Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen vízhűtést? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Slax


Slax
senior tag

Üdv.
Hm,unokaöcsém vízhűtést akar.Asus A7n8x lap,2500+ bartonos amd,stb.Alapból 58 fokos a proci,terhelve 67:DD

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2) iwu


iwu
addikt

1 szawazat az ordasira!!!
nekem is nagyon bevállt, és az ár/teljesítménye is baráti!

ÜdW!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#3) Mosqu!to válasza Slax (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Tt: felejtős, gagyi, drága.
Cool River: nincs info-m.
HardwareOC: aszem ez egész jó cuccos.
Titan: még felejtősebb mint a Tt
Ordasi: helyes választás.
én még hozzá tenném, hogy van ám ocportal-os is, ami nagyon jó és ha tellik, akkor ausztriából/Németországból rendeljen innova hűtést.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#4) Fawkes


Fawkes
őstag

Hát ezek közül amit felsoroltál ordasié a legjobb a hardwareoc az sem rossz bár drágácska[ordasiéhoz képest]...
a gyáriak közül ami szóba jöhet és Mo.-n is lehet kapni->terratec drága és nem annyira hűt jól...
Corsair->ára egész tűrhető[gyáriakhoz képest] de csak procit hűt viszont 2prescott se akadály neki :D

De sztem a legjobban az ordasi cucca érné meg neki...

(#5) LukE


LukE
veterán

az ilyen egybe szerelt cumók közül tényleg a corsair-é tűnik még elfogadhatónak. HWOC amikor először láttam picit randának tűnt, és drágább Oradisénál. Mondjuk a blokk belső felépítéséről nem tudok.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#6) Slax


Slax
senior tag

Üdv.
Tudtam én,tudtam! meg Én megmondtam,hogy ez lessz.Hát igen.Nem hiába,csak a profiknak hisznek az emberek.Most már az érdekelt rokon is belátta,hogy az otthon kitalált szerkezetek ezen a téren ár/teljesítmény arányban mindíg az elsők között vannak,maguk mögé utasítva a gyári ''vízhűtés''-ek 98 %-át.Ezer köszönet minden nagy multú (tudású) hozzászólónak.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#7) Fawkes válasza Slax (#6) üzenetére


Fawkes
őstag

Nincs mit semmiség :)



Na jó ez vicc volt nem vagyok én nagyképűűű :)
De örülök hogy belátta a rokon hogy nem is olyan rosszak ezek a rendszerek...

(#8) Ragnar válasza Fawkes (#7) üzenetére


Ragnar
tag

Ordasi féle vízhűtés - ről van valami link ?

-AMD Athlon64 3000+ @2200 MHz -- ABIT KV8pro -- Inno6800 GT@ultra -- 2x512 MB @440MHz DDR-- 120GB SATA HDD

(#9) Mosqu!to válasza Ragnar (#8) üzenetére


Mosqu!to
addikt

[L]http://www.tuningnet.hu[/L]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#10) Asusfan válasza Slax (#1) üzenetére


Asusfan
senior tag

Mi ez a Ordasi féle ??????????

(#11) PNEUM


PNEUM
aktív tag

Van !

[L]http://tuningnet.hu/cikkek/komplett/[/L]

Itt megnézheted!

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#12) Ragnar válasza Mosqu!to (#9) üzenetére


Ragnar
tag

Köszi.
Még lenne egy kérdésem. Mennyire valószínű , hogy a 2500+ -os bartonomat vízhűtéssel stabilan 2300MHz - fölé lehetne húzni ? Léghűtéssel 2200MHz - en stabil 1.75V -al , terhelten 54C° - os hőmérséklettel.

-AMD Athlon64 3000+ @2200 MHz -- ABIT KV8pro -- Inno6800 GT@ultra -- 2x512 MB @440MHz DDR-- 120GB SATA HDD

(#13) Mosqu!to válasza Ragnar (#12) üzenetére


Mosqu!to
addikt

abszolute procifüggő. de már ez is nagyon szép eredmény. a vcore-t max 1,9 körülre tedd, de ha jó a vízhűtés akkor mehet még akár 2V-n is a proci. akkor valszeg bírja.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#14) Fawkes válasza Mosqu!to (#13) üzenetére


Fawkes
őstag

Na hát 2V fölé ne nagyon küldja mert már ez is sokk vízhűtéssel viszon[általában]jobban tudod húzni a procit...

(#15) Fawkes válasza Fawkes (#14) üzenetére


Fawkes
őstag

A vége Ragnarnak szót... :)

(#16) Thom! válasza iwu (#2) üzenetére


Thom!
veterán

Mennyibe kerül. Kíváncsiságból. :) :)

(#17) Fawkes válasza Thom! (#16) üzenetére


Fawkes
őstag

Fölmész a [L]http://www.tuningnet .hu[/L] -ra és minden megtalálsz...

(#18) Fawkes válasza Fawkes (#17) üzenetére


Fawkes
őstag

Na ügyes vagyok...
[L]http://www.tuningnet .hu[/L]

(#19) Fawkes válasza Fawkes (#18) üzenetére


Fawkes
őstag

Oké utcsó próba...
nem vagyok ideges...
[L]http://www.tuningnet.hu[/L]

(#20) Fawkes válasza Fawkes (#19) üzenetére


Fawkes
őstag

végre :o

(#21) Mosqu!to válasza Thom! (#16) üzenetére


Mosqu!to
addikt

már én is és Ph@mpa is belinkelte.. végig kéne nézni először a topicot:(

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen vízhűtést? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.