Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) edipqe


edipqe
senior tag

Egy világcég hazai gyára keres Budapest szélén Gépészeket, gyakorlatilag akármilyen szakiránnyal.

Gyakornoki programban is akár a frissen kezdőknek,
Jó kereseti lehetőség,
Nemzetközi csapat, (az iroda olyan mint a vegyesfelvágott :D )
Sokat (nagyon sokat) kell/fogsz tanulni,
Fejlesztheted képességeidet,
Lehetőség van nyelvtanulásra,
stb stb

Amit várunk,
Végzős vagy nemrég végzett Gépészmérnököket/Vil. mérnököket keresünk.
Jó, beszédképes angol tudás.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#2) lacko81 válasza edipqe (#1) üzenetére


lacko81
tag

Szia! Én éppen most keresek állást. A Műszaki egyetemen végeztem villamosmérnökként. Tudnál részletesebbet írni a munkáról, ill. hogy helyileg hol lenne. Előre is köszönöm.

A recipriverzexkluzíva egy olyan szám, amely önmagán kívül minden más számmal egyenlő.

(#3) edipqe válasza lacko81 (#2) üzenetére


edipqe
senior tag

privi ment

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#4) edipqe


edipqe
senior tag

senki nem akar mérnökösdit dolgozni kicsiny hazánkban?
:O

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5) Parson válasza edipqe (#4) üzenetére


Parson
addikt

engem is érdekelne a lehetőség. kicsit bővebben lehetne tudni vmit? mert ez egyelőre édeskevés...

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#6) Goose-T válasza edipqe (#4) üzenetére


Goose-T
veterán

Látod, az én hirdetésemre is gyér az érdeklődés. Pedig kitűnő ugródeszkát tudnék adni végzős infósoknak és programozóknak, csak egy kicsit tudnának angolul...

Szerk.: az eddigi tapasztalataim alapján a mostanában végző/végzett mérnökök - tisztelet a kivételnek - igen retardáltak, nagyon csökken a színvonal.

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#7) edipqe válasza Parson (#5) üzenetére


edipqe
senior tag

azt priviben adhatok csak, és az megy is...

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#8) Superman válasza Goose-T (#6) üzenetére


Superman
nagyúr

Na jó, de ott az első hozzászólásban a kitétel, hogy lehetőleg fiatalok, frissen végzettek jelentkezését várják. Én mint 35 éves IT mérnök 2 diplomával 2 nyelv ismeretével (franciául írok olvasok) aligha rúghatnék labdába. A másik dolog meg az, hogy eddig bárhová elmentem, a tengernyi ajánlásom, papírom, munkáim nem voltak elegendőek, hanem vagy A. elém tettek egy primitív kérdőívet, amin 50 feladat volt és 10 perc alatt kellett volna megoldani, vagy B. feltettek olyan primitív kérdéseket, hogy mi a Trigger és amikor visszakérdeztem, hogy miféle kérdés ez,a válasz az volt vigyorogva, hogy vizsgakérdés.

Na ne, engem ennyi éves fejjel és szakmai múlttal a hátam mögött senki ne akarjon vizsgáztatni. Ez egy olyan terület, ahol 10 perc alatt kiderül, ha valaki nem ért hozzá és passz.

(#9) edipqe válasza Superman (#8) üzenetére


edipqe
senior tag

erre azt mondom, hogy az elején a nyomikat szurik meg, utána jon csak sok helyen az igazi rostálás. Az, hogy a dolgok elején alapokat akarnak kérdezni nem jelenti azt, h utána nem jonnek komolyabb kérdések.
35 évesen nem vagy hajlando idiota teszteket kitolteni? Nem muszály.. ;]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#10) Superman válasza edipqe (#9) üzenetére


Superman
nagyúr

Hát bocs, de tényleg nem fogok teszteket kitölteni. Ha ez a feltétel, akkor nem fogok. :P Inkább maradok annál, amit most csinálok. Ha valakinek nem elég az életpálya és a projektek, amelyekben igazolhatóan részt vettél, a dokumentációk, stb. akkor tényleg nincs miről beszélni.
A pláne az egészben az, amikor a multi cég "informatikai mindenese" az Úr szerepét játszva elkezd vitatkozni veled, különösen olyan kérdésekről, amelyeket te jobban tudsz, lévén ebben dolgoztál eddig.

De ezmár nagyon off, csak fel akartam hozni a topikot.

