Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Memoria vasarlas (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Ger0


Ger0
csendes tag

Nah kerdesem a kovetkezo 1giga ramot akarok venni kb 70ezrem van ra és markat illetve tipust kene javasolni elore is koszi

(#2) mobal válasza Ger0 (#1) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

kingsoten vagy geil vagy kingmax esetleg valami corsair. sok van :) márkás szerintem a corsair a legjobb. mennyi 400 vagy 533 ? (a sebesség)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3) Ger0


Ger0
csendes tag

thnx es valamilyen uzletnek a linket vagy csak egy cegnevet ahol tuti kapok geil ramot tudnal irni??

(#4) mobal válasza Ger0 (#3) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

pl www.flashpoint.hu ők forgalmaznak vagy mistral de akárhova bemész rendelnek. a geil mellet döntöttél?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#5) Ger0


Ger0
csendes tag

asszem mert arrol mar lattam tesztet és elvileg 65 e a Geil ultra platinumbol 1giga

(#6) Ger0


Ger0
csendes tag

jah es mellesleg mennyire lehetne erezni a kulombséget mondjuk egy kingmax meg egy geil ram kozt??

(#7) Tsunami válasza Ger0 (#6) üzenetére


Tsunami
senior tag

Szerintem meg se fogod érezni:)

''három a kettő tizen''

(#8) Sidaries válasza Ger0 (#6) üzenetére


Sidaries
őstag

Ha nem tuningolsz, akkor semennyire. :)
Én inkább Samsungot vennék. Olcsó és van benne egy kis tuningpotenciál is. max 40k-ból kijössz.

[Szerkesztve]

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#9) wilddog


wilddog
tag

Van egy Abit Nf7 lapom és vettem hozzá Samsug memóriát 256 DDR ram-ot és nem működik benne rendesen, a memtest címzési hibát ír ki rá. Akkor visszavittem, majd egy másik samsungot kipróbáltam, azzal meg nem indult el a gép. Azt szeretném kérdezni, hogy az Abit NF7 lappal kompatibilis e a Samsung 256MB DDR (400 Mhz) -es memória?

(#10) mobal válasza wilddog (#9) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

figyu tapasztalatok ugy venni memet ,hogy elviszed gép kéred prób + memtest és ha ok akkor kifizet :) komolyan!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#11) mobal válasza wilddog (#9) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

sajnos sok a samsung közt a hamis :((

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#12) wilddog


wilddog
tag

Hamis? Az akkor azt jelenti, hogy csak rá van cimkézve(hm.. bár láttam az IC-ken a Samsung feliratot). Úgy érted, hogy akkor sok közte a hibás?

(#13) I_Am


I_Am
veterán

Bővebben: link megfelelő totyik a beszélgetés folytatásához.

Ezt most zárom, további kellemes fórumozást mindenkinek.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Memoria vasarlas (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.