Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Másként

Hozzászólások

(#13) ipgirl válasza ipgirl (#12) üzenetére


ipgirl
tag

Tegnap nemegészen úgy alakult a délutánom, ahogyan elterveztem, hanem sokkal jobban :D
Miután megfőztem, egy msn-es osztálytalálkozóban volt részem, olyan exosztálytársakkal, akikről évek óta nem hallottam semmit. Jó volt velük újra beszélgetni.
Párom előbb hazajött, mint szokott, ez megint egy nagy pozitívum volt a tegnapi napban :) Úgy döntöttünk, hogy este nem megyünk sehova, hanem tvzünk itthon. Viszont boltba el kellett volna mennünk. Felöltöztünk, és elhatároztuk, hogy mégsem boltba megyünk, hanem a Plázába. Útközben tanakodtunk, hogy menjünk-e moziba, vagy sem. Végül is arra jutottunk, hogy nem megyünk moziba, hanem beülünk a szokásos helyünkre. Mindig jó beülni oda, mert akkor legalább nem az van, mint itthon legtöbbször, hogy mindketten ülünk a gépnél, és alig beszélgetünk. Ha beülünk valahova, akkor legalább rá vagyunk kényszerülve, hogy beszélgessünk....és ez jó.
Szóval miután rendeltünk,a pincér odajött hozzánk, hogy van-e kedvünk moziba menni :D Szeretem az ilyen véletleneket :D Mondta, hogy van jegye, de ők most nem akarnak moziba menni, és odaadja ingyen, ha kérjük. Ígyhát elmentünk mi Spielberg: München c. filmjének premierjére tegnap este. Ezúton is köszönet a picérnek :R
Megrázó volt a film, de Spielbergben sosem lehet csalódni. Viszont furcsa volt látni a magyar helyszíneket a filmben, mivel maga a történet nem itt játszódik.

Miután hazaértünk, gondoltam megnézem a neptunt, hátha fölkerült a jegyem. És igen! ott volt!!! és sikerült! végre! harmadszorra!!! Micsoda megkönnyebbülés volt!!!

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Másként
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.