Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennap-o.k.! :)

Hozzászólások

(#11) Cy-clone


Cy-clone
csendes tag

Na ma aztán volt egy napom!

Hát nem vagyok büszke magamra... kedves kollégáimmal beszéltem úgy ahogy nem kellett volna, talán még féltékeny is voltam (bár ez nem jellemző rám, lehet hogy nem is azt éreztem...) Aztán alig győztem kiengesztelni őket. Őszintén. :R
Megbeszélésen rostokoltam holott igazán dolgom lett volna úgyhogy félfenékkel ültem a széken és alig bírtam figyelni.
Közben kiderült hogy ma kell mennem a szemüvegemért - hát a keret itthon nem aratott osztatlan sikert... már magam sem vagyok biztos benne hogy jó választás volt-e, de majd holnap a munkahelyemen kiderül. Párom alapból utálja a szemüveget - mindig mondja hogy a szép zöld szemeimért vett feleségül ... :D úgyhogy igazából meg sem tudja ítélni objektíven.

KRESZ-ből mára egyes és osztályfőnöki megrovás: fizetős parkolóban elfelejtettem hogy a hangsúly a "fizetős"-ön van, úgyhogy egy nagyon mogorva idős parkolóőr bácsi a büntetőcédulka mellé még úgy is nézett rám kb. mint egy anyagyilkos alkoholista, morfinista adócsalóra válság idején... hát én nem tehetek róla de őszintén felnevettem, és elegáns mozdulattal kikanyarodtam az egyirányú forgalommal szembe :O ha nem éppen velem fordult volna elő ez a dolog, akkor tépném szőke hajam és homokot szórnék magamra átkozva minden felmenőmet - így viszont teljesen értetlenül álltam a dologgal szemben, mintha egy mesterszakács odaégette volna a tükörtojást.... :Y
Na mindegy...
Holnap megyek fodrászhoz és gyönyörű csokoládébarna szolídvékony melírcsíkokat festetek szőkeségembe... nagyon jól mutat és egyáltalán nem durva, főleg ha charlie-sra sütöm. :K hmmm... legalább egy kicsit nőnek érzem már magam, nem egy droid mályvacukornak ... :F most ez jött ki.
Utoljára akkor volt ilyen tuti a frizum amikor Amszterdamban szálltam meg - a reggelinél egy francia le nem vette rólam a szemét és kacsintgatott - alig tudtam meginni a kávémat annyira zavarba jöttem... nem szoktam az ilyet észrevenni, (egy anyuka??? teli lelkifurdalással hogy olyan gyakran vagyok üzleti úton és kis családom anyátlanul szenved itthon? :B ) de ez annyira arcátlanul művelte hogy már szinte szégyelltem magam.
A recepción megrendelt taxis pedig mindenáron az amerikai hölgyet akarta a reptérre vinni :DDD ez voltam én...
Még most is jót mosolygok rajta... útközben pedig azt fejtegette hogy már olyan nagyon kell pisilnie :))
Hát ilyenek történnek velem.

"Soha ne harcolj disznókkal - koszos leszel és a disznók élvezni fogják!"

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennap-o.k.! :)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.