Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Victoryus94 válasza kopis (#9) üzenetére


Victoryus94
őstag

Szerintem IPS paneles legyen.
Ok: szebb színek, élethűbb kép, nagyobb betekintési szög, újabb technológia.. stb.

HDMI csatlakozós legyen (és ilyen csatlakozóval is használd).

Igazából a képfrissítés (Hz) számítana még, de ez TV esetében nem sokat jelent, de ha nem digitális jel érkezik a TV-be (pl. HDMI-n keresztül), akkor érdemes 100Hz-est vagy felettit vásárolni.
Monitornál minimum 75Hz-est szoktak ajánlani! De a jobb monitorok 120Hz-en működnek. Minél gyorsabban "vibrál" a monitor, annál kevésbé zavar.

Összefoglalás: HD felbontású, LED IPS paneles monitor/TV HDMI kimenettel (lehetőleg 1 évnél nem régebbi modell) tökéletesen megfelel neked.

Ui.: Nekem a Samsung LED Tv-m másfél év után bedöglött.. össze vissza kapcsolgatja magát (pl. üzlet módba, bemenetet vlt), és a távirányítóra nem reagál (céges ajándék -szerviz papírokat is ők "kezelték"). 40 ezer lenne javíttatni, szóval csak áll az asztalon. - Szóval Samsungot ezen tapasztalat miatt nem ajánlom.

Én karácsonyra LG LED IPS 3D monitort vettem. 50k-ért! Nagyon megérte! (58cm)
Ezt csak azért mondom, mert a legtöbb monitorba van hang kimenet (jack csatlakozó), szóval pl. hdmi-s set tip boxod van és van hangfalad akkor akár nagyobb monitortis használhatsz TV-nek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.