(#11) edipqe válasza Superman (#10) üzenetére


edipqe
senior tag

nem off. mint a topic nyitója kijelentem, h minden munkavégzéssel kapcsolatos dolognak helye van itt! :))

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#12) lacko81 válasza Superman (#10) üzenetére


lacko81
tag

A papírok, életpálya stb csak egy dolog. Azzal, hogy kitöltetnek veled egy akármilyen tesztet, abból azért sok mindent ki tudnak szűrni, nem csak a szakmai tudásod. Hogy gondolkozol, hogy oldod meg a problémát, mennyi idő alatt, hogy állsz hozzá, mennyire vagy együtt működő, mennyire vagy precíz...
Szóval a szakmai tudás mellett még sok szempont van, amit figyelembe vesznek. És ha úgy kezded, hogy Te márpedig nem fogsz teszteket kitölteni, akkor a hozzáálásodat elég negatívan fogják értékelni.

A recipriverzexkluzíva egy olyan szám, amely önmagán kívül minden más számmal egyenlő.

(#13) edipqe válasza lacko81 (#12) üzenetére


edipqe
senior tag

pontosan :K

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#14) Kephamos


Kephamos
addikt

Én most kezdetem Miskolcon gépészként és csak kíváncsiskodnék, hogy mennyit ér manapság egy NME-s diploma.

(#15) edipqe válasza Kephamos (#14) üzenetére


edipqe
senior tag

Nagyon örülnék egy angol és magyar nyelvü CV-nek!

Ide küldheted:

munka.racz@gmail.com

ui.: lenne kedved budapest mellett dolgozni? Mennyire megy az angol?

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#16) kiborg válasza edipqe (#15) üzenetére


kiborg
aktív tag

Szia!

Én is kérek egy privit bővebb infóval.
2005 BMF-Kandó villanymérnök.
Már ha egyáltalán érdekel téged egy villanymérnök.

Üdv Kiborg

Ésszel él az ember - mondá a kannibál!

(#17) edipqe válasza kiborg (#16) üzenetére


edipqe
senior tag

ment a privi.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#18) edipqe


edipqe
senior tag

továbbbbbbbbra is keresem a Vegyész\Gépész\Folyamat\Anyag és lassan szinte minden fajta mérnököt.

ui.:
Infós mérnök nem mérnök!
az ne jelentkezzen, danke!

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#19) edipqe válasza lacko81 (#12) üzenetére


edipqe
senior tag

:W

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#20) thaler2 válasza edipqe (#19) üzenetére


thaler2
senior tag

Szia, egy bővebb leírást én is kérnék szépen priviben.

Köszönöm.

(#21) biker válasza Superman (#10) üzenetére


biker
nagyúr

jajj, sup, még mindíg nem érted...

nem hozzáértő, tapasztalt, szakember a kulcsszó, hanem rugalmas, fiatal, kezdő, csapatjátékos, kommunikatív.
fiatal, kezdő, hogy ne tudja, mikkel fogják szívatni, rugalmas, hogy reggel 6-tól este 10-ig dolgozzon, csapatjátékos, hogy a többi birka után menjen, ne legyenek gondolatai, kommunikatív, hát ezt nem tudom, én kommunikatíve elküldöm a halálba a főnököt ha kell :) tehát ezt még nem fejtettem meg.

nem az a lényeg, hogy mennyire értesz a munkádhoz, hanem hogy a tesztek alapján mennyire lehet kiszipolyozni és rángatni madzagon.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#22) edipqe válasza biker (#21) üzenetére


edipqe
senior tag

lehet hogy szted Ő nem érti, viszont TE meg félreérted:

fiatal kezdő: hogy ne legyenek beidegződései, amik nem jók, ha azokat nem egy világcégnél szerezte.... :U
rugalmas: hogy a multinacionális (nagyon az) munkakörnyezetben, tudjon alkalmazkodni félpercenként a kultúrális különbségekhez.
képzeld rugalmas vagyok és mégis reggel 8-tól 4:30ig dolgozom, és a túlórákat lecsúsztathatom! Sok helyen ingyé várják el a túlórákat! MI nem! :K
Csapatjátékos: mert egy nemzetközi csapatban és a mai modern munkafolyamatok miatt esélytelen az aki nem jó csapatjátékos! Igenis ELVÁRJUK, hogy beszóljon, elvárjuk hogy folyamatosan megkérdőjelezzen mindent ami csak körülveszi, és kötelező, hogy mindenről meglegyen a saját gondolata. Ha nem így tennénk, nem lennénk innovatívak!
Kommunikatív: ne makogjon, ha vmi baja van! Tudjon kiállni a véleménye mellett, ha azt alá tudja támasztani és azt érzi, hogy igaza van. Ha vmi nagyon nem tetszik, akkor el is küldheted a főnököt vhova, ha igazad volt és neki nem, akkor teljesen jogos!

