Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mercury kob 845ndfsx (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) L_ajos


L_ajos
őstag

Hali!
Ehhez az igen ritka alaplaphoz hol lehet leírást ill. drivert taláni?

Valaki segitsen plíízz! :O :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#2) parandroid válasza L_ajos (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

épp ma kerestem egy rokonnak mercury alaplaphoz drivereket, úgyhogy hihetetlen mákod van: [L]http://www.kobian.com/download.php?category_id=48&list=48[/L]... :D

be kell regelni, hogy letölthess, de nem nagy ügy, csak rá kell kattintani egy e-mailben kiküldött linkre.

btw szerintem elírtad a típust, ilyet nem látok az oldalon, nézd meg még egyszer. szerintem. ha nem, akkor nincs itt, ami neked kell.

jó böngészést,

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3) L_ajos válasza parandroid (#2) üzenetére


L_ajos
őstag

Köszke!

De nem írtam el:D Ez az érdekes hogy a kaobian oldalán nem találom ezt az alaplapot...pedig ez van ráírva az alaplapra! :C

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#4) parandroid válasza L_ajos (#3) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

valamelyik hasonló (modjuk az f nélküli) szerintem jó lesz, ahogy elnéztem a letöltéseket, szinte ugyanazokat a drivereket ajánlja a hasonló lapokhoz, inkább csak abban különböznek, hogy konkrétan mi is van integrálva. firewire lehet az az 'f', vagy micsoda?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Mercury kob 845ndfsx (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.