Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Medal of honor breaktrought hiba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) IQ L1ght


IQ L1ght
tag

Sziasztok egy olyan gondom van hogy az alábbi konfigon nem fut a game. Ha valaki tudna rá megoldást megköszönném, ismerősömnek hasonlo szintű konfigja van AMDben ő neki se megy. Sima MOHAA az megy de ha rákerül a 2 kiegészitő vége van ez egésznek. Ha valakinek van valami ötlete plz irjon thx

[Szerkesztve]

Abit IS7-E2 , Celeron D 2.4 bika herc @ 3000, Sapphire Radeon 9600XT 256ddr vivo ,512 Kingston + 512 Kingmax Superram 400MHZ (Dual Channel), BMW ház

(#2) Dilikutya válasza IQ L1ght (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem fut, nem fut... hogyan nem fut? Valamig csak csinál, mielőtt nem fut. Kicsit többet is mondhatnál. De ha az a gond, amire én gondolok, akkor nem fogunk segíteni ;].

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) IQ L1ght


IQ L1ght
tag

Ha arra gondolsz hogy nem eredeti hát nem nyert ! Elinditom a gamet és kidobja egyböl egy erroral a windowsba.

''A(z) Medal of Honor Allied Assault(tm) Breakthrough hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük...''

Consolt betölti és utanna ezt kapom.....

[Szerkesztve]

Abit IS7-E2 , Celeron D 2.4 bika herc @ 3000, Sapphire Radeon 9600XT 256ddr vivo ,512 Kingston + 512 Kingmax Superram 400MHZ (Dual Channel), BMW ház

(#4) IQ L1ght


IQ L1ght
tag

Na kutya semmi ötlet?

Abit IS7-E2 , Celeron D 2.4 bika herc @ 3000, Sapphire Radeon 9600XT 256ddr vivo ,512 Kingston + 512 Kingmax Superram 400MHZ (Dual Channel), BMW ház

(#5) -UnReal- válasza IQ L1ght (#3) üzenetére


-UnReal-
csendes tag

szerintem telepísd újra az alap mohaat is. én pl úgy jártam hogy leszedtem a kieg.-t és utánna nem futott az alap game sem. de utánna újra raktam és jó lett

szerintem meg teljesen mindegy hogy eredeti vagy sem :F

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#6) Dilikutya válasza -UnReal- (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem mindegy, mivel a ''nem hivatalos verzió'' csinált olyat, amit csak kókányolással lehetett megoldani. És persze ha nem eredeti, abban segíteni sem tudunk. Valami betűfontokra panaszkodott az induláskor a konzolablakban, és onnan nem is lépett tovább.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) nofreenick válasza Dilikutya (#6) üzenetére


nofreenick
aktív tag

...és te ezt honnét tudod? ja, olvastad! ;] :DDD

(#8) Dilikutya válasza nofreenick (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fiatal korunkban mindannyian követtünk el botlásokat:). Én is beleolvasgattam néha ilyen dolgokba. De pl. a Toca Race Driver-ről is tudom, hogy sokáig nem volt hozzá jó crack, pedig még a demóját se próbáltam ki.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) nofreenick válasza Dilikutya (#8) üzenetére


nofreenick
aktív tag

nekem sincs jogalapom, h vádaskodjak, de legalább 1 ilyen kis vallomást kicsikartam :P

(#10) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Egyébként kereső használata ajánlott: [link]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) Viktor77


Viktor77
titán

Zártam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Medal of honor breaktrought hiba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.