A szóban forgó cég NEM ázsiai munkamorálu és nem ázsiai tulajdonban lévő cég! Mert amiket feltételeztél az kb azokra illik rá. Dolgoztam olyan helyen is és ott is hagytam! :P

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#23) edipqe válasza thaler2 (#20) üzenetére


edipqe
senior tag

privi ment! :C

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#24) biker válasza edipqe (#22) üzenetére


biker
nagyúr

Csak hogy mindenkinek érthető legyen:

edipqe állásajánlatát nem ismerem, nem rá reflektáltam, hanem Superman (akit személyesen ismerek) sorozatos rossz tapasztalatára.

Tehát a kolléga állásajánlata nem kritika alapja, csak ironizáltam.

respect :R :R

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#25) biker válasza edipqe (#22) üzenetére


biker
nagyúr

amúgy én is egyszer voltam tesztkitöltősön.
lehet, erre gondolt superman is.

50 kérdés, 10perc.

nekem 3.5 perc kellett hozzá, eddig tartott felírni a nevem, címem, meg amit kértek, átolvasni az összes feladatot előre, ahogy kérték, majd üresen beadni a papírt. :F
én voltam az egyetlen, aki eljutott az 50. kérdésig, ahova az volt írva: a teszt kérdéseire nem kell válaszolni, köszönjük hogy átolvasta a tesztet. :Y

de nem ott dolgozok jelenleg...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#26) edipqe válasza biker (#24) üzenetére


edipqe
senior tag

Köszönöm a kultúrált viselkedést! Ritkán látni a többi totyikban! :R

DE egy lényeges dologra figyelmet fokuszált:
NEM VAGYUNK ÁZSIAI CÉG!
Sztünk az alkalmazott a legnagyobb érték!
Mi beléjük fektetjük az értelmi és az anyagi tőkét, mert elvehetik a gépeidet, elvehetik a pénzedet, de ha az ALKALMAZOTTAID megmaradnak akkor mindent vissza tudsz szerezni néhány év alatt!

Ezt nem én találtam ki hanem a General Motors egy korábbi elnöke, és nagyon igaza volt!

tetszik a példád biker, nos igen ez nagyon genya, de meg lehet érteni, ha egy cég ilyen trükkös feladatsort ad a jelentkezőknek :DDD

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#27) biker válasza edipqe (#26) üzenetére


biker
nagyúr

miért genya? szerinted BÁRMILYEN feladatot meg lehet oldani annak TELJES ismertee nélkül? nem nagyon...
ha nem olvasod át a feladatot, akkor mmegszívtad.

(ez nem receptkönyv, ugye, sok esetben súlyos baleset is lehet a vége, ha nem olvasod át, mondjuk keverd össze a két anyagot a lap utolsó sora, gyors belekevered, és már nincs esélyed lapozni, ahol le van írva, hogy "lassan és keverve", különben robban :) )

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#28) biker válasza edipqe (#26) üzenetére


biker
nagyúr

Ritkán látni a többi totyikban!
igen, tényleg ritkán látni engem máshol :D

jaa, nem ez volt a kérdés :)

Én nem a képernyő mögött bújkáló pattanásos 12éves vagyok, aki ettől élvez, hogy "dejólbeszóltamvazze"

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#29) edipqe válasza biker (#28) üzenetére


edipqe
senior tag

JA, jó sokan vannak. akik a dejólbeszóltam kat.-ba tartoznak.
A Missisipibe se férnének bele! :C

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#30) Hebry


Hebry
senior tag

Agrármérnök jó lesz??? :DDD
De most komolyan?

(#31) Goose-T válasza edipqe (#18) üzenetére


Goose-T
veterán

Az infósok jöhetnek hozzám! ;)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#32) Kkocos válasza edipqe (#18) üzenetére


Kkocos
tag

Infós mérnök nem mérnök!
Automatizalas es ipari informatika! :(((
Ez hol nem info es hol nem mernok? :W
UI: tavmelot, melekalaskent keresek, projekt base is johet!

[ Szerkesztve ]

(#33) edipqe válasza Kkocos (#32) üzenetére


edipqe
senior tag

ok jogos ,vhol.
nekem az infós az a programozót jelenti. :U

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#34) sonar


sonar
addikt

Nem pusztán kiváncsiságból Villamos mérnök 1 év multinál (jelenleg is) és 2 év kis vállalkozásban eltöltött tapasztalattal, társalgási angollal, programozási ismeretekkel mit tudnál ajánlani?
No meg persze mondhatnám six sigma, lean ismeretek...

