Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kerdezo19


Kerdezo19
újonc

Sziasztok, Kérlek segítsetek.
Céges telefonom van, korábban egy kollegámé volt a telszám. Neki van facebook profilja, nekem nincs, soha nem is volt. Samsung Galaxy J5 2017 android mobilra letöltöttem a google playbol a Messengert és a céges mobilszámmal regisztráltam. Néháyn hétig hibátlanul működött, küldtem - fogadtam üzeneteket. Tegnap lefagyott: az üzenetek megjöttek ugyan és el is mentek ha írtam, de nem tudtam függőlegesen a képernyőt görgetni az előzmények megtekintéséhez. Telefont ki-be kapcsoltam, nem segített. Egy tanácsra letöröltem a Messengert és visszatelepítettem, továbbra is facebook nélkül. A telefonszámot felismerte, jelszót nem, arra kértem emlékeztetőt, azzal beléptem. Sajnos azonban korábbi kollégám Messenger fiókjába jutok, akié korábban volt a szám. A Messengerből kilépni nem tudok, csak fel - le telepiteni. Az ő fiókja amúgy működik. Rákerestem a nevemre, tehát az ő fiókjából látom a saját Messenger profilomat, tudok is "magamnak irni", sőt mást is megkérdeztem ő is megtalálja a profilom és tud nekem irni, de de nem férek hozzá a profilomhoz. Mit lehet tenni? KÖszönöm előre is. Üdv Kérdező19

(#2) ArN!


ArN!
csendes tag

Szia(sztok)
Nekem az a problémám, hogy nem is tudok regisztrálni (facebookom nincs, nem is akarok, de a messengert használnám), de a regisztráció végén azt írja, hogy (#100) invalid parameter.
Próbáltam régebbi verziókat is letölteni, szerintem vagy 30x próbáltam már, de nem sikerült... :W

(#3) tomboy0013 válasza ArN! (#2) üzenetére


tomboy0013
veterán

Sikerült már megoldani? Ugyanez a gondom és bárhol bármit olvasok, eddig semmi se működött. Egyszerűen nem lehet fiókot készíteni.

(#4) Sgarrista


Sgarrista
tag

[link] ezért nem müködik

(#5) májkimiki válasza Sgarrista (#4) üzenetére


májkimiki
őstag

Helló!
Meddig lehet használni a csak telefonszámmal regisztrált fiókokat? Erről még kevesebb infó található (szinte semmi).

(#6) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Miért van az,hogy a fiamnak a marketplace nem elérhető? Ikon sincs ott.
Van ötletének?

(#7) zorzy4 válasza Sgarrista (#4) üzenetére


zorzy4
őstag

Sziasztok!
Ezt olvastam én is, de nekem face nélkül, még mindig működik. Mire számítsak, aki már korábban regisztrált telefonszámmal, annak marad a lehetőség?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#8) lupu500


lupu500
tag

Látom mindenki nyűglődik a Messenger legújabb alakítása miatt. Én a tegnap nem tudtam belépni, letöröltem az appot, újratelepítettem de telefonszámmal már nem engedett belépni. Azt írta ki a szolgáltatás időlegesen nem elérhető. Mit lehet tenni? A neten elég sokan ezt kérdezik mert sokan használjuk és a fiókomban nekem is több száz kapcsolat veszik oda. Nincs valami megbízhatóbb chat applikáció? ami biztosan működik.
Bár kérhetünk egymástól segítséget a problémára, de ahogy engem sem enged be gondolom mást sem. A Facebook adatlopásai miatt valószínű a Messenger is áldozatul esik. Ideje lenne valami újnak...

(#9) Fecogame


Fecogame
veterán

Gyűjtőtopik:

Facebook

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10) zorzy4 válasza lupu500 (#8) üzenetére


zorzy4
őstag

Nálam még mindig engedi, hogy belépjek, pedig soha nem volt facés regisztrációm. Kíváncsi lennék meddig és miért működik még nekem?
Hogy érted, chat applikáció? Amin a facésokat el lehet érni? Mert ha nem az a lényeg, ott viber, whatsapp.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.