Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

A legjobb Oneplus telefonok az első mellett. Volt 7/7t pro is. :B

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#2) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

nem sokon múlt, hogy legyen egy ilyen telefonom - még a 2019es black friday alkalmával nagyon szimpatikus volt - csak aztán addig nézegettem, hogy eltűntek a netről a jó, 400$ alatti ajánlatok :(. Végül lett jó telóm ennyiből, de már csak tavalyi újévkor :)).

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#3) Shyciii válasza Elit3Zotya (#1) üzenetére


Shyciii
veterán

7T Pro-t én is szerettem. Egész addig, míg a Oneplus el nem kezdte elb..zni a frissítéseit.

(#4) ( V )


( V )
veterán

Érdemes elolvasni az eredeti bejegyzéseket is, meg főleg alatta lévő kommenteket hogy azért milyen visszhangja van ennek a kiadásnak és főleg annak a módjának ahogy ez kikerült... :(((

7/7Pro
7T/7TPro

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#5) Shyciii válasza ( V ) (#4) üzenetére


Shyciii
veterán

Nem véletlenül hagytam ott a Oneplust a 7T Pro-m után, és nem is tervezek visszamenni, míg ez a sz.mét bagázs marad.

(#6) Angie™


Angie™
addikt

Ez most hány főverziót kapott összesen?

[ Szerkesztve ]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#7) Linkin1994 válasza Angie™ (#6) üzenetére


Linkin1994
senior tag

A 7,7 pro 3-at a 7t 7t pro 2-t

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#8) Angie™ válasza Linkin1994 (#7) üzenetére


Angie™
addikt

A 7T-re a kettő nem túl fair

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#9) ArGab


ArGab
őstag

Azért reméltem, hogy ha mást nem is, de biztonsági frissítéseket egy darabig még biztosítanak.

Kár érte, kiváló ügynök volt!

(#10) t72killer válasza ArGab (#9) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sajnos 3-4év környékén minden gyártó feladja, a gugli kivétel 6évvel

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#11) Shyciii válasza t72killer (#10) üzenetére


Shyciii
veterán

Tévedés. 5 év frissítést ad összesen, de csak a Pixel 6 óta. Ennyit viszont a Samsung is ad. Link

(#12) molnarl63


molnarl63
újonc

Sajnos már semmi nincs meg azokból a pozitívumokból, ami miatt OnePlus-fan lettem anno. Nincs Oxygen OS, nincs korrekt támogatás, nincs flagship killer ár. Már a OnePlus 3 utolsó főverzió frissítés is nyögvenyelős volt, de amit most csináltak, az minden határon túl van. Egy szavukat sem szabad már elhinni

(#13) Angie™ válasza molnarl63 (#12) üzenetére


Angie™
addikt

Sajnos én csak tesztekből, YT-ból, leírásokból hallottam milyen legendásan jók voltak régen a Oneplus telók.
Csak fontosnak tartottam elmondani, hogy én így is nagyon szeretem Color Os-el :)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#14) Linkin1994 válasza molnarl63 (#12) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Nekem sincsen bajom vele.Mondjuk úgy hogy az embereknek mindig van valami bajuk.Mikor stock szerű volt az OOS akkor az volt a baj hogy ez nincs az nincs.Elég csak megnézni pl Nothingot. Stock OS- sok user meg jaj ez igen ez kell aztán meg megy a kéregetés hoigy ez legyen már benne meg az ami a többi nem stock OS-ben már benne van.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#15) t72killer válasza Shyciii (#11) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R , ezekszt nem vtam updatelve a témában.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#16) Elit3Zotya válasza Shyciii (#5) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nekem nem tűnt rossznak a rendszer, oppo x3 pro-n, se oneplus 10 pro-n. Sőt!
Igaz nem tudom a frissítéseket hogy küldik azóta. :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#17) Isti1111


Isti1111
újonc

Nekem még mindig 5T-m van. Most már 5 éves és még mindig nagyon jól megy, simán elbír valamivel több, mint 1 napot, ha nem nyüstölöm. Semmi baja, nem szeretném lecserélni még, de egyre jobban tartok a biztonsági mentések hiányától :(

(#18) molnarl63 válasza Angie™ (#13) üzenetére


molnarl63
újonc

Ízlések és pofonok ... Nekem a stock Android volt, amit a Nexus után kerestem, az OOS-ben találtam meg. A OP3 még elérhető volt árban is. Akkoriban még igaz volt, hogy 2 havonta security update jött, 3 éven keresztül meg Android főverzió frissítés. Az OP7-el most jött meg a 3. főverzió frissítés, az C(O)OS12, épp 1 évvel az Android 12 megjelenése után. Az eltelt 1 év alatt senki nem kommunikált a gyártó részéről, hogy mi az oka a késésnek, egyáltalán várható-e még a frissítés. Rég nem mókoltam a telefonom, de most ráraktam a Pixel Experience Plus 13-t.

(#19) Timer válasza ArGab (#9) üzenetére


Timer
veterán

Ezzel én is így voltam, de ezek szerint nem fért bele még 1 év security update a büdzsébe. Már csak azért is idegesítő, mert amúgy egy 7 Pro még bőven vállalható teljesítményt adott a mindennapokhoz, még ha nem is a csúcs szinten már.

(#20) molnarl63 válasza Linkin1994 (#14) üzenetére


molnarl63
újonc

Szerintem többek között attól változnak/ javulnak a dolgok, így az OOS is, mert a felhasználók közül sokan elégedetlenek, néhánynak ötletei vannak, a gyártók pedig ezt meghallgatják és meg is valósítják. Persze vannak sokan, akiknek jóvanazúgyis

(#21) haiiro_o


haiiro_o
tag

Én nemrég cseréltem le a 7t met. 200 euróba beszámították a 10t áraba. Így kb 175 ezerből meglett az új teló. A következő telefonom már lehet nekem sem 1+ lesz 3-4 év mulva. Kitudja. :F

(#22) Timer válasza haiiro_o (#21) üzenetére


Timer
veterán

Ez hogy ment egyébként? Előre kellett elküldeni a régit, és úgy kaptad az újat, vagy fordítva? Az adarok költöztetése miatt érdekes a kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#23) haiiro_o válasza Timer (#22) üzenetére


haiiro_o
tag

Nem kellett előre küldeni.
Amikor megrendeltem az új telót az oneplus-os alkalmazáson belül. Alapból 100 euroval kevesebbet kellett fizetni. Majd mikor megjött az új teló talán 7 napom volt vissza küldeni a régit. És amikor odaért még 100 eurót vissza küldtek. Jól ment minden vele még hamarabb is kaptam meg az új telót mint igérték. :)

(#24) ChrYsler


ChrYsler
aktív tag

Alternatív ROM témában írtam egy hosszabb beszámolót, ha valakit érdekel esetleg: [link]

(#25) Timer válasza haiiro_o (#23) üzenetére


Timer
veterán

Köszönöm az infót, talán másnak is hasznos volt! :R

(#26) ArGab


ArGab
őstag

Ha esetleg valakit érdekel, a Community thread szerint többeknek azt mondta support, hogy leállították a frissítés kiadását a rengeteg bug report miatt. Pár napja végre jött valami hivatalos kommunikáció is és úgy néz ki lesz majd valamikor egy javított MP4 kiadás, de arról nem írtak mikorra várható. Valószínűleg az MP3 helyett, amit nem fognak szélesebb körbe kiengedni, de ez már csak személyes feltételezés.

[ Szerkesztve ]

(#27) Linkin1994 válasza ArGab (#26) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Indiában már kinn van.

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#28) ArGab válasza Linkin1994 (#27) üzenetére


ArGab
őstag

MP3? Csak oda engedték ki, és ott sem mindenkinek. Az EU/Global azóta sem lett kiadva, pedig egy hónapja azt írták "pár napon belül" elérhető lesz.

[ Szerkesztve ]

(#29) Linkin1994 válasza ArGab (#28) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Az mp4
[link]

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#30) ArGab válasza Linkin1994 (#29) üzenetére


ArGab
őstag

Thx. Ezt tegnap még nem láttam mikor végigkerestem hol is van az az 1 hónapja beígért utolsó frissítés. Bár ez meg India only lesz? :F

(#31) Linkin1994 válasza ArGab (#30) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Egyenlőre ott adták ki de ez jönni fog az összes régióba

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#32) Seva111


Seva111
friss újonc

Sziasztok. Ma felraktam az új frissítés android 12 és azóta folyamatosan villog a kijelzo. Gyári visszaallitas meg volt de nem segít rajta. 11 én voltam előtte semmi gond nem volt. Mitől lehet?Vagy, hogy tudom visszarakni az előző verziót?Köszi ha válaszolsz.

(#33) ChrYsler válasza Seva111 (#32) üzenetére


ChrYsler
aktív tag

Az MSM Download Tool az az eszköz, amivel a téglásított OP7 visszahozható az életbe. :)
Innen tölthető le OP7-hez.
https://onepluscommunityserver.com/list/Unbrick_Tools/OnePlus_7/EU_GM57BA/Q/
!FIGYELEM!
Kérdés nélkül minden adat törlődni fog a telóról, ha felismerte a telót és rányomsz a Start gombra!

Kis segítség:
https://www.youtube.com/watch?v=V4i7Dnflrsk

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.