Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tkazmer


tkazmer
addikt

Lehet, hogy hülyeség volt megnyitnom ezt a témát, de máshol nem találtam ezzel kapcsolatos topicot. Szóval az lenne kérdésem, hogy pontosan mi köze van az Index.hu nak a PH hoz? Akkor gondoltam erre a kérdésre először, amikor megláttam az index.hu-s linket a főoldalon.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#2) tkazmer


tkazmer
addikt

Miért nem ír ide senki? azt nem hszem, hogy senki nem tudja :((

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#3) VladimirR válasza tkazmer (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

tobbek kozott reklamozzak egymast - itt van index-es banner, indexen van ph-s
pontosabbat nem igazan tudok
irni meg azert irnak kevesen, mert ezt leginkabb a hazigazdak tudjak, Ok meg nem ulnek folyton a forum elott - legy turelemmel

(#4) tkazmer válasza VladimirR (#3) üzenetére


tkazmer
addikt

Nem baj,hogy nem tudsz többet, de legalább írtál!! Köszi! Majd akkor megkérdezem egy házigazdától.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) beencee válasza tkazmer (#2) üzenetére


beencee
senior tag

Ha privátban, vagy mélben megkérdzel egy házigazdát, biztosan válaszolnak neked.

(#6)



addikt

Hogy mi köze van? Hát innen szedik a híreiket: [link] :D

''Érdekes jelenségre hívta fel a figyelmet szerdán a prohardver.hu pécémagazin fórumában az Agostino álnevet használó internetező...''

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#7) Motion_Blur válasza (#6) üzenetére


Motion_Blur
félisten

LOL ez kész :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8) Agostino válasza (#6) üzenetére


Agostino
addikt

Nem figyelmet hívtam fel, hanem a Fórumtársak segítségét kértem. Különbség. :D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#9) Xpod válasza Agostino (#8) üzenetére


Xpod
addikt

Vald be, hogy sztár informatikus akarsz lenni, és azért csináltad. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#10) parandroid válasza Agostino (#8) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Különben is: mit bújkálsz itt álnéven? ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#11) Agostino válasza parandroid (#10) üzenetére


Agostino
addikt

Szerintem addig jó itt mindenkinek, amig nem tudjátok az igazi nevem. (höhö, rímelt). : )))

Xpod : lebuktam. É ssemmi egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsojja ki. : )

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#12) raczger


raczger
őstag

ki írhatta ezt a cikket?(talán PH!-s?)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#13) KrAt válasza (#6) üzenetére


KrAt
veterán

Ez igen :Y :DD

(#14) tkazmer válasza (#6) üzenetére


tkazmer
addikt

Hát ez érdekes. Nincs ez vhogy szabályzva, vagy teljesen legális, hogy egymás híreit viszik el a site-ok

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#15) mikado válasza tkazmer (#14) üzenetére


mikado
tag

Ha jol tudom, a ph anno az index ''melléklete'' volt.
prohardver.index.hu

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#16) válasza tkazmer (#14) üzenetére



addikt

Nem tudom, hogy van ez szabályozva.
De nekem korrektnek tűnik, mert nem csak úgy ellopta, hanem megjelölte a forrást és még linket is tett.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#17) raczger válasza (#16) üzenetére


raczger
őstag

azt nem értem, hogy ez a hír miért olyan érdekes, hogy egy ilyen oldalra kitegyék?

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#18) válasza raczger (#17) üzenetére



addikt

Azon az ''ilyen'' oldalon ha jobban körülnézel még sokkal ''ilyenebb'' híreket is találsz...
Egyébként, hogy miért hírértékű azt én sem tudom. Biztos vannak páran akik elolvassák és akkor már elérték a céljukat.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#19) raczger válasza (#18) üzenetére


raczger
őstag

vagy azzal keresik a pénzüket, hogy híreket írnak, és ezért van sok sz*r ott:D
nem tudnak már mit kitalálni

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#20) tkazmer válasza mikado (#15) üzenetére


tkazmer
addikt

Aha. Akkor ez talán már válszt ad arra, hogy miért van az ország 3. leglátogatottab oldalának hírdetése a PH-n

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#21) tkazmer válasza mikado (#15) üzenetére


tkazmer
addikt

Azt nem tod, hogy most pontosan hogy van?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#22) Den válasza mikado (#15) üzenetére


Den
veterán

rosszul tudod. a ph sose volt az index melléklete, csupán kölcsönös reklám szerződés van köztük, meg a ph hírei megjelennek az index hírei közt.

www.simson4t.hu

(#23) tkazmer válasza Den (#22) üzenetére


tkazmer
addikt

Aha, így már minden sokkal világosabb!

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#24) tkazmer válasza raczger (#19) üzenetére


tkazmer
addikt

Hát az bizots, hogy ezzel rengeteg pénzt szereznek :D

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#25) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

a Prohardver mindig is egy független, önálló cég volt, amely együttműködött az Indexszel. anno valóban a Tech rovat egy melléklete voltunk - így helyeztek el minket, így definiáltak minket, de akkor is és most is teljesen önállóan, saját irodával, szerkesztőkkel, szerverrel, stb működtünk.

az együttműködés mindig reklámokra, auditokra és tartalmi ''segítésre'', ilyesmire ''korlátozódott''. vehet át tőlünk anyagokat az index (linkelhet rá, vagy feldolgozhatja), főleg a fórum egy publikus dolog.

a legrégebbi stratégiai partnerünk - röviden ennyi

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#26) tkazmer válasza Parci (#25) üzenetére


tkazmer
addikt

Kösz szépen, így mostmár mindent tudok, amit tudni akartam.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.