkerülte a figyelmedet:[link]

(#537) #17852928 válasza mati12 (#536) üzenetére


#17852928
törölt tag

Igen valóban elkerülte, köszi. :) 2Gb-os verziót találtam ebay-en. Azért az gyorsabb lehet, nem? Bár nem igazán tudom, mik a legfontosabb teljesítményadatok...

(#538) mati12 válasza #17852928 (#537) üzenetére


mati12
senior tag

Sajnos én sem ismerem még ezeket a készülékeket.Én is csak most várom ,hogy megérkezzen a Minix 8-am a 220 vol-tól.
Viszont ha a telefonokat vesszük figyelembe akkor szerintem itt is érvényesül,hogy a több az jobb lehet,gondolok itt a nagyobb belső tárhelyre a nagyobb ramra stb.

(#539) #17852928 válasza mati12 (#538) üzenetére


#17852928
törölt tag

Valószínűleg igazad van. Nekem az x8 kicsit drága... Egy alap, stabil gép kéne 30000 körül, inkább alatt ;) Viszont a gari miatt magyarországról kéne vennem, igaz?

(#540) mati12 válasza #17852928 (#539) üzenetére


mati12
senior tag

Hát igen ez sem egy elhanyagolható szempont. Nem mindegy,hogy egy esetleges meghibásodásnál Kínába vagy valami más külföldi helyre kell postázgatni vagy egyszerűen csak bekell vele sétálni itthon valamelyik értékesítési pontra.

[ Szerkesztve ]

(#541) Totis


Totis
aktív tag

Sziasztok!

Kérni szeretnék egy kis segítséget. Adott két bluetooth-os headset. megoldható az X7-el, hogy a hangot bluetooth-on továbbítja mindkét headset-nek egy időben?
Illetve a másik kérdés: Most egy WD Live-om van ami úgy van bekötve, hogy a HDMI-ről DVI átalakítóval van bekötve a tv (nincs rajta HDMI) illetve a hang pedig jack - jack-en keresztül megy. Ezt a felállást tudná a X7 is?

Előre is köszi a segítséget!

ASUS 1015BX, Nexus 7 (2nd), Nokia Lumia 735, Nintendo Wii, Netgear Stora

(#542) mati12 válasza Lifeforce (#532) üzenetére


mati12
senior tag

Ma kaptam egy e-mailt a 220 volt-tól miszerint az álltalam rendelt Minix Neo X8-H nem érkezett meg. :O
Ezek szerint akkor most még sincs?

(#543) sityuka80


sityuka80
tag

Sziasztok.

Mi a véleményetek erről mint hardver mint minden más.
A felbontás annyira nem fontos, gyermeknek kell Youtube-t nézni.Tehát nem kell 4k.
Tapasztalatok esetleg?
A tv egy Philips HD Ready.

Köszönettel.

(#544) Lifeforce válasza sityuka80 (#543) üzenetére


Lifeforce
őstag

Ennek itt a fóruma.
Jó kis eszköz, amire szeretnéd használni teljesen tökéletes.
Egy kis szerencsével gariztatni sem kell.

(#545) pertip


pertip
újonc

Sziasztok!
MINIX X7 tulaj vagyok, rootolt v008-val.
Hogyan tudok ékezetes BT billentyűzet felvarázsolni?

(#546) Lifeforce válasza pertip (#545) üzenetére


Lifeforce
őstag

Szia!
External Keyboard Helper...

(#547) pertip válasza Lifeforce (#546) üzenetére


pertip
újonc

Köszönöm! Tökéletesen működik! :DD :C :R

(#548) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Sziasztok!

Olyan problémám merült fel az X7-el, hogy elkezdett a tetején felpattogni a matt borítás, kvázi elkezdett "vedleni" nem tároltam rajta semmit, csak filmnézésre meg torrentezésre használom, van amikor megy egyhuzamban egy napot is a torrent. Másik problémám az, hogy ha netezni akarok 3,14csa lassú. Firefoxot használok és rootolt firmware van rajta.

(#549) an0ny


an0ny
tag

Sziasztok! Nem találtam róla infót, így megkérdezem: az x8h támogatja az NTFS fájlrendszer usb port-ra kötött külső hdd-n? Vennék egy plus modellt csak nem tudom menne-e a 3tb-os wincsimmel. A telefonom tudja, remélem ez is. Köszi a választ!

(#550) Lifeforce válasza an0ny (#549) üzenetére


Lifeforce
őstag

Szia!
Igen, tudja kezelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.