Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Még több fps (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Pupák


Pupák
tag

Szerintetek hogy lehetne még többet kihozni ebből a konfigból
PL vga cserével érdemes próbálkozni?
Szerintem nem nagyon.
A többi nem akarom lecserélni mert nagyon stabil a masina.
És nekem ez számít!
Válaszokat előre is köszi.

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#2) cartman| válasza Pupák (#1) üzenetére


cartman|
tag

Akkor örülj a 6657 pontodnak, nekem 1700 as P4 Cerkán 6500 a gef4ti4200 al

Barthon 2500+ @3000+ nVidia nForce2 GeForce4ti LG GSA 4082b DVD+-RW

(#3) anulu válasza Pupák (#1) üzenetére


anulu
félisten

Egy Gef4 Ti4200-assal megpróbálkozhatsz (úgyis van egy eladóm :D). De a viccet félretéve. Komolyan azzal járnál a legjobban.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) Pupák


Pupák
tag

Az előző hozzászólaás révén lehet hogy nem

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#5) Pupák


Pupák
tag

Valahogy óckodoma gf4 től nagyon ati párti vagyok habár ki tudja

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#6) Cathfaern válasza Pupák (#4) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

De. Ott vagy valami nem OK, vagy csak az 1700-es Celeron húzza nagyon vissza. Ne felejsd el, hogy az a Celeron kb. annyit teljesít, mint a tied!

(#7) anulu válasza Pupák (#5) üzenetére


anulu
félisten

Pesti vagy? Ha igen, akkor megbeszélhetjük, hogy elviszem a karit, megnézed, eldöntöd.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) Pupák


Pupák
tag

Sajna nem pesti vagyok de van itt olyan akinek van egyébként a 4200 as mennyin megyen?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#9) anulu válasza Pupák (#8) üzenetére


anulu
félisten

Ez a 4200-as most került ki a gépemből. Max 285/585-ön volt stabil, ott viszont, mint a kő. 13000 pont volt a felső határa (44.03-as driver) 3DMark2001SE alatt.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) Pupák


Pupák
tag

Oké de milyen gépben?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#11) Alvin_ti4200 válasza Pupák (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Raksz alá egy olcsó AMD-s konfigot (Abit NF7, 1700+ B)

(#12) Keitaro


Keitaro
addikt

Jajj ne akarjatok már egy egész gépet rásózni, ha csak VGA-n filózott :)

(#13) Alvin_ti4200 válasza Keitaro (#12) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

A konfig alatt csak ezt a két alkatrészt értettem. Meg persze akkor hozzá jön a DDR RAM is, de a régieket el tudja adni min. 20-ért.

(#14) Keitaro válasza Alvin_ti4200 (#13) üzenetére


Keitaro
addikt

De akkor már ott tart, hogy alaplap, proci, memória, VGA, és a különbség nem biztos ér ennyit

(#15) Keitaro


Keitaro
addikt

Most nézem. NF7????? Te mondassz ilyet? Hová süllyed a világ :DDD

(#16) Alvin_ti4200 válasza Keitaro (#15) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Olcsó, azért

(#17) Alvin_ti4200 válasza Alvin_ti4200 (#16) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Meg úgyse nekem lesz:DD;]

(#18) Alvin_ti4200 válasza Keitaro (#14) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ha csak VGA-t cserél, akkor szvsz nem igazán lesz vmi nagy változás, mert a Gef4-hez azért kell min. 1.5-1.6 GHz, hogy teljesen normálisan menjen. Nekem is 1200 körül Celeron-II-m volt a Palomino előtt és 50%-át produkálta a mostaninak.

(#19) nap válasza Pupák (#1) üzenetére


nap
addikt

Ez egy eleg jol kiegyensulyozott konfig. Nem kell, es nem is erdemes valtoztatni rajta semmit. Ha tobbet akarsz kihozni belole, akkor az egeszet kell cserelned.:)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#20) Loha válasza cartman| (#2) üzenetére


Loha
veterán

Nekem 8200 pont bárminemű húzás nélkül.

(#21) Pupák


Pupák
tag

Köszi minden infót

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#22) Pupák


Pupák
tag

Ennyi?

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#23) _thomas_ válasza Loha (#20) üzenetére


_thomas_
tag

nekem 15ezer vmennyi pont.p4 2.4@3.0 512 mb ddr400,gef4200ti 128mb.
ja, és abit is7e deszka.

www.ironic-software.com

(#24) Pupák


Pupák
tag

ez van

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Még több fps (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.