[ Szerkesztve ]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#35) Kkocos válasza edipqe (#33) üzenetére


Kkocos
tag

Programozo ersd ezalatt az IT-s gyereket? Teh en orulnek ha engem attenenek az karbartartastol az IT-hez, mi csak megprobaljuk javitani amit ok elbasznak, alamereteznek, tehat nagyon jo mernokoket talasz nalunk az IT-nel. Nem kene altalanosan a programozo fiukat labszni

(#36) edipqe válasza Kkocos (#35) üzenetére


edipqe
senior tag

Ok, az általánositásokat kerülni, próbálom a jövüben, köszönöm az észrevételt.

Csak korábbi tapasztalataim nagyon nem jók.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#37) Kkocos válasza edipqe (#36) üzenetére


Kkocos
tag

F@sz@, deh en meg mindig tavmelot keresek.

(#38) Superman válasza biker (#28) üzenetére


Superman
nagyúr

Na válaszolok neked is, meg a kollégával is megosztok egy tapasztalatot, aki a topikot nyitotta: :) Szóval rossz tapasztalatok azért vannak, mert itt Miskolcon szinte bármilyen abszurd dolog előfordulhat. Példa: régebben kerestek informatikus-mérnököt a helyi Robert Bosch-ba és beadtam a pályázatomat, de egy bennfentes megsúgta, hogy túl "öreg" vagyok már, így esélyem sem lesz, igaza volt. Nemrégiben felhívtak, hogy keresnek tapasztalt embert, ezt ki is hangsúlyozta az illető munkaügyis, informatikus-mérnöki pozícióba és fáradnék be elbeszélgetésre, ha nekem is megfelel. Meglepődtem, de bementem. Rögtön a tárgyra tértek, s most nem csúsztatok, ezt mondták: minimálbért tudnak fizetni, 3 műszak, mint a gyártósornál, bármikor behívhatnak, éjjel-nappal, van némi bónusz, amivel 85 ezer nettóra jönne ki a fizetésem havonta, plusz még állják a buszbérletemet.Talán ismerős az a szituáció, amikor valakinek túladagolják a Lidocaint és szinte lemerevedik, mert én ezt tettem. Ha rámütöttek volna, azt hiszem porrá hullok szét. Lehet, máshol ez nem így van, de az én környékemen az ilyen ajánlatok mindennaposak. Szóval tényleg van rossz tapasztalatom elég.

Egyébként UP a kollégának és a topiknak, gyűljenek a szakik. :)

[ Szerkesztve ]

(#39) edipqe válasza Superman (#38) üzenetére


edipqe
senior tag

Hát ha tapasztalt infós emberke lennék és ezt az ajánlatot dugnák az orrom elé, onnantól felállnék az asztaltól, és elmennék, köszönés stb minden nélkül.

Egy dolog alá mérni az ajánlatot, hogy az adott cég jól járjon, ha a jelentkező behúzza a farkát és nem meri esetleg megemliteni, h én nem ennyire gondoltam,

és egy másik dolog megalázni egy embert. Amit leirtál a megalázósba tartozott. Remélem az nem egy világcég volt, vagy ha igen halljuk a nevét! ;]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#40) Kkocos válasza Superman (#38) üzenetére


Kkocos
tag

85000 Ft, gyalazatosan keves, a lesajnalt Romaniaban jutattasokkal egyutt a triplaja van meg, es nem tartom elegsegesnek, pedig nincs meg 3 ev tapasztalat a hatam mogott

(#41) Superman válasza edipqe (#39) üzenetére


Superman
nagyúr

Ööö...leírtam: a Bosch-ról van/volt szó. :DDD Itt az északkeleti régióban sajnos a munkavállalóval mindent meg lehet csinálni. Legalábbis ezt gondolják a munkaadók.

(#42) Goose-T válasza Superman (#38) üzenetére


Goose-T
veterán

:DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#43) edipqe válasza Superman (#41) üzenetére


edipqe
senior tag

áh értem, kellemetlen, egy ekkora cégnek az ilyesmi... ejnyebejnye. :(

Bp.-en 2 barátom nekik dolgozik, és a pénz kb a helyén van.

Nyugi ez nem csak felétek van meg, Fehérváron is fele annyit adnak mint a fővárosban, ugyan azért a munkáért. Ez van. Ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni, max költözni. :DDD

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.