Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Milyen gépet vegyek (PC) ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Intellektus


Intellektus
csendes tag

Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni, hogy 200 000 Ft-ig bezárólag milyen gépet tudnátok ajánlani nekem, ami bírja a nagy terhelést (PC)? Nem játszani akarok rajta.

Fontos: A munkámból kifolyólag elég sokat tesztelek, ezért egy olyan gépre lenne szükségem, amin több virtuális szervert is tudok futtatni. Lehetőleg minél többet. Nekem nem a márka a lényeg (Apple), hanem az hogy nagyon gyors legyen a gép és bírja a strapát.

Az én esetemben mi a legfontosabb a memória? Alap? Mivel játszani nem fogok rajta ezért nekem mindegy hogy milyen a videókártya.

Kérnék mindenkit, hogy aki ír egy javaslatot a gépre és esetleg tudja hol lehet beszerezni, az mellékelje a beszerzés helyét is. Illetve az is érdekelne engem, hogy az adott gép hány db virtuális szervert bír el.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget előre is!

Üdv.

(#2) CoolMan válasza Intellektus (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

A kérdésed a Milyen asztali gépet vegyek? - Olvasd el az első hsz-t! topicban tedd fel.

Legközelebb kérlek, ne nyiss új topicot, hanem használd a keresőt.

Ezt zártam.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Milyen gépet vegyek (PC) ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.