Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Segal


Segal
veterán

Létezik egyáltalán olyan ember, akinek nincs meg ez a játék? :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2) mg1992mg válasza Segal (#1) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Szerintem nincs, reggel ahogy hazaértem melóból már pakoltam is fel, még mindig a kedvenc Quake epizódom :B

(#3) GreatL


GreatL
őstag

300 Ft-os előfizuval új Forza Motorsporttal együtt megnézem majd két FIFA 24 meccs között :D

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#4) TESCO-Zsömle válasza Segal (#1) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

+ #2mg1992mg: Jelen. :DDD És nem is lesz meg... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Nálam kimaradt a 4-el toltam annó.

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Aki játszott már vele írja már meg légyszi, hogy a Quake 2 RTX-hez képest jobb lett a grafika, változott egyáltalán valami??

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) mg1992mg válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Az RTX szerintem elrondítja, így szerintem teljesen jó ahogy most van, kapott pár extrát, pl. a Quad Damage-t meg az Adrenaline-t nem használja fel egyből, hanem elraktározza, és a Q-n egy kiválasztható kis menüben tudod aktiválni, valamint van fegyver választó ilyen kis menü is (ahogy az új Doom-okban meg a Wolfensteinekben is van ilyen), én úgy vettem észre egy-két ellenfélnél vannak új mozdulatok, én pl. nagyon nem emlékszem, hogy a Berserker így rámrohant volna.

Új menüt kapott a cucc, a DLC-ket is már simán ki lehet tolni, én pl. tavaly toltam ki az alap gamet, a régit, de a DLC-k crasheltek, most már nem.

Ingyenes frissítésként szerintem teljesen megállja a helyét, kb. egy olyan ráncfelvarrást kapott, mint a Quake 1 anno.

Nálam 10/10, nem lett belenyúlva feleslegesen, hanem meghagyták annak, ami volt, csak itt-ott csiszoltak rajta.

(#8) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

A videotol megint 14 eves lettem. Az osszes epizod kozul ennek volt a legjobb zeneje.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

Ezt toltam a legkevesebbet, az első és a harmadik része jobban magával tudott ragadni; de azért örülök a hírnek, még úgy is, hogy inkább voltam UT-s. :D

(#10) Plazmacucci válasza Segal (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Persze, aki még meg sem született mikor megjelent.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) tibaimp válasza mg1992mg (#7) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Most nézem meg videót az RTX-es változatról. Szerintem fasza!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#12) mike1334 válasza Fred23 (#9) üzenetére


mike1334
veterán

Térdre csirkék! :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#13) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Tényleg kivágták belőle a Sonic Mayhem Quad Machineját?

(#14) GodGamer5 válasza mg1992mg (#7) üzenetére


GodGamer5
addikt

Köszi! :R

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#15) Döglött Róka válasza Dr. Akula (#13) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha tudnam hogyan talalod ki ezeket a marhasagokat...
29:31.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#16) Archttila válasza mg1992mg (#2) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Ennyi ev utan sem kopott meg az a gunplay :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#17) Archttila válasza mike1334 (#12) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Itt az isten :D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#18) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Márcsak a 4 hiányzik.

(#19) Dr. Akula válasza Heroes fan (#18) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Meg a 3.

(#20) Segal


Segal
veterán

Tegnap kipróbáltam. Az első 2 pályát le is toltam. Remek kis nosztalgia és még játékkártyákat is dobott :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#21) mg1992mg válasza Segal (#20) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Alap gamet ki is toltam, jöhetnek a DLC-k :B

(#22) Archttila válasza mg1992mg (#21) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Mar en is a vegen vagyok :))

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#23) Neurotoxin válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Kicsit bután van összevágva a trailer, mert egyszer a sima, egyszer a N64 verziót mutogatják :F (Nem is tudtam ideáig, hogy volt belőle N64 port, egyedül a Doom N64-re csorgattam a nyálamat akkoriban és a Hoth-os SW siklós videójátékra...)Lehet, hogy megszépültek az emlékek, de nekem Voodoo kártyán ez sokkal szebbnek tűnt akkoriban Glide-al.....sőt, egészen biztos vagyok benne, hogy így is volt. De ez volt a kedvencem a sorozatból. A 4 kimaradt, mint a Doom 3, utóbbihoz gépem sem volt akkoriban..

@Dr. Akula : A Q3-at nagyon adnám konzolon! De rendesen megcsinálva, nem ilyen quakeonline-szerűen.....Gondolom simán benne van a pakliban, hogy mivel arenashooter és leginkább helyi LAN-ra és online multiplayerre lett kihegyezve, nem látnak benne fantáziát...De ezerszer ez, mint valami mai battleroyal vicc....Ááá, ilyenkor vállalom, hogy boomer-nek nevezzenek :DDD

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#24) Timer válasza mike1334 (#12) üzenetére


Timer
veterán

Az nem Unreal volt?

(#25) TESCO-Zsömle válasza Timer (#24) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

"inkább voltam UT-s."

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26) Neurotoxin válasza Timer (#24) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Dede. Zseniális volt a maga nemében!

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#27) Timer


Timer
veterán

Oké, akkor jól emlékeztem. Régi szép napok, offline világ, PC ZED melléklet, Moorhuhn, 2 perces flash játékok, satöbbi.

[ Szerkesztve ]

(#28) Neurotoxin válasza Timer (#27) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Úristen. Visszasírom! :K

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#29) Heroes fan válasza Dr. Akula (#19) üzenetére


Heroes fan
őstag

3 az a champions volt. Nem kell több belőle ez is halott.

(#30) Dr. Akula válasza Heroes fan (#29) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem, az Arena.

[ Szerkesztve ]

(#31) Iramirez válasza Dr. Akula (#30) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Bíza! :) És csakis kötelező FPS kijelzéssel.Még golyós egérrel toltam,mindig arra fogtam hogy szar vagyok :D

(#32) Döglött Róka válasza Iramirez (#31) üzenetére


Döglött Róka
veterán

R_picmip 5

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#33) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Az aréna ugyanaz mint a champions csak ez megújulva, és nem pixelgrafikás. Aréna sooterekből elég volt.

(#34) pilu85


pilu85
őstag

Legjobb játék, ezzel a remastered dologgal csak még jobb lett. Tendesen műxik a multi is.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#35) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Ja és win 10-el is megy rendesen nem úgy mint az eredeti.

(#36) pilu85 válasza Heroes fan (#35) üzenetére


pilu85
őstag

Na igen. Win11-en is simán. Coop is bazi jó móka, csak a random társak úgy rohantak előre mintha időre menne, s rendesen lemaradtam folyamatosan. :(

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#37) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Nagyon jó, most már jöhet a 4-es rész.

(#38) -szabi-


-szabi-
őstag

Két éve játszottam ki az eredeti játékot a quake2xp grafikai moddal.
Most kiváncsivá tett vajon a ez a remastered vagy az xp mod ad többet a játékhoz?

(#39) Pet84


Pet84
tag

Nagyon fasza kis remaster lett, az új call of the machines kieg pedig méltó lett a nagy eredetihez, sőt sok tekintetben túl is szárnyalja azt. Szurkolok hogy a fejlesztők zöld utat kapjanak az eredeti 98-as Unreal remasterelésére is.

Nasenscheidewandverkrümmung

(#40) Döglött Róka válasza Pet84 (#39) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ket kulon ceg csinalta, kulon kiadoval.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#41) pilu85 válasza -szabi- (#38) üzenetére


pilu85
őstag

Ez a remastered ad egy út vonal mutató valamit, ami nagy segítség nekem, aki állandóan eltévedt. Kapott egy elég fullos dlc-t amit még nem próbáltam. De az igazi erénye számomra az, hogy lehet simán multizni,coopozni win11 alatt is.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#42) Salamander válasza Neurotoxin (#23) üzenetére


Salamander
junior tag

PS2-re nemrég megvettem a Quake 3-at. :)
Lehet, hogy másra is kijött.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#43) -szabi- válasza pilu85 (#41) üzenetére


-szabi-
őstag

Nekem Q1 pályái után Q2 igazi felüdülés volt. :)

(#44) Heroes fan válasza Salamander (#42) üzenetére


Heroes fan
őstag

Van még elfekvőbe ps 2 őd? Az kemény ha még működik is.

(#45) Salamander válasza Heroes fan (#44) üzenetére


Salamander
junior tag

Igen, működik a PS2 Slimem.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#46) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Úha grat hozzá.

(#47) akaido


akaido
addikt

Nekem az eredeti CD-s verzió van meg. Azt is lehet frissíteni Q2 remastered-re?

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#48) wjbhbdux válasza akaido (#47) üzenetére


wjbhbdux
veterán

megpróbálhatsz írni a bethesda supportnak egy fényképpel róla, hátha kapsz egy tiszteletbeli példányt.

/s

(#49) akaido válasza wjbhbdux (#48) üzenetére


akaido
addikt

Nem sok reményt fűzök hozzá, de hátha...

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.