Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  mindenféle dolgok

Hozzászólások

(#18) ispi


ispi
tag

Ma is voltam állásinterjún. Ha így haladok tovább, óriási gyakorlatom, szakmai tapasztalatom lesz ezen a téren. Beírhatom majd az önéletrajzomba. A céghez A és B pozícióba kerestek embert (követelménymegfelelés miatt mindkettőre jelentkeztem), menteközben kiderült, hogy C pozícióba is keresnek valakit, ami szintén szóba jöhetne nálam, kis idő múlva pedig már a D munkakörről beszélgettünk (közel 1 órát), amire nem is kerestek senkit, igazából jelenleg nem is fut náluk ez a vonal, de rólam valahogy eszébe jutott a tulajnak, hogy mit szólnék hozzá, ha... Mivel érdekes, változatos és (az egyik) profilomba, illetve közelébe eső munka lenne a D, így nagyon örültem dolognak, de az még a jövő(hét) zenéje, hogy elindítják-e a folyamatot. Mivel (állítólag) nekik is szép pénz származna belőle, remélem igen, és azt is, hogy velem. Úgyhogy most szorítok magamnak! Nem tudom ilyenkor mi a szokás, majd átdobom a bal vállam fölött a sótartót, miközben egy faasztal alján kopogok hármat a bal kezem, 45 fokban behajlított középső ujjával, mindezt 2x keletre, 1,5x nyugatra és 1-1x észak-délre történő meghajlás közben, féllábon, szigorúan a Mars és a Jupiter együtt állásakor, a teliholdnál szedett turbolya teát kortyolgatva. Kakast nem áldozok, más menü van betervezve. Szóval jó lenne és jól jönne ez a meló abban a formában, ahogy arról szó volt ma. Hátha...

Csak az normális, akit nem ismersz eléggé.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  mindenféle dolgok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.