Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Basmacskin


Basmacskin
aktív tag

most ez a vincseszter egy halk vincseszter?

pontos neve: Maxtor 2 B020H1

[Szerkesztve]

--- Geri vagyok ---

(#2) pauly


pauly
tag

nekem is pont ilyen szériám van,csak ez b010h1. Konkrétan semmi hangja nincs mert tönkrement :DD . Egyébként elötte sem volt hangos,van egy másik szériás Maxxtorom,de annak sincs nagyon hangja.

<--L |--| Return |--| Run :)

(#3) Basmacskin


Basmacskin
aktív tag

köszönöm szépen. Csak mert nekem is pont ilyen van, és egyáltalán ninbcs hangja. Itt van a gépemben. De itt a prohardveren egy máik topikban az OKOSOK be akarták bizonyítani, hogy a fúj buta csúnya maxtor nagyon hangos, úgy kerreg mint egy vadállat.

Kösz,

--- Geri vagyok ---

(#4) VogrOn


VogrOn
csendes tag

HY!
nekem 3 maxtor vinyó van a gépember. az első egy ien 20-as maxtor igazad van semmi hangja nem melexik...semmi...szal fasza:D de most jön a sűrűje van még egy maxtor 120asom meg egy 250esem..... ezeknek mikor másolok rájuk olyan a hangjuk mint egy erőmünek plusz melegednek mint állat.... 70-75 fokosak lennének ha nem hüteném őket egy nagy 12cm átmérőjü coolerrel...
Szal azt tom mondani hogy 120 GB felett ne vergyetek maxtor vinyókat akrmien olcsó, mert hangos plusz baszhatod ugy forrosódik és ha nem hűtöd akkor egsy éven belül meghal....
nah csak ennyit akartam mondani:)
VogOn

VogrOn

(#5) mr_ricsi válasza VogrOn (#4) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''120 GB felett ne vergyetek maxtor vinyókat akrmien olcsó, mert hangos plusz baszhatod ugy forrosódik''
A 120GB/7k2/8M-ás Maxtorom 5 fokkal hűvösebb, mint a 80GB/7k2/2M-ás.

(És amset-tel elhallgattattam mindegyiket...)


''ezeknek mikor másolok rájuk olyan a hangjuk mint egy erőmünek''

Nincs a kábeljük eltörve véletlenül?

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#6) Basmacskin


Basmacskin
aktív tag

nekem ez nagyon hideg binyó volt, míg 200Wos tápom volt. Nem adott le elég áramot, és minden szép hideg volt a gépben... igaz nem volt valami stabil. Most hogy 300W-osom van, már forrósodnak mint a pokol ;)

--- Geri vagyok ---

(#7) Hequila


Hequila
őstag

Nálam járt nemrég egy Maxtor, ami ugyancsak 20 gigás volt, mittomén milyen széria. Na az nem melegedett, meg hangja sem volt. Egyébként slim volt. Fájó szívvel adtam el, nem láttam még ilyen jó Maxtort. Egyébként 20 gigástól felfelé melegszik mint az állat, a régi 5400-es golyós csapágyasoknak meg hangja is van rendesen!

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#8) Basmacskin válasza Hequila (#7) üzenetére


Basmacskin
aktív tag

ez 5400 rpmel, és 20 gigás... akkor ez ezekszerint folyadékcsapágyos?

--- Geri vagyok ---

(#9) Hequila válasza Basmacskin (#8) üzenetére


Hequila
őstag

Passz... Nem hinném, de nem ad ki olyan szar hangot, mint a DX-es sorozatú Maxtorork...

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#10) naga


naga
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.