Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66) kakuk.tamas válasza FattyDove (#64) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Amikor másodjára voltam Izraelbe, nálam is ugyanez volt. A Ben-Gurionon amikon jöttem haza szarrá szivattak. Én voltam az egyetlen, akit kivettek a sorból. Kábítószer és bombanyomokat kerestek a táskámban, ruhámon, teljes teströntgen volt. Akkor most ők is kommunisták? Vagy nem “véletlen” volt? :C Neked szerintem üldözési mániád van. :DDD

Akik nem értenek egyet a teljes tiltással (a networking része szerintem sokakat nem érdekel, a mobilok annál
inkább), azok nem a kínai kommunista pártot védik, hanem normális, kézzel fogható bizonyítékot szeretnének látni, hogy valóban miért van a teljes tiltás. Mármint a részleges, mert csak ugye az 5G-ről van letiltva, a régebbiekről nem. És az is érdekelne minket, hogy a többi kínai gyártó miért nem kap ilyet, ha mindenki tudja, hogy benne van a pártsejt? Bármilyen kamera/rendszer mögé belehet implementálni a Huawei rendszerét, az összes gyártó módosított Androidot használ…

És nem, nem a Te, vagy a kispista “agymenésére” vagyunk kíváncsiak, hanem a hivatalos állásfoglalásra, mondjuk az USA-tól (hamár tőlük indult minden), vagy az EU-tól.

:R

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.