Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Melyik konfigot tartsam meg? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Moyder


Moyder
aktív tag

1 Asus K8N-E Deluxe + A64 3000+

2 Asus P4P800-E Deluxe + P4 3,0Ghz


melyik a jobb szerintetek?
Csak ez csak egy gyors kérdés, de gondolom mingyá törlik is a topicot mert amióta nem számolják a hwpiacban a hszeket, egy két újonc azzal szerezni hszt hogy minden topicot bezárat!

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#2) -Jackson- válasza Moyder (#1) üzenetére


-Jackson-
őstag

én játékban gondolkozok, arra egyértelműen az amd.
ha sokat dolgozol a gépen akkor a HT miatt célszerűbb az intelt választani, de szvsz a 865-ös lap elég gyenge....

الله أكبر | [J][A][K] [10][Q]

(#3) Szabesz válasza Moyder (#1) üzenetére


Szabesz
őstag

1szavazat az AMD-s konfigra

¯\_(ツ)_/¯

(#4) Gdi válasza Moyder (#1) üzenetére


Gdi
senior tag

P4P800-at cseréld le P4C800-ra és maradhat az intel is

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#5) Motion_Blur válasza Moyder (#1) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A64 maradjon...ez a jövő (ill. már a jelen)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6) eská


eská
csendes tag

voks az AMD-re

Dell Inspiron 8600 Intel Pentium M 1.6 ( Centrino, 2 MB cache), 40GB, Ati Radeon 9600 ProTurbo, 512 MB DDR RAM, 15.4 WSXGA+, CDRW/DVD

(#7) AMD Power válasza Moyder (#1) üzenetére


AMD Power
titán

A Voksomat én is az AMD-s konfigra teszem!;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8) Alex91


Alex91
félisten

En kidobnam mind a kettot :DD!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#9) GEIL válasza Moyder (#1) üzenetére


GEIL
addikt

AMD-RULZZ !!!;]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#10) WillChi válasza Moyder (#1) üzenetére


WillChi
senior tag

Én is az AMD-re szavazok... :)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#11) MoP_FX 57


MoP_FX 57
őstag

Amd, nekem is pont ez van.

(#12) Proky válasza Moyder (#1) üzenetére


Proky
senior tag

AMD természetesen :))

(#13) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

AMD.
ZZZZZ alap.

(#14) mayerlaci válasza Moyder (#1) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Mire kell?

(#15) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Az AMD-t!

Gyorsabb.

(#16) mayerlaci válasza _Volkovy_ (#15) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Félisten vagy GRAT.

(#17) (Kolombusz) válasza mayerlaci (#16) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ezt már máshol is elmondtad.
Sztem a PH!angya jobban illene hozzá :DDD

(#18) _Volkovy_ válasza (Kolombusz) (#17) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ja.
Megkérdezem Parcit az ügyben,hátha.:)

(#19) _Volkovy_ válasza mayerlaci (#16) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Eddig is az voltam,kiscsillag.:D

(#20) _cirmos_ válasza Moyder (#1) üzenetére


_cirmos_
őstag

tartsd meg az intelt, az amd-t pedig add nekem ;]

(#21) Mazka05 válasza _cirmos_ (#20) üzenetére


Mazka05
őstag

Eddig ez volt a legjobb válasz :DDD

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#22) AMD Power


AMD Power
titán

Azért ha ezt a rövid kis topic-t végigolvassátok elég érdekes. 10 hsz-ből 9 AMD-s! Még egy 3-4 éve szerintem ez pont ellenkezőleg lett volna. De a lényeg , hogy az AMD leelőzte az Intelt az átlag felhasználok szemébe!! Persze sajnos a piaci részesedése nagyon távol van az Intel-től!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#23) Raymond


Raymond
félisten

AMD

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#24) Joey válasza AMD Power (#22) üzenetére


Joey
tag

Ez szerintem nem így van!
Az átlag felhasználó még mindíg Intelt vesz.
Aki kicsit tájékozottabb, utánaolvas, fórumozik az pedig AMD-t vesz, de az átlag nem ilyen.

És nincs ebben semmi, ha majd az Intel gyárt olcsón gyors procit(lesz ilyen :F), akkor arra szavaz majd mindenki, persze csak akinek van egy csöpp esze.

(#25) AMD Power válasza Joey (#24) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos ebben van valami. Én is mikor gépet kell összerekatni emberkéknek egyből így kezdik: ''Pentium 4 kell neki!'' Kérdem tőle miért pont ez? ''Mert állítólag ez a legjobb'' Én eddig egy Inteles gépet se rakattam össze senkinek. De az elmúlt 2 évben senki se panaszkodott miért ajánlottam neki akkor AMD-t. De a legrosszabb az mikor valaki bemegy egy boltba. Mondanak neki valamit , ö azt kézpénznek veszi és már vesszi is az Inteles cuccot! Pedig sok boltos olyan tajékozatlan egy barom , hogy az valami iszonyat! Persze tisztelet a kivételnek!:U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26) somodisoma válasza Moyder (#1) üzenetére


somodisoma
senior tag

Szinte mindenben gyorsabb az AMD, kevesebbet is fogyaszt/melegszik... Meg egy pont neki! :))

A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk rá!

(#27) somodisoma válasza AMD Power (#22) üzenetére


somodisoma
senior tag

''De a lényeg , hogy az AMD leelőzte az Intelt az átlag felhasználok szemébe!! ''

Na ez nem igaz! Az atlag,egysegsugaru felhasznalo/vasarlo mind azt hiszi, hogy az intel a jobb! Pl.: lattal mar valaha AMD reklamot? :F NEM! Intelt viszont nem keveset...

A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagyunk rá!

(#28) AI


AI
tag

az amd nagyon melegszik és instabil, tartsd meg a p4-es lapot, de vegyél bele egy celeront mert azt jobban lehet húzni! és ha jó tanács kell mindig kérdezz engem! :D

42

(#29) Pacák válasza AI (#28) üzenetére


Pacák
senior tag

Legalább tedd OFF -ba! :D

Nuclear launch detected

(#30) Darken


Darken
aktív tag

1-es config

http://darken.hu

(#31) tr00p3r válasza _Volkovy_ (#19) üzenetére


tr00p3r
őstag

ez már beteges! :R

(#32) Márky


Márky
tag

ÁEMDÉÉ!!!!

(#33) cspety


cspety
tag

Hello!

Szerintem is az AMD-t tartsd meg! Igaza van AMD Power-nek, hogy a sok okos számtech boltos össze-vissza beszél. Többször előfordult már, hogy jó kis Cerkát ajánlottak ''tudatlan'' vásárlóknak, mi pedig összeraktunk egy AMD-s konfogott jó pár 10-esel olcsóbban, és mennyivel jobb teljesítményő az AMD!!!

(#34) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Intel. Némelyik intel jól tuningolható és 3@4Ghz működő Intel(pl enyém) erősebb mint egy 3000+:D szerintem

(#35) _cirmos_ válasza ToBeY (#34) üzenetére


_cirmos_
őstag

milyen igazad van, az amd pedig legendásan tuningolhatatlan ;]

(#36) ToBeY válasza _cirmos_ (#35) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Azt nem mondtam,csak intelnél most olyat fogtam ki ami nagyon jól húzható:DDD

(#37) Viktor77


Viktor77
titán

Na, épp elég hsz- érkezett, és kezd rossz irányba elmenni a topic.

Zárom.

Folytathatjátok (Értelmes keretek közt, mert az, hogy beírjátok, hogy AMD, az nem az. Hányan is indokoltátok?) az AMD vs. Intel topicban.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Melyik konfigot tartsam meg? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.