Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) P.U.P.Á.K


P.U.P.Á.K
csendes tag

két szolgáltatót használok és akarmelyiket használom mind a kettőnél ugyanúgy észrevesznek a moderátorok
tényleg nem nagyon vagyok itthon a neten

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#2) The_Tom válasza P.U.P.Á.K (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

ket szolgaltato eseten, elvi lehetetlenseg, hogy ugyanazt az ipt kapod, mert a szolgaltatok kulon iptartomanyban garazdalkodnak.

Üdv.

Szerintem.

(#3) P.U.P.Á.K válasza The_Tom (#2) üzenetére


P.U.P.Á.K
csendes tag

ezt gondoltam de a kedves moderátorok észrevettek hogy itt vagyok ezé csodálkozom
a freestartnál is direkt regisztráltam még egyszer és utánna is rögtön észrevettek
vagy csak szivatnak

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#4) Keitaro


Keitaro
addikt

Nos, ha épp nagyon más lenne az IP-d mint 5 percel ezelőtt, akkor a stílusodról ismernek fel.

(#5) P.U.P.Á.K válasza Keitaro (#4) üzenetére


P.U.P.Á.K
csendes tag

próbáltam normi is lenni és mégis lebuktam
no mindegy még egy reget megcsinálok

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#6) WN31RD válasza P.U.P.Á.K (#1) üzenetére


WN31RD
addikt

Szerintem a telefontársaságnál lehet valami beépített emberük, vagy valami hasonló. Mintha lett volna szó korábban ilyesmiről. Én a helyedben nagyon körültekintő lennék.
:))

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#7) P.U.P.Á.K válasza Keitaro (#4) üzenetére


P.U.P.Á.K
csendes tag

tehát a stílusommal van a gond?

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#8) P.U.P.Á.K válasza WN31RD (#6) üzenetére


P.U.P.Á.K
csendes tag

lehet hogy igazad van
akkor azé fenyegettek
de mindenem hamis még a tel számom is

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#9) P.U.P.Á.K válasza WN31RD (#6) üzenetére


P.U.P.Á.K
csendes tag

ezt pontosan hogy gondolod?

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#10) Keitaro válasza P.U.P.Á.K (#7) üzenetére


Keitaro
addikt

Hja bizony változni kéne egy kicsit. Pl az, hogy azután érdeklődtél, hogy miért van más belső egy cd íróban mint ami rá van írva, már egy jobb dolog volt. De nem is a mondanivalóval lenne a baj sokszor, inkább csak azzal, ahogy tálalod

(#11) P.U.P.Á.K válasza Keitaro (#10) üzenetére


P.U.P.Á.K
csendes tag

figyu próbáltam de egyből töröltek
de mondonak itt mást is

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#12) Casement válasza P.U.P.Á.K (#1) üzenetére


Casement
tag

Milyen ''szolgáltatók''? Internet-szolgáltatók?

(#13) P.U.P.Á.K válasza Casement (#12) üzenetére


P.U.P.Á.K
csendes tag

matav + freestart

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#14) Casement válasza Casement (#12) üzenetére


Casement
tag

Mert elég furán hangzik.. Melyik kettő az?

(#15) Casement válasza P.U.P.Á.K (#13) üzenetére


Casement
tag

Ja, már látom! :)

(#16) P.U.P.Á.K válasza Casement (#14) üzenetére


P.U.P.Á.K
csendes tag

én lehetetlennek hittem de valahogy kiderítették mindig hogy én vagyok és nem a nevemből vagy modoromból

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#17) P.U.P.Á.K


P.U.P.Á.K
csendes tag

?

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#18) Casement


Casement
tag

Próbáltad megnézni az IP-det, hogy tényleg az-e a baj? :) Mert én sem hiszem, hogy arról lenne szó, hogy ugyanaz...

(#19) P.U.P.Á.K válasza Casement (#18) üzenetére


P.U.P.Á.K
csendes tag

hogy kell
mint írtam teljesen debil vagyok a net terén!

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#20) P.U.P.Á.K válasza P.U.P.Á.K (#19) üzenetére


P.U.P.Á.K
csendes tag

má minden voltam de normális még nem

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#21) Casement válasza P.U.P.Á.K (#19) üzenetére


Casement
tag

Debil???? :DD Milyen operációs rendszered van?

(#22) P.U.P.Á.K válasza Casement (#21) üzenetére


P.U.P.Á.K
csendes tag

win98 &xp&linux

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#23) P.U.P.Á.K válasza Casement (#21) üzenetére


P.U.P.Á.K
csendes tag

most 98 al nyomok

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#24) Casement válasza P.U.P.Á.K (#22) üzenetére


Casement
tag

Eccerre? ;)
xp-n egyszerú, a kapcsolati ikonra kétkattintás, aztán részletek, ott az ip. 98-ra nem emlékszem, linuxra meg pláne, mert ezer éve nincs. :)

(#25) Casement válasza P.U.P.Á.K (#23) üzenetére


Casement
tag

Azon is valami hasonló lehet, a tulajdonságoknál, vagy az állapotnál.

(#26) P.U.P.Á.K válasza Casement (#24) üzenetére


P.U.P.Á.K
csendes tag

az gond mert azzal nyomok a legtöbbet

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#27) P.U.P.Á.K


P.U.P.Á.K
csendes tag

nem találom az ip-t
ott nem írja ki
valamelyik moderátor majd megmondja
a lényeg hogy minden bejelentkezésnél másnak kellene lennie

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#28) Casement válasza P.U.P.Á.K (#26) üzenetére


Casement
tag

Biztos lesz, aki tudja, bár azon sem lehet bonyolult! :)

(#29) Casement válasza P.U.P.Á.K (#27) üzenetére


Casement
tag

Két szolgáltatónál mindenképpen...

(#30) P.U.P.Á.K válasza Casement (#28) üzenetére


P.U.P.Á.K
csendes tag

?
szerintem direkt nem árulják el mert utálnak vagy mi a fene
mint látod senki nem szól hozzám csak te
de megint azt fogják hinni hogy te is én vagyok mert magammal dumálok

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#31) P.U.P.Á.K válasza Casement (#29) üzenetére


P.U.P.Á.K
csendes tag

?

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#32) P.U.P.Á.K


P.U.P.Á.K
csendes tag

mennem kell reggel 4 után itt leszek mindenkit szeretettel várok

Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#33) Fifi válasza P.U.P.Á.K (#30) üzenetére


Fifi
őstag

[i]''szerintem direkt nem árulják el mert utálnak vagy mi a fene''[/i]

Ha megmondjak mire jutsz vele? Csak nem megvaltoztatod az IP-d? :))

Linuxon ''ifconfig'' es keresd a ppp0 interfeszt.

Bye, Fifi

(#34) UHHH


UHHH
senior tag

En is mindig valahogy ugyanazt az IP-t kapom, foleg a 127.0.0.1 -et szoktam!;]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#35) steveetm válasza P.U.P.Á.K (#27) üzenetére


steveetm
őstag

''a lényeg hogy minden bejelentkezésnél másnak kellene lennie''

Ez nemigaz. Minden bejelentkezénél kapsz ey ip-t az éppen akutális szabad ipcímekből, de senki sem tiltja meg, hogy ugyanazt az ip-t kapd vissza újracsatlakozásnál mint ami elötte volt. Persze ez egy szolgáltatón belül érvényes. Egyébként ha ip-d ből nem, nevedből simán rájönnek kivagy, ha abból sem, várnak hogy hozzászólj vmihez 3at egymás után és megint lebuktál. Nem csodálkoznék ezen annyira.
Üdv.: steveetm

(#36) steveetm válasza UHHH (#34) üzenetére


steveetm
őstag

ez yoooo:))
Üdv.: steveetm

(#37) PUPÁK 2 válasza steveetm (#36) üzenetére


PUPÁK 2
csendes tag

nagyon fasza az aláírásod
már egyre több van belőlem az aláírásokba
egyébként PUPÁKOT megint törölték
Lassan be fogják tiltani a velem kapcsolatos aláírásokat

Állítsátok meg a Földet ki akarok szálni!!!!!!!!!!! Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#38) Superman


Superman
nagyúr

Ahogy már mondtam egy előző topikban: nyithatsz értelmes témákról topikot, nem kell feltétlen szakmainak lennie, valami fáradt gőz is megteszi, csak ne valami ordenáré hülyeség legyen. Ekkor aztán előbb - utóbb mindenki elfelejti ezeket a kilengéseket.

Voltak itt emberek, akik szintén a kitiltás szélén táncoltak és olyan ámokot futottak, hogy öröm volt nézni. Mégis egy másik nick alatt szépen megjavultak és ma már semmi gond nincs velük.

(#39) 9CS válasza PUPÁK 2 (#37) üzenetére


9CS
senior tag

No akkor lehet a stílusod a baj? :t

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#40) Den válasza P.U.P.Á.K (#1) üzenetére


Den
veterán

Ez a probléma egy hardver hiba miatt van. Le kell cserélned az alaplapod, utána teljesen leformázni a vinchestered kétszer egymás után. Ha ez megvan 8 felé kell particionálni a winchestert, és a legutolsóra kell telepíteni az oprendszert.
Ha ez megvan, utána mindig más lesz az ip-d, sőtt 10 percenként automatikusan megváltozik, és nincs ember aki rájön hogy te vagy az.

Ja fontos, a rendszerpartició ne legyen nagyobb 512 megabájtnál mert akkor nem működik az automata ip cím váltás.

www.simson4t.hu

(#41) eper-fa válasza Den (#40) üzenetére


eper-fa
aktív tag

igen, sajnos Dennek igaza van... fos számítástechnika :(

egyébként nem árulom el, h 98 alatt ipconfig.exe vagy winipconf.exe v vmi hasonló neve van, és a windows könyvtárban találod...

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#42) Fifi válasza Den (#40) üzenetére


Fifi
őstag

Ez nagyon jó :DD

Lehet, hogy keveset olvasom a fórumokat .....

Bye, Fifi

(#43) Zoltán válasza Fifi (#42) üzenetére


Zoltán
őstag

Ki a fene ez a Pupák? Mi vele a baj? H a futtatásba beírom, hogy ipconfig, akkor mindig csak 1 másodpercre dobja fel az ablakot, így nem látom, hjogy mi az ip-m. Nem hülye vagyok, sokszor szoktam így megnézni, most nem értem mi van. Win98Se

(#44) Vaanhool


Vaanhool
tag

Hozzászólva az egészhez.

127.0.0.1 ==> Ez a Local Host IP-címe. Ezzel látod saját magad. Ez mindenkinél ugyanaz.
Milyen OP-k vesznek észre? Hol? Talán könnyebben rá lehet jönni a problémára.

(#45) ch.peter válasza Zoltán (#43) üzenetére


ch.peter
aktív tag

Szia,
előbb nyiss neki egy DOS ablakot, vagy használd a wines verzióját (valami winipcfg.exe vagy nagyon hasonló névvel fut, de feljebb is írták)

(#46) anaqer válasza Vaanhool (#44) üzenetére


anaqer
veterán

ITT. A Házigazdák és a Moderátorok. A problémát pedig tudja Pupák nagyon jól, ő maga a probléma.

Egy dologban téved nagyot ifjú Pupák barátunk. A világon semmi szükség nincs az ő drágalátos IP-jének hajszolására, a STÍLUSA leplezi le minden egyes alkalommal. Példálul hogy feleslegesn nyit új topicokat, vélt sérelmeit hangoztatva ( lásd pl. ez, meg előtte tíz másik ). Figyeld meg, ha egymás után négy hozzászólás van egy topicban ugyanattól a személytől pár percen belül ( és mindegyik értelmetlen vagy offtopic ), akkor az nagy valószínűséggel Pupák volt.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#47) Fr4G


Fr4G
aktív tag

Xpnel ird be futtatasba ''cmd'' es a parancssorba ird be, hogy ''ipconfig''.

(#48) Cathfaern válasza P.U.P.Á.K (#30) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Pupák:
Alapvetően az a gond veled, hoy chat-ként használod a fórumot. Legelőször ezen kéne változtatni. Magyarul ne szólj hozzá egy témához percenként, mert attól nem fog senki sem gyorsabban válaszolni, viszont mindenki rosszul lesz, mert 5-6 hsz-ben egymás után te vagy (max. 1 perces időkülönbséggel). A saját témádat is csak akkor hozzd fel, ha már nem látszik.
Ha valamihez nem tudsz építő jelleggel hozzászólni, akkor ne szólj hozzá! Az egysoros, 1-2 szavasz hsz-ek (amik nem is segítenek), ugyancsak zavaróak.
Ha ezzel meg vagy, akkor már nem lehet akkora gond.
Aztán amit még könyvelj el magadban, hogy ez egy szakmai fórum. Lehet nem szakmai témákról is beszélgetni, de nem szabad, hogy ez legyen az előtérben. Ha kötetlen beszélgetésre vágysz, akkor látogass el az index fórumára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.