Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) klepto


klepto
addikt

Ali, Intel, nForce, Via.
Mindenki kapaszkodik, és nyomja ki az újabbnál, újabb csipszetet, de hol marad az AMD???

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2) AND1 válasza klepto (#1) üzenetére


AND1
őstag

Vihar elötti csend :)
Remélem...

Egy régi PH-s.

(#3) zsoltee10 válasza AND1 (#2) üzenetére


zsoltee10
addikt

Félek nem. Ha belegondolsz ez nem is annyira baj. Nem hiszem, hogy az Amd ennyi gond, meg anyagi nehézség mellet még alaplapi chipsetet is elkezdene fejleszteni. Ő csak tolja kifelé a procikat, mások meg tolják alá a lapot. :)

(#4) Den válasza klepto (#1) üzenetére


Den
veterán

Javítottam a címet holg legalább kicsit köze legyen a topic tartalmához.

Egyébként gyanítom hogy az amd-nek minden energiáját leköti a hammer.

www.simson4t.hu

(#5) ftc válasza klepto (#1) üzenetére


ftc
nagyúr

Sist nem hagytad ki?Egyébként meg azért nem gyárt mert a 5 chipset gyártó elég egy procihoz.Elég nagy így is hardverilag is a támogatottsága.

(#6) klepto válasza Den (#4) üzenetére


klepto
addikt

Csak próbáltam kicsit rejtéjes maradni, hátha ezálltal többen kíváncsiskodnak be.
Viszont lehet egy kérésem? A topic címet módosítsd úgy, hogy ''Mindenki újít, de hol marad az AMD?'' Légyszi! :o
Előre is köszi :P

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#7) klepto válasza ftc (#5) üzenetére


klepto
addikt

''Sist nem hagytad ki?''
Mondom én, hogy öregszem :(

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#8) ftc válasza klepto (#7) üzenetére


ftc
nagyúr

Az AMDnek hozott régen hasznot a chipkészletek.De akkor azt mondta,hogy csak az utat szerette volna kijelölni a tajvani chipset gyártóknak.:DD

(#9) klepto válasza ftc (#8) üzenetére


klepto
addikt

Pedig ha az Inteleseknek az Intel, akkor az AMDseknek AMD csipszet lenne a legkézenfekvőbb, és talán kis szerencsével a legjobb választás még akkor is, ha drágább, mint a többi csipszet :P

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#10) ftc válasza klepto (#9) üzenetére


ftc
nagyúr

Lehet hogy jobb lenne,csak ugye pénz az AMDnál nem sok van....

(#11) Den válasza klepto (#6) üzenetére


Den
veterán

Oké kijavítom.

A cím az tényleg rejtélyes volt, annyira, hogy ha valaki később keresi a topicot tutira nem találja meg :P .

www.simson4t.hu

(#12) zsoltee10 válasza ftc (#10) üzenetére


zsoltee10
addikt

Igen. Én is valami hasonlót fejtegettem. Szerintem az Amd feküdjön csak rá teljes sávszélességgel (de jó egy kis képzavar :) ) a proci fejlesztésre, nehogy lemaradjon, mert akkor jaj lesz nekünk. :)

(#13) ftc


ftc
nagyúr

Kérdezhetek valamit?
Mit vennétek Intel vagy VIA,SIS csipkészletet?

(#14) klepto válasza Den (#11) üzenetére


klepto
addikt

Köszi ;]

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#15) Den válasza ftc (#13) üzenetére


Den
veterán

Amd procihoz? Csakis intelt :DDD

www.simson4t.hu

(#16) ftc válasza Den (#15) üzenetére


ftc
nagyúr

Intelhez gondoltam.Egyébként AMDhez milyet vennétek?

(#17) klepto válasza Den (#15) üzenetére


klepto
addikt

És Intelhez csakis AMD-t :t

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#18) Den válasza ftc (#16) üzenetére


Den
veterán

Hm, végülis igazad van, csipszetekről van szó, de senki nem mondta hogy amd procihoz.


Intelhez nem tudom milyet vennék. amd-hez álítólag nforce2 a legjobb most.

www.simson4t.hu

(#19) ftc


ftc
nagyúr

Amd hez nkem csak SIS volt.Majd egyszer kibróbállom a Viát

(#20) klepto válasza ftc (#19) üzenetére


klepto
addikt

Én is SIS 735-el kezdtem, de lasabb volt, mint a VIA333-as csipszete. Viszont ami tény, marha stabil volt, legalább is az ECS deszkáján. Természetesen 333-as ramokkal, és 1,8+-os AMD procival.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#21) ftc válasza klepto (#20) üzenetére


ftc
nagyúr

Nekem most 745 van.MSI-stabil,húzható.Csak az alaplapi elrendezés.IDE az AGP port végén van úgy 1-2 cmre tőle.

(#22) JulWCZar válasza klepto (#20) üzenetére


JulWCZar
senior tag

Az nem 745 volt?

(#23) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Mindenesetre biztos nem 735 (SiS K7S5A), mert az csak 200/266 MHzes RAMként kezeli a 333ast, a 745 képes a 333as FSBre (SiS K7S6A).

(#24) klepto válasza JulWCZar (#22) üzenetére


klepto
addikt

De igen. Mondom, hogy öregszem :P (k7s6a volt)
OFF
Egyébként ebédelni voltam
ON

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#25) klepto


klepto
addikt

Topicfelhozás :(((
Esetleg nincs valami hír az ALI-ról? Ő sem akar kiadni 333-as, vagy 400-as ramokat kezelő csipszetet